Aktualitātes  
0
201

No kā seksā baidās sievietes?

Mīļās sievietes, vai kādreiz esat aizdomājušās, kāpēc sekss jums nesagādāja tādu baudu, par kādu sapņojāt un gaidījāt? Droši vien, ka esat. Kāpēc tā notika un kā gan saņemt no seksa to, ko vēlaties? Galvenā problēma, kāpēc bieži vien sievietes seksā paliek neapmierinātas, ir viņu personiskās bailes. Viņām sekss ir kā mīnu lauks – pilns ar negaidītiem pārsteigumiem. Pats fakts, ka viņās iekļūst kaut kas no ārpasaules, ir stress ķermenim un prātam. Nemaz nerunājot par citām “briesmām”, kas uzglūn mīlēšanās laikā. Tātad, kādas bailes traucē sievietēm saņemt no seksa patiesu prieku?

Es neesmu ideāla

Pašas lielākās sievietes bailes ir – viņš mani redzēs kailu. “Ak, šausmas, man taču ir pūtīte uz muguras, celulīts uz dibena, neesmu veikusi epilāciju bikini zonai” un tā tālāk. Bailes, ka vīrietis tevi detalizēti pētīs, neļauj atslābināties un padara neiespējamu pienācīgu atpūtu, kur nu vēl baudas gūšanu. Tāpēc mīlas nakts laikā tu centies ievilkt vēderu, skaisti atmest matus, nogulties labākajā pozā, vārdu sakot, nodarbojies ar visu ko citu, tikai ne ar noskaņošanos seksam.

Patiesībā: Brīdī, kad beidzot esi nokļuvusi ar viņu gultā, vīrietim ir vienaldzīgi tādi sīkumi. Protams, viņš to ir vēlējies, jo esi viņam fiziski pievilcīga, taču viņš nenovērtē tavu ķermeni pa milimetram vien, viņš grib tieši tevi un pilnībā, ar visiem trūkumiem un visām priekšrocībām. Tāpēc pārstāj analizēt savu neatbilstību iedomātam ideālam un vienkārši baudi seksu ar savu iemīļoto. Nekautrējies no sevis – ja reiz vīrietis ir tevi izvēlējies, tad ir ar tevi pilnīgi apmierināts!

no kā seksā baidās sievietes

Es neko neprotu

Tev šķiet, ka nevarēsi sagādāt vīrietim baudu, jo vienkārši neproti vai dažas lietas gultā negribi darīt. Piemēram, tu neuzskati sevi par „orālā seksa” čempioni vai varbūt kādu laiku tev seksa nav bijis un tev šķiet, ka vispār jau esi aizmirsusi, kā TO dara.

Patiesībā: Protams, dzīves laikā mēs iegūstam zināmu pieredzi. Bet neaizmirsti svarīgāko – katra mīlēšanās ir unikāla. Nav nekādas īpašās shēmas, tieši “kā” un “ko darīt” pienākas visiem. Vienkārši satiekas cilvēki, kuri vēlas viens otru un ir gatavi sniegt viens otram baudu. Varbūt tavam iepriekšējam partnerim patika kas viens, bet tagadējais ir sajūsmā par pavisam ko citu. Atslābinies un mēģini sajust, ko otrs vēlas. Un, ja pēkšņi kaut kas noiet greizi, viņš taču var to pateikt vai citādi izrādīt un vadīt pareizajā virzienā.

Viņš mani nemīl

Domas par to, ka pēc seksa viņš tevi vairs negribēs satikt, var kļūt par nopietnu šķērsli baudai. Protams, mēs visas vēlamies, lai sekss būtu tieši saistīts ar dziļākām personīgām attiecībām, abpusējām jutām, savstarpējo apbrīnu, un tā tālāk, bet tas ne vienmēr ir tā, un dažreiz sekss – tas ir tikai sekss. Saprast to var būt tiešām sāpīgi un skumji.

Patiesībā: Ja esi nonākusi ar vīrieti gultā, nav jēgas analizēt iespējamās emocionālās sekas. Gan tāpēc, ka tās ir visai neparedzamas, gan tāpēc, ka pat ja jūsu tālākās attiecības nebūs ilgstošas, labāk attiecies pret to kā pret patīkamu piedzīvojumu. Jā, taisnība, vīrieši ir tie, kas biežāk nodarbojas ar seksu, kā saka, paša seksa dēļ, taču, ja partneris tev ir pievilcīgs – kāpēc gan neļauties kārdinājumam?

no kā sievietes baidās seksā

Ja es izdarīšu TO, tad viņš nodomās, ka es esmu…

Gadās, ka sievietei ir vēlmes un fantāzijas seksā, par kurām viņa nedaudz kaunas. Piemēram, kādai patīk, ka seksa laikā vīrietis ir mazliet rupjš vai čukst ausī rupjus vārdus. “Ja nu viņš nodomā, ka es esmu kaut kāda izvirtule?” – uztraucas sieviete un par savām vēlmēm varonīgi klusē.

Patiesībā: Protams, pirmajā kopīgajā naktī nebūtu vēlams darīt zināmas visas savas seksuālās fantāzijas. Un ne jau tāpēc, ka viņš to varētu nepareizi uztvert, bet tikai tādēļ, ka iesākumā jums nedaudz jāiepazīst vienam otru, jānovērtē, kā saskan jūsu seksuālais temperaments un kaisle. Ja saskan, tad droši pastāsti par savām vēlmēm. Seksa mērķis taču ir sagādāt baudu, un vīrietis būs tikai priecīgs par tavām „vadošajām norādēm».

Es viņu aizvainošu

Bailes, kaut kā aizvainot vīrieti, piespiež sievieti paciesties… Piemēram, vīrietis rīkojas pārāk strauji, bet tu klusējot paciet – “ja nu es aizskaršu viņa pašapziņu?! Labāk ir neteikt neko”. Rezultātā neviens nav laimīgs, un tev ir nepatīkamas atmiņas par tikšanos, arī orgasmu varbūt nemaz neguvi.

Patiesībā: Kas tiešām var ievainot vīrieti? Notēlots orgasms, tava saspringtā un pārvērstā seja, jo varbūt tev pat ir sāpīgi. Nedomā, ka vīrietis ir tik akls, ka pat nepamanīs tavas ciešanas seksa laikā. Tāpēc, ja tev kaut kas nepatīk, ja sāp, ir neērti, nepatīkami – uzreiz pasaki savam partnerim. Protams, pēc iespējas delikāti; maigi, bet pārliecinoši.

Un ja nu…?

Ja nu saplīsīs prezervatīvs, es sastiepšu kāju, nokritīs griesti vai pienāks pasaules gals? Nē, labāk vispār nesākt, citādi sazin kas vēl var gadīties.

Patiesībā: Ja tev ir bail no neplānotas grūtniecības, seksuāli transmisīvajām slimībām, diskomforta dzimumakta laikā – tas ir diezgan loģiski. Tāpēc, lai nesabojātu seksa priekus, jāsagatavojas iepriekš. Izmanto prezervatīvus vai citus kontracepcijas līdzekļus. Ja baidies no fiziska diskomforta, ir iespējams izmantot īpašus lubrikantus un želejas. Tu esi pieaugusi sieviete, un tev ir jāpadomā par savu drošību un savu komfortu pirms mīlēšanās, lai seksa laikā domātu tikai par seksu.

Tātad, mīļās sievietes, ja esat ar vīrieti nonākušas līdz guļamistabai, vienkārši atslābinieties un gūstiet baudu!

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3705
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2202
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3705
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
501
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
1
842
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?