Aktualitātes  
2
145

Pāris mīlējas tikai reizi gadā un atklāj, kāpēc

Kāda sieviete ir atklājusi, ka viņa un viņas līgavainis mīlējas tikai vienu reizi gadā, 25. decembrī, un tā ir viņu “Ziemassvētku dāvana”. 23 gadus vecā Džena Stīvensa no Anglijas uzlika sev un savam partnerim gadu ilgu seksa aizliegumu un domā, ka viņas draugs Robs Vokers, kurš ir gadu vecāks par viņu, viņu tādēļ novērtē vēl vairāk.

Džena saka: “Es zinu, ka tas izklausās traki, bet mums tas darbojas. Tas, ka mēs baudām seksu tikai Ziemassvētkos, mums kā pārim liek vēlēties vienam otru vēl vairāk. Mums patīk vienkārši skūpstīties un samīļoties.” Pāris ir vecāki meitai, kura dzimusi 2019. gada Ziemassvētkos. Džena saka: “Tas, ka mēs nenodarbojamies ar seksu seksa dēļ, mūs nepadara trakus. Sekss pats par sevi liek gaidīt un uzlabot sevi. Šī ir gada labākā diena — kāpēc gan nepadarīt to vēl labāku?”

“Es nesagaidu, ka cilvēki sapratīs mūsu noteikumus. Mēs darām lietas savā veidā, un mums ir vienalga, ko domā citi. Mūsu attiecības ir daudz stiprākas, pateicoties “reizi gadā” seksa zvērestam, un mēs nevarētu citādi.”

Šis pāris nav vienīgie, kas novērtē vecmodīgu romantiku. Saskaņā ar aptauju, kas publicēta laikrakstā The Guardian, 40% jauniešu vecumā no 18 līdz 24 gadiem nekad nav nodarbojušies ar seksu, un 6% nodarbojas ar seksu retāk nekā reizi gadā. Tūkstošgadē dzimušie cilvēki pie sava zemā libido vaino darba stresu, izdegšanu un attiecību vērtības, nevis seksu, raksta thesun.co.uk

Pāris nodarbojas ar seksu vienu reizi gadā
Pāris nodarbojas ar seksu vienu reizi gadā

Sekss ar savu vīru ir lielākā svētku dāvana

Dženai sekss ar savu vīru ir labākā svētku dāvana. Viņa stāsta: “25. decembris mums ir īpašs, tāpēc nolēmām to padarīt vēl īpašāku. Es satiku Robu 2017. gada Ziemassvētkos draugu ballītē. Viņš studēja uzņēmējdarbību un IT Mančestras Universitātē un palika pilsētā uz brīvdienām. Pēc šīs ballītes pāris sāka satikties.

Džena saka: “Mēs iepazināmies viens ar otru, un mēs abi gribējām rīkoties lēni. Es tikko biju izšķīrusies ar puisi.” Robam bija līdzīga pieredze ar iepriekšējo draudzeni un viņš gribēja būt drošs, ka nākamreiz mīlēsies ar sev piemērotāku meiteni. Janvārī Robs uzsāka gadu ilgu apmaiņas programmu Losandželosā, ļaujot pārim izveidot romantiskas attiecības no attāluma.

Džena saka: “Mēs mēdzām runāt pa tālruni un videozvaniem, un mūsu saikne kļuva daudz stiprāka.” Kad Robs ieradās mājās 2018. gada Ziemassvētkos, viņi nolēma pavadīt dienu vienatnē un pirmo reizi mīlējās.

Džena stāsta: “Likās, ka mēs to būtu darījuši miljons reižu iepriekš. Mēs pavadījām tik daudz laika, runājot viens ar otru, pārrunājot visu, sākot no seksa līdz mūsu iecienītākajiem ēdieniem. Mēs bijām intīmi visos līmeņos, ne tikai seksuāli. Vairs nevienam nekas nebija jāpierāda.”

Pēc nedēļas Robs bildināja Dženu

Jaunajā gadā viņš sāka strādāt IT uzņēmumā un lielāko daļu laika pavadīja ceļojot, kamēr Džena strādāja Mančestrā. Viņa norāda: “Sekss mums nekad nav bijis prioritāte. Prioritāte bija glāsti un tuvums. Es teicu Robam, ka mums vajadzētu izvairīties no seksa līdz nākamajiem Ziemassvētkiem, jo ​​pirms gada tas bija tik īpašs. Viņš nebija īsti pārsteigts, kad es viņam to ieteicu. Mēs jau bijām saderinājušies, tāpēc viņš zināja, ka esmu apņēmusies būt ar viņu, un mēs domājām, ka Ziemassvētki būs īpaši.”

Lai gan viņa atzīst, ka daudzi cilvēki nesapratīs viņu seksa noteikumus, Džena saka, ka viņi nav vieni starp saviem vienaudžiem. Viņa stāsta: “Pastāstījām par to pāris mūsu draugiem, kuriem ir ilgstošas ​​attiecības, kuri savukārt atklāja, ka arī mīlējas tikai pāris reizes gadā. Lielāko daļu laika es biju pārāk nervoza, lai interesētos par seksu, un Robs bija tik aizņemts ar darbu… Mums vienkārši patika būt vienam ar otru. Pagājušajos Ziemassvētkos sekss bija pārsteidzošs, un mēs to darījām piecas reizes. Trīs nedēļas vēlāk es uzzināju, ka esmu stāvoklī, un mēs abi bijām sajūsmā. Mēs abi zinājām, ka mūsu atturēšanās no seksa līdz Ziemassvētkiem bija labākais lēmums, ko jebkad esam pieņēmuši.”

2 komentāri

 • 19.04.2023 13:12
  1

  Katrs, kurš ir precējies vairāk nekā 15 gadus, mīlējas reizi gadā. Nekā interesanta te nav :)))

  • 26.04.2023 07:16
   Lielais Kristaps
   0

   lol, true 😀

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6522
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3029
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
1718
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1674
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
378
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
584
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
468
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
532
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
248
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
257
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
10
532
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
0
203
Aprēķināts, pēc cik gadiem laulībā vīrieši un sievietes sper sānsoli: vai esat jau izturējuši šo posmu?