Slavenības  
1
244

Pelēkās peles pret seksbumbām – kuras ir labākas gultā?

No pirmā acu uzmetiena šķiet dīvaini, ka vīrieši bieži vien priekšroku gultā dod šķietami necilām meitenēm, nevis liktenīgām skaistulēm. “Passion” skaidro, ka šāda izvēle nav nekas neparasts, jo seksualitāte un seksapīls nav gluži viens un tas pats.

Vai atceraties sarkanā tērpto blondīni no brāļu Vačovsku supergrāvēja “Matrix”? Programmētājs Mauss radīja nevis vienkāršu sievieti, bet gan īstu seksbumbu. Lieliska figūra, slaidas kājas, pilnīgas lūpas, milzīgas krūtis, gaišas matu cirtas, izaicinošs skatiens – tas viss kopumā izcēla viņu cilvēku pūlī un padarīja par supersievieti, kas nenovēršami piesaista apkārtējo uzmanību. Žēl tikai, ka šī seksbumba nebija reāla sieviete, bet gan vīriešu slēptākās vēlmes projicējoša mācību programma – lamatas stiprajam dzimumam.

Sievietes sarkanā

Mauss nebija kļūdījies. Banālāka par blondīni sarkanā var būt tikai rozā tērpta blondu cirtu īpašniece, bet seksuālie štampi joprojām strādā nevainojami, jo sekss vienmēr ir bijusi pieprasīta prece. Jā, protams, eksistē arī smalka un izmeklēta seksualitātes izpratne, bet nebūsim naivi: varbūt tikai divi no desmit vīriešiem par seksīgām uzskata Lady Gaga vai Sāru Džesiku Pārkeri, jo vairums kā sekssimbolus, ilgi nedomājot, nosauks Skārletu Johansoni, kuras lepnums ir trešā izmēra krūtis, vai savos plaukuma gados tā bija Madonna, kas atpazīstama ar savu pāri plūstošo enerģiju. Bet vai ar visu savu provokatīvo uzvedību – gan uz skatuves, gan filmās – Madonna tiešām ir tik seksuāla?

Viņas pielūdzēji bija šokā, kad varenais un briesmīgais Deniss Rodmens savulaik savērpa intrigu ap popzvaigzni, un pēc tam bezkaunīgi atļāvās darīt zināmu faktu, ka gultā Madonna neesot sevišķi virtuoza, kaut arī cenšoties no visas sirds.

Atklātās zonas

Bieži vien ārišķīgie seksualitātes atribūti – dažāda veida šķēlumi, dekoltē, agresīva uzmācība – vēlamo uzdod par esošo. Aiz spilgtas “fasādes” bieži vien slēpjas nedrošība, ievainojamība un vēlme apkārtējos aptīt ap pirkstu. Varam savilkt paralēles ar visiem zināmajiem komiķiem Džimu Keriju, Rovanu Atkinsonu jeb Misteru Bīnu, Vudiju Alenu, kuri, pēc tam, kad smīdinājuši cilvēku pūļus, paši ārstējas klīnikās no depresijas vai citām psihiskām novirzēm. Arī daudzi slaveni sekssimboli īstenībā ir vientuļi cilvēki, kuri uz ekrāna izrāda savus muskuļotos torsus un drosmīgos dekoltē, bet naktīs rij miegazāles savās tukšajās un aukstajās guļamistabās.

Vai arī otrādi. Daudzas zvaigznes ceļ hītparāžu reitingus, plosot fanu sirdis, bet pašas jau gadiem ilgi klusi un mierīgi dzīvo ar savām otrajām pusītēm, tikai retu reizi tiekot pieķertas pie supermārketa izejas. Un arī tad, ne jau nesot padusē lielo prezervatīvu iepakojumu, bet gan bērnu pamperu paku…

Lielā krāpšanās

Tā tikai šķiet, ka nav nekā vienkāršāka, dabiskāka un godīgāka par seksu. Patiesība ir tāda, ka mūsdienās sekss ir kļuvis par milzīgu, meliem un mītiem apvītu industriju. Ne viena vien izteiksmīgiem apaļumiem apveltīta daiļava, kura, vērojot no malas, šķietami domā tikai par to, kā regulāri papildināt savu “Instagram” kontu ar kārtējo provokatīvo foto, īstenībā jau sen sapņo par klusu un mājīgu ģimenes dzīvi.

Savukārt muskuļots mačo ar izteiksmīgu “sešpaku”, kuram vārds “sekss” ir gandrīz kā zīmogs uz pieres, var izrādīties nekam nederīgs mīļākais, kurš gultā koncentrējas tikai uz savu narcistisko vēlmju apmierināšanu.

Tas, ka seksualitāte un seksapīls ne vienmēr apvienojas vienā personā, kā uz delnas redzams slavenajās sarkano lukturu ielās. Tur atrodami īstie seksa gardēži un mīlas priesterienes. Tomēr, pavērojot vitrīnās izstādīto piedāvājumu, ir skaidrs, ka ciniskākas un frigidākas būtnes kā prostitūtas būs grūti sameklēt. Šai vietā sekss nav mērķis, bet tikai instruments, savukārt seksapīls – vienkārši iztikas avots. Nekā personīga, tikai un vienīgi bizness.

Un, kādēļ, tavuprāt, Madonna, Merilina Monro vai Sofija Vergara tik bieži izvēlas tērpties sarkanā? Lai pievērstu sev uzmanību un iepatiktos publikai, jo seksīgums ir viņu galvenais trumpis, bet ne dvēseles stāvoklis un nepieciešamība. Sarkanā kleita, gluži kā sarkana drāna prasmīga toreadora rokās, raisa jau iepriekš prognozējamu iekāri un rada cilvēkos nepamatotu pārliecību par to, ka kliedzoši tērptās dīvas iekšējā būtība un ārējais veidols ir cieši saistīti.

Tas, protams, ir maldīgs uzskats, jo, piemēram, visiem zināmā Samanta Džonsa no “Seksa un lielpilsētas” ir tipisks kinotriks Holivudas gaumē. Patiesībā seksa pavēlniecei, kura ekrānā puskaila gozējas apspīlētos minisvārciņos, nav nekā kopīga ar šīs lomas atveidotājas aktrises Kimas Ketrelas rimto un rūpīgi sargāto privāto dzīvi. Pat šo pašpārliecināto baudas mašīnas tēlu scenāristi atšķaidīja ar mazumiņu skurbinošas realitātes – Samantai, par spīti izaicinošajam tēlam un neskaitāmajiem seksa partneriem, klusībā ir paniskas bailes no vecuma un no skaudri apjaušamās vientulības.

Diez vai kādam no mums jebkad būs tā laime personīgi uzzināt, vai tiešām Džeks Džilenhols un Dua Lipa gultā ir tikpat seksīgi kā viņu apģērbi un honorāri, tādēļ nāksies vienkārši pieņemt faktu, ka seksualitāte ir instinkts, bet seksapīls – tikai iesaiņojuma veids. Katra no šīm lietām ir savā veidā lieliska, bet būs labi, ja pratīsi atšķirt vienu no otras.

1 komentārs

  • 21.07.2021 09:35
    Jānis Jansons
    0

    Klusie ūdeņi mēdz būt tie dziļākie 🙂 🙂

0/ 0

Lasītākie

Slavenības  
2
3398
8 visu laiku slavenākie slavenību “sex tapes” jeb seksa video
Slavenības  
0
890
Slavenību kailfoto
Slavenības  Aktualitātes  
0
862
Kārdinošā Lana Roadesa – nedēļas meitenes rubrika
Slavenības  Aktualitātes  
0
781
Draiskā Hloja Ferija – nedēļas meitenes rubrika

Komentētākie

Slavenības  
4
358
2022. gada seksīgākās ‘Hooters’ meitenes
Slavenības  
4
328
10 kaislīgākās seksa ainas Holivudas filmās
Slavenības  
4
467
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
3
264
Viss, kas jums jāzina par “Tinder Swindler”, un krāpniecību lietotnē Tinder

Visbiežāk kopīgotie

Slavenības  
4
467
Vislielākie dzimumlocekļi pasaulē – svētība vai lāsts?
Slavenības  
1
268
Slavenības, kuras ir strādājušas seksa nozarē
Fantāzijas  Slavenības  
1
613
Pasaulē smalkākais seksa klubs – ieskats bagātnieku mežonīgajās orģijās
Slavenības  
0
172
Stāsts par to, kāpēc “Guns N Roses” dziesmā ir dzirdamas īstas seksa skaņas