Aktualitātes  
3
206

Vecāks vīrietis un jaunāka sieviete – kā neatpalikt gultā?

Vairāk kā puse pasaules vīriešu sapņo par būšanu kopā ar jaunāku sievieti, savukārt 56% meiteņu domā par kopdzīvi ar vecāku vīrietiForbes bagātāko vīriešu sarakstā iekļautie 400 vīrieši ir precējušies ar par sevi jaunākām sievietēm, un vidējā vecuma starpība ir 7 gadi. Taču ko īsti vecāks vīrietis var sniegt jaunākai sievietei? Atrisināt kādus bērnības tēva kompleksus vai nodrošināt bezrūpīgu dzīves baudīšanu? Un pats galvenais – vai viņš būs nemainīgi labs gultā, neskatoties uz vecuma starpību?


Saistības ar vecāku vīrieti nav seksuālā kompleksa pazīme. Vecāks vīrietis simbolizē dzīves pieredzi un uzticēšanos. Viņš jau ir iztrakojies un jaunai sievietei spēj piedāvāt emocionālu atbalstu. Oprahdaily tika veikts pētījums, lai noskaidrotu, cik daudz sieviešu savā dzīvē ir bijušas attiecībās ar 10+ gadus vecākiem vīriešiem. Atklājās, ka veseliem 73% sieviešu ir bijuši romāni ar vecāku vīrieti.

Arī slavenību pāri ar lielu vecuma starpību, piemēram, Džordžs un Amala Klūniji vai Maikls Duglass un Katarīna Zeta Džounsa, atbalsta pozitīvo sabiedrības viedokli, ka vecums ir tikai skaitlis un neietekmē mīlestību. Tomēr liela vecuma atšķirība rada savas problēmas – parasti seksā.

Vai ir iespējams uzturēt attiecības ar vecāku vīrieti?

Sākumā viss šķiet tik pareizi, it kā jūs būtu radīti viens otram. Taču statistikas dati liecina, ka pāri ar lielu vecuma starpību saskaras ar daudz lielākiem izaicinājumiem. Ja vecuma starpība ir tikai 5 gadi, pastāv 18% iespēja, ka laulība tiks šķirta. Vienāda vecuma pāriem – tikai 3% iespēja šķirties.

Iepazīšanās portālā Zoosk no 40 miljoniem lietotāju gandrīz 13% vīriešu meklē attiecības ar 10 gadus jaunāku sievieti. Taču pastāv fakts, ko šie vīrieši, iespējams, nav ņēmuši vērā: ja vīrietis ir 10 gadus vecāks par sievieti, pastāv 39% iespēja, ka attiecības neizdosies. Ja starpība ir 20 gadi, pastāv 95% iespēja, ka attiecības neizdosies.

Kad rozā brilles nokritušas, priekšplānā parasti izvirzās dzīves problēmas, kas rada nesaskaņas un emocionālu distanci starp pāriem. Laikā, kad jaunās sievas draugi sociālajos tīklos dalās ar bildēm no sporta sacensībām un jaundzimušajiem, viņa sēž pie sava padzīvojušā vīra slimības gultas. Arī vīrieša draugu un ģimenes locekļu sarunu tēmas un sociālās normas var krasi atšķirties no tām, pie kurām sieviete ir pieradusi. Vecāks vīrietis var nebūt tik fiziski aktīvs kā sievietes draugi. Atšķirības parasti kļūst redzamas, kad sieviete sasniedz 30 gadu vecumu. Līdzās sievietes jauneklīgajiem un modernajiem draugiem viņas kādreizējais supervīrietis šķiet vienkāršs vai pat vecs.

Vai sekss ar vecāku vīrieti ir labāks?

Vecākam vīrietim ir liela pieredze – galu galā arī viņš pats reiz ir bijis jauns. Viņš skaidri apzinās, ko viņa daiļavai var sniegt jaunāki vīrieši. Taču atšķirībā no jaunāka vīrieša, pieredzējis džentlmenis parasti nesteidzas izmēģināt kaut ko jaunu un realizēt sievietes mežonīgās fantāzijas. Tomēr tas nenozīmē, ka sekss ar vecāku vīrieti ir garlaicīgs. Gluži pretēji, tā var būt ārkārtīgi intīma tuvība.

Vīriešu un sieviešu organisms un hormoni gadu gaitā mainās. Sievietes sasniedz savu seksuālo maksimumu 30-40 gadu vecumā. Vīriešiem tajā pašā vecumā palielinās libido, taču samazinās seksuālās spējas. Attiecībās, kurās ir liela vecuma starpība, reti kurš vīrietis nomaina savu jau jauno sievu pret vēl jaunāku eksemplāru. Parasti sieviete ir tā, kas pamet savu vecāko vīru, lai izvēlētos jaunāku.

Erekcija, kur tu esi?

Erektilā disfunkcija skar daudzus cilvēkus. Laimīgi ir tie, kuriem tā ir vieglā formā. Vīrietim novecojot, viņa ķermenis ražo arvien mazāk testosterona, un kļūst arvien grūtāk panākt vai saglabāt erekciju. Rīta erekcija parādās arvien retāk un retāk, un agrākā izturība izčab gaisā.

Vecākam vīrietim noteicošais būs līdzsvars starp garīgo un fizisko labsajūtu. Stress un trauksme traucē erekcijai, to ietekmē arī ar vecumu saistītās fiziskās izmaiņas. Ja erektilā disfunkcija rodas tikai reizēm, par to nav jāsatraucas. Bet, ja ar šo problēmu nākas saskarties bieži, obligāti jāvēršas pie ārsta.

Kas jādara, lai jaunu sievieti apmierinātu gultā?

Kļūstot vecākiem, ir vajadzīgs vairāk laika un fiziskas tuvības, lai uzbudinātos. 20 gadu vecumā vīrieša aktīvais libido ir ļoti augsts, un vēlme pēc seksa ir vienmēr klātesoša. Savukārt vēlāk, 50 gadu vecumā, sāk dominēt reaktīvais libido. Pietiek ar acu skatu un pavedinošu mīļāko, lai rastos uzbudinājums. Taču ar domāšanu par seksu vien vairs nepietiek.

Bieži vien vīrieši par seksu domā kā par orgasmu, taču šo domāšanas veidu vajadzētu mainīt. Labākais ieteikums pāriem ar lielu vecuma starpību ir paplašināt savas zināšanas par seksu. Sekss nav tikai orgasma sasniegšana. Pat ilgstošās un stabilās attiecībās vajadzētu izmēģināt dažādas metodes, piemēram, prostatas stimulāciju vīriešiem un klitora masāžu sievietēm. Ieviesiet savā guļamistabā dažādas seksa rotaļlietas un spēles, kopīgu masturbēšanu un dažādas orālās nodarbes, kas derēs kā vīrietim, tā arī sievietei.

Prostatas masāža – veselībai, baudai un erekcijas kvalitātei!

Orālā seksa tehnika sievietēm – Kivina metode

Labākās seksa rotaļlietas pāriem: 12 ierīces, kas papildinās jūsu seksuālo dzīvi

Nerātnās spēles pikantiem vakariem

Kunilinga rokasgrāmata – lietas, kas jāzina iesācējiem

3 komentāri

 • 01.07.2022 18:45
  Rita
  0

  10 gadu starpība būtu vēl saprotams, bet galīgi neatbalstu tos, kuriem ir padsmit vai pat 20 gadu starpība, pretīgi

 • 01.07.2022 22:33
  avenīte
  0

  Man ir 9 gadus jaunāks puisis.. Saskatu tajā tikai plusus… TIE IR TIKAI GADI.. Kāda starpība, ko domā, apkārtējie. Ja jums kopā ir ļoti labi un ērti tad viss ir labi.

 • 04.07.2022 11:36
  Lācis
  0

  starp diviem pilngadīgiem cilvēkiem esoša gadu starpība tiešām nav “ko kāds padomās temats” bet gan “nav tava darīšana” temats

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4140
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1511
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1412
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
1207
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
13
250
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
200
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
276
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
264
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
311
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
13
250
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
5
180
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss
Aktualitātes  
4
209
Poza, kurā sievietes necieš mīlēties