Stāstiņi  Aktualitātes  
0
227

Pirkstiņlaiži jeb 21.gadsimta pēdu fetiša uzplaukums

Vai zināji, ka uzmanību piesaistošais pēdu fetišs ir viens no 21.gadsimta populārākajiem seksuālajiem fetišismiem? Krunkainas pēdiņas, maiga papēžu āda un eleganti izdaiļoti pirkstiņi ir tieši tās lietas, kas ar savu īpatnējo šarmu uzbudina aptuveni 8 % no visiem pasaules iedzīvotājiem. Sekss.lv ielūdz Tevi apskatīt uzbudinošo pēdiņu un tīkliņzeķīšu pasauli, kā arī noskaidrot, cik dienā nopelna…

Vai zināji, ka uzmanību piesaistošais pēdu fetišs ir viens no 21.gadsimta populārākajiem seksuālajiem fetišismiem? Krunkainas pēdiņas, maiga papēžu āda un eleganti izdaiļoti pirkstiņi ir tieši tās lietas, kas ar savu īpatnējo šarmu uzbudina aptuveni 8 % no visiem pasaules iedzīvotājiem. Sekss.lv ielūdz Tevi apskatīt uzbudinošo pēdiņu un tīkliņzeķīšu pasauli, kā arī noskaidrot, cik dienā nopelna atraktīvākās pēdu fetišisma modeles!

Pirkstiņlaiži vai pirkstiņlaizes?

Pirkstiņlaiži un pirkstiņlaizes

Kas tad īsti ir pēdu fetišs un kā tas izpaužas? Lai gan daudzi ļaudis neizprot vai arī necenšas izprast pēdu fetiša īpatnības, šī fenomena skaidrojums ir visai vienkāršs. Proti, līdzīgi kā vairākums vīriešu pievērš pastiprinātu uzmanību tādām erogēnajām ķermeņa zonām kā sieviešu krūtis un dibens, skaisto pēdiņu entuziasti šo zonu vietā īpaši atzinīgi novērtē daiļā dzimuma papēžus, pirkstus, pēdu daļu un pat vissīkākās krociņas, kas atrodamas uz sieviešu pēdām.

Tiesa, vairākums no pēdu fetišisma domubiedru grupas dalībniekiem ir tieši stiprā dzimuma pārstāvji. Neraugoties uz to, kopienā nereti var atrast arī kādu dāmu, kas ir gatava maksāt bargu naudu par raudzīšanos arī uz vīriešu pēdām.

Jāteic, ka viens nosacījums pēdu fetišisma pasaulē gan ir skaidrs – pēdām ir jābūt labi koptām, bez uzskatāmām rētām, veidojumiem vai sausas ādas pleķiem.

Tīkliņzeķes un masāžas eļļas

Kārdinošās tīkliņzeķītes

Pirkstiņlaiži iedalās vairākās entuziastu grupās. Daži no šī fetišisma paveida cienītājiem ir īpaši iemīļojuši tieši erotiskās tīkliņzeķes, savukārt citi dod priekšroku koķetīgu kāju aproču vai kāju pirkstu gredzenu valkāšanai. Pētot konkrētā fetiša īpatnības, Sekss.lv redaktori saskārās arī ar specifisku entuziastu grupu, kuri daiļās dāmu pēdiņas vēlas uzlūkot tikai un vienīgi to naturālajā paskatā – nekādu nagu lagu vai citu pēdu izdaiļošanas paņēmienu!

Jāteic, ka, neskatoties uz daudzajiem pēdu fetiša paveidiem un to manāmajām atšķirībām, visus pēdu mīļotājus vieno arī kas kopīgs. Proti, šos ļautiņus it īpaši uzkurina radoši pēdu masāžu video, kā arī materiāli, kuros daiļaviņas, it kā ķircinot pēdu mīļus, lēni atbrīvo savas koptās pēdiņas no atrašanās kārdinoša paskata zeķītēs!

Koķetīgo pēdiņu priekšspēle

Pirkstiņlaiži

Lai gan varētu šķist, ka lūkošanās vai prasta blenšana uz sieviešu pēdām nav īpaši erotiska rakstura nodarbe, jāmin, ka pēdu fetišs lieliski iekļaujas arī ikdienas seksuālajā dzīvē. Proti, ja akta laikā pēdu glāstīšana vai skūpstīšana pieprasa atbilstošu partneru ķermeņu izvietošanu, tad ieinteriģējošais priekšspēles brīdis ir kā piemērots pēdu un pirkstiņu lutināšanai.

Tā kā uz mūsu pēdām atrodas vairāk nekā 7’000 sīku nervu galiņu, nav brīnums, ka tā dēvētās ‘’pēdu rotaļas’’ ir patiesi apmierinošas. Partnera pēdu iepriecināšanas rituāla daudzveidība ir teju vai nebeidzama – spēle ar siltuma un vēsuma elementiem, pirkstu galu skūpstīšana vai laizīšana, pēdas vidus daļas kairināšana ar speciāli pieskaņotu spalviņu, darbība ar pātadziņām, kā arī pēdas zonas masāža ar tādiem produktiem kā saldais krējums un ‘’Nutella’’. Jā, pirkstiņlaiži to patiešām dara!

Pēdiņas ar orgasma funkciju

Orgasma pēdiņas

Protams, jebkurā fetišismā neiztikt arī bez konkrētā fetiša paveidam piemērotām seksa rotaļlietām. Vislielāko atzinību pēdiņu pielūdzēju lokā ir izpelnījušās šīs skaistulītes ar īpašu pievienoto vērtību – iekļautu vaginālo atveri!

Kurš gan ir teicis, ka pēdas nav spējīgas uz augstāko baudas virsotņu sagādāšanu? Ir – un kā vēl ir!

Līdz pat 10’000 dienā

Pēdu modeles

Pēdu fetišs un tam atbilstošie tēmturi ir ieņēmuši diezgan stabilu pozīciju arī sociālajā platformā Instagram. Šī vietne teju vai ‘’čum un mudž’’ no daiļām pēdu modelītēm. Atraktīvākās no dāmām atzīst, ka ir bijušas reizes, kad viņu diennakts ienākumi ir sasnieguši vairāk nekā 10’000 tūkstošus dolāru! Varbūt ir pienācis īstais brīdis pārdomāt arī savas karjeras izvēles?

Ja erogēnā pēdu zona valdzina arī Tavas kārās ačteles, nekautrējies un izmēģini populārā pēdu fetiša nieciņus arī savā guļamistabā! Konkrētā fetiša pārzinātāji māca, ka iesākumam pietiks ar vieglu un erotisku pēdu masāžu. Tā varētu ilgt aptuveni 3 minūtes un var būt papildināta ar kādu no ēteriskajām eļļām. Noteikti nesāc ar savas partneres vai partnera īkšķu laizīšanu – tas var pārsteigt un pat atbaidīt nesagatavotu!

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
10
3119
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
1
2994
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1416
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1337
Kaņepes un sekss - ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
142
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
128
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Stāstiņi  
10
3119
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Aktualitātes  
7
100
Kāpēc sievietes krāpj?

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
10
3119
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
205
Biznesa darījumu afēras - Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Aktualitātes  
5
215
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
7
121
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā