Padomi  
0
195

Priekšspēles triki labākajam seksam viņa dzīvē

Daudzas sievietes uzskata, ka priekšspēle ir tikai piespiedu pasākums vīrietim, kurš vēlas sagādāt viņai baudu. Patiesībā stiprais dzimums ne mazāk izbauda mīlas spēles. Ja vēl neesi mēģinājusi šo saldo baudu ar savu mīļoto, ir pienācis laiks to labot. Mēģināsim tikt skaidrībā, kāds būtu kvalitatīvs baudījums vīrieša acīm jeb priekšspēles triki, kas padarīs jūsu nākamo reizi neaizmirstamu.

Kāpēc vīriešiem patīk priekšspēle

Romantika nav sveša arī stiprajam dzimumam. Nevajag domāt, ka vīrietim sekss ir tikai instinktu apmierināšana. Ja starp partneriem ir intīmas jūtas, tad vēlme sagādāt otram baudu ir diezgan dabiska. Nebūtu taisnīgi, ja censties vajadzētu tikai vīrietim.

Turklāt priekšspēlei kā baudas avotam ir nozīme ne tikai mīlas spēles laikā. Svētlaimīgas izlādēšanās gaidīšana ir salda spīdzināšana, kas padarīs orgasmu daudz spilgtāku. Pamēģinot vienu reizi, redzēsi, ka sekss ar priekšspēli sniegs daudz lielāku baudu nekā vienkārša ķermeņu saplūšana.

Lai pieredze būtu spilgtas intīmas dzīves sākums, jāpadomā par to, kas vīriešiem patīk priekšspēlē. Daudz kas ir atkarīgs no individuālās gaumes, tāpat kā seksā arī ir savas izvēles. Galvenais noteikum – tev vajadzēs maksimālu uzmanību un fantāziju.

Tomēr ir vairāki paņēmieni, kas patiks ikvienam vīrietim. Vari sākt ar tiem, un pēc tam droši pievienot savas idejas.

Sekss dušā
Priekšspēles triki

Priekšspēles triki vīriešiem – tehnika, glāsti, padomi

Var nosaukt piecas efektīvas idejas priekšspēlei, kas patiks visiem vīriešiem:

1. Lēna izģērbšanās. Kurš vīrietis nepiekritīs, ka sievietē jābūt noslēpumam? Tad radi to, kārdinot, vilinot, intriģējoties.

Zinātnieki saka, ka, gūstot vizuālo baudu, smadzeņu bioķīmija ievērojami mainās.

Tieši šis noslēpums palīdzēs pamodināt kaislīgo vīrieša vēlmi. Izģērbies nesteidzīgi, novelkot katru apģērba gabalu mokoši lēnām. Dod viņam vietu fantāzijām, kuras viņš vēlēsies īstenot. Nogāz viņu uz gultas, uzsēdies virsū un turpini izģērbties, ķircinot viņu un neļaujot pieskarties. Tāda baudas metode pārsniegs visas gaidas.

2. Spēles ar elpu. Aizturi elpu virs jebkuras ķermeņa daļas un tad lēnām izelpo, ar cik vien iespējams tuvu pieliktām lūpām. Karstais gaiss uz ādas liks sajust jūtamu temperatūras kontrastu, tā palielinot uzbudinājumu. Turpini eksperimentu, izpētot karstākos punktus viņa ķermenī.

3. Sievietes aktivitāte. Kvalitatīva priekšspēle vīrieša acīs noteikti ietver iniciatīvas izrādīšanu no sievietes puses. Pati izvēlies pozu, pretojoties, ja viņš mēģina pārņemt iniciatīvu. Vīriešiem patīk, ja sieviete izrāda savu vēlmi. Tajā ir kaut kas dzīvniecisks, atgriešanās pie dabiskām izpausmēm. Tāda sievietes uzvedība uzreiz radīs atsaucību no viņa puses.

4. Pieskārienu gaidīšana. Nonākot gultā, vīrieši kļūst ļoti jutīgi. Katrs tavs pieskāriens atbalsosies visintīmākajās vietās. Tāpēc vajadzētu pēc iespējas ilgāk glāstīt visas ķermeņa daļas, izņemot tās, kurās viņš to gaidīs visvairāk. Tāda metode vairākkārt pastiprinās viņa baudu.

5. Turēšana uz robežas. Tā ir atbilde uz jautājumu, kā sagādāt vīrietim maksimālu baudu priekšspēles laikā. Tik ilga gaidīšana beigsies ar īstu emociju eksploziju. Ved viņu pa robežu, ķircini, un, ja jūti, ka viņš gandrīz sasniedz kulmināciju, pārej uz citu ķermeņa daļu. Vīrietis ilgi atcerēsies tādu saldu spīdzināšanu un vēlēsies tev pateikties tādā pašā veidā.

Metodes var būt visdažādākās, vissvarīgākais – tava vēlme sagādāt baudu mīļotajam. Esi uzmanīga un jutekliska, lasi ķermeņa valodu, atceries, kā viņš reaģē uz atsevišķiem pieskārieniem, un pakāpeniski kļūsi viņam par to vienīgo, kas spēj sagādāt patiesu svētlaimi.

Kas vēl uzbudina vīriešus?

Partneres tēla maiņa – parūka, neparasts grims, noteikta tēla izveidošana – veidi, kā noskaņot partneri uz vēlamo.
Fotoattēli/videoklipi, kas uzņemti procesa laikā, nodrošinās, ka vīrietis tevi bieži atcerēsies, pat ja jūs izšķirsieties.
Garās zeķes un zeķturi ir seksīgākais apģērba gabals – ja sievietei tās uzvilktas, ar to vien jau var pietikt, lai viņš būtu tuvu kulminācijai. Taču zeķēm var atrast pielietojumu arī pēc to novilkšanas, piemēram, sasiet ar tām rokas.
Spilgta lūpu krāsa ne tikai rada pašpārliecinātas liktenīgās sievietes tēlu, bet arī palīdz priekšspēles laikā – ar tās palīdzību var atstāt uz ķermeņa “zīmodziņus”, kas atgādinās par vētraino nakti arī pēc šķiršanās.

Priekšspēles triki labākajam seksam viņa dzīvē

Priekšspēle ar aizsietām acīm

Viens no visefektīvākajām metodēm, kā sagādāt maksimālu baudu priekšspēlē, ir aizsiet vīrietim acis. Atņemot spēju saskatīt, daudzkārt palielināsi partnera jutību. Kaut arī mēs visi zinām, ka vīrieši mīl ar acīm, maz ticams, ka kāds no viņiem atteiksies kādu brīdi nokļūt juteklisko glāstu pasaulē, kurā nekas nenovirzīs no savām izjūtām.

Turklāt šī metode sniegs neierobežotu varu pār partneri, kurš pilnībā piederēs tev. Maz ticams, ka tev tas nepatiks.

Ļauj vaļu fantāzijai. Ikvienu tavu pieskārienu pavadīs īsts emociju sprādziens. Ja pāriesi uz orālo seksu, mīļotais ilgi atcerēsies šo reizi.

Nešaubies un sāc īstenot visas savas seksuālās fantāzijas. Skaista priekšspēle ir svarīga arī vīriešiem, nebaidies spert pirmo soli. Tava drosme un iniciatīva izsauks patiesu sajūsmu.

Kā iemācīt vīrietim priekšspēli?

Gan sievietes, gan vīrieši kautrējas pārrunāt savas seksuālās vēlmes ar partneri. Tā viņi liedz sev daudzus intīmās dzīves priekus. Lai to novērstu, vienkārši sāciet sarunāties. Jo atklātāki būsiet, jo labāk jūsu attiecībām.

Ja kautrējies nosaukt lietas īstajos vārdos un izteikt vēlmes skaļi, pārvērt sarunu par spēli.

Atstājiet viens otram zīmītes, kurās sīki aprakstiet, ko vēlaties saņemt šovakar. Vari aizsūtīt savas vēlmes seksīgā īsziņā. Šādas ziņas saņemšana darba dienas vidū ievērojami uzlabos garastāvokli un noskaņos atbilstoši.

Var iztikt bez vārdiem un vienkārši parādīt mīļotajam to, ko tieši vēlies intīmajās rotaļās. Viegli vadi savu partneri, liekot viņam saprast, kas tev patīk vislabāk. Pakāpeniski viņš iemācīsies visu, kas tev patīk, un dāvās tieši tādu baudu, kādu tu vēlies.

Ko priekšspēlē nevajadzētu darīt?

Jebkurš sīkums priekšspēlē var būt svarīgs. Vajadzētu smalki sajust robežu starp to, kas vīrietim sagādā prieku un ko viņš pacieš tikai tāpēc, lai tu neapvainotos.

No kā labāk izvairīties:

• Saldējums, sīrupi un citi pārtikas produkti, kas netiek izmantoti atbilstoši paredzētajam – respektīvi, nosmērēt partneri ar ēdienu un pēc tam to nolaizīt. Tas, protams, ir seksīgi, bet pēc tam jādomā par drēbēm, no kurām nav viegli izmazgāt traipus;
• Aromātiskās sveces – daudziem vīriešiem sāp galva no to smaržas, tāpēc nevajadzētu riskēt;
• Papēži – izskatās neticami seksīgi, bet ne visiem patīk, kad tavs papēdis ieurbjas viņa gurnā vai sēžamvietā;
• Krēmi – tie ir maigi un smaržīgi, taču maz ticams, ka partneris, noskūpstot tevi, vēlēsies sajust to ķīmisko garšu, nevis tavu patieso ķermeni.

Piedauzīgā Keilija Svensone – nedēļas meitenes rubrika

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7651
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5666
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4784
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
4170
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
1006
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
641
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
859
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
334
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
879
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
3
506
Orālais sekss: ko vēlas vīrieši?
Padomi  Aktualitātes  
3
5666
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
364
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises