Stāstiņi  Slavenības  Aktualitātes  
0
236
Sekss ar spoku un ātrais lidmašīnā

Vai esi kādreiz iztēlojies sevi kādas mega populāras amerikāņu slavenības ādā? Vai esi fantazējis par to, cik bieži, ar ko un kādās neordinārās vietās viņi TO dara? Varbūt arī tā sauktie ‘’superstāri’’ reālajā dzīvē ir tik kūtri kā mēs, latvieši, un par seksu nerunā nemaz? Šoreiz piedāvāsim ieskatīties vairāku plaši atpazīstamu ārzemju lēdiju neķītrajās atzīšanās,…

Vai esi kādreiz iztēlojies sevi kādas mega populāras amerikāņu slavenības ādā? Vai esi fantazējis par to, cik bieži, ar ko un kādās neordinārās vietās viņi TO dara? Varbūt arī tā sauktie ‘’superstāri’’ reālajā dzīvē ir tik kūtri kā mēs, latvieši, un par seksu nerunā nemaz? Šoreiz piedāvāsim ieskatīties vairāku plaši atpazīstamu ārzemju lēdiju neķītrajās atzīšanās, kuras noteikti Tevi pārsteigs, kā arī liks aizdomāties par to, cik daudzveidīgs var būt sekss. Sākam!

Kešai simpatizē ārpasaulīgas būtnes

Sekss ar spoku

Amerikāņu popmūzikas spīdekle Keša (KESHA) apgalvo, ka viņai ir bijis sekss ar spoku. Jā, Tu izlasīji pareizi! Šāds fakts pār daiļaviņas lūpām nāca Losandželosas pilsētas radio ‘’KIIS FM’’ viļņos. Lai gan Keša piebilda, ka ar precīzām detaļām par šo vienreizējo gadījumu savā dzīvē viņa nevēlas dalīties, sieviete atzina, ka šī pieredze ir bijusi itin maģiska, kā arī piebilda, ka viņa kam tādam būtu gatava labprāt nodoties vēlreiz.

33 gadus vecā dziedātāja par šo maģisko pieredzi ir sarakstījusi pat dziesmu ar nosaukumu ‘’Supernatural’’ jeb ‘’Pārdabisks’’.

Apetitelīgajai Riannai patīk būt vīrieša pakļautībā

Apetitelīgā Rianna

Senajā 2012.gadā pasauli pāršalca vīriešu aprindās iecienītā žurnāla ‘’GQ’’ jaunais decembra numurs, kurā viena no pasaules skaistākajām sievietēm ne tikai kāri izrādīja savu puspliko augumiņu, bet arī atzinās, ka gultā viņai patīk būt pilnībā pakļautai. Tā kā apetitelīgā daiļava ikdienā pieņem ļoti daudz svarīgu un bieži vien arī noteicošu lēmumu, atrodoties gultā, Rianna vēlas aizmirst smago atbildības nastu un ļauties dominējoša vīrieša iegribām.

Krisija Teigena TO dara lidmašīnā

Sekss

34 gadus vecā amerikāņu modele, aktrise un biznesmene Krisija Teigana 2014.gada intervijā žurnālam ‘’Cosmopolitan’’izklāstīja, ka viņa ar vīru Džonu Ledžendu vairākkārt ir mīlējušies lidmašīnā. Tveicīgākā no fiziskās tuvības sesijām pārim bijusi ceļā uz Taizemi, kad Krisija un Džons lidojuši apciemot sievietes vecākus.

Seksīgā biznesmene nav iegrimusi pārāk atklātās detaļās par šo atgadījumu, taču esot piebildusi, ka kopš šīs reizes viņas rokas bagāžā vienmēr ir kāda paprāvāka izmēra sedziņa, zem kuras paslēpties gadījumā, kad abu balodīšu prātus pārņem miesas kāre.

Kima Kardašjana mīlējas daudz un dikti

Sekss

Sekss 500 reizes dienā! Vai tas vispār ir iespējams? Visticamāk, ka amerikāņu realitātes šovu zvaigzne Kima Kardašjana ar šo prāvo skaitli bija mēģinājusi norādīt uz to, ka seksa un dažnedažādu ātro intīmpiegājienu viņas dzīvē nudien netrūkst. Interesanti, ka šis sulīgais fakts nācis klajā laikā, kad Kima ar savu vīru Kanji Vestu ir mēģinājuši ieņemt vienu no pāra četriem bērniem. Pati sieviete to raksturojusi kā visai apzinātu neatlaidību.

Trakulīgā Mailija Sairusa ir gatava pilnīgi visam

Sekss

Viena no mūsdienu nebēdnīgākajām amerikāņu popzvaigznēm, proti, 27 gadus vecā Mailija Sairusa ir likusi sava talanta cienītājiem noprast, ka viņa seksā ir gatava uz visu. Šī ziņa dienas gaismu piedzīvojusi kādā no amerikāņu iecienītā žurnāla ‘’Paper’’ izdevumiem. Konkrētajā intervijā Mailija ir bijusi visai atklāta un piebildusi, ka viņa ir gatava pilnīgi visam, ar noteikumu, ka tas nav saistīts ar dzīvniekiem, kā arī partneriem, kas vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu.

– Ja tas ir legāli, esmu tam gatava, aiziet! – piebilda Mailija.

Lasītākie

Stāstiņi  
7
2831
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
0
2381
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
4
1335
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
0
1279
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Stāstiņi  
7
2831
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
4
234
Kā runāt ar tuviniekiem par savu seksuālo orientāciju?
Aktualitātes  
4
1335
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  Aktualitātes  
3
411
20 dzimumlocekļu veidi – ko iesākt ar katru no tiem

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
0
123
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Aktualitātes  
1
152
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Stāstiņi  
7
2831
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Aktualitātes  
4
1335
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Lūdzu, ievadiet komentāru
0/ 0