Aktualitātes  
0
52

Sānsoļi uzlabo attiecības? Tā apgalvo vairums neuzticīgo

Lielākā daļa, jeb 77% neuzticīgo apgalvo, ka sānsoļi faktiski ir uzlabojuši viņu laulību. Savukārt divas trešdaļas mīlnieku saka, ka viņiem ir laimīgas attiecības, neskatoties uz to, ka tiek paralēli spēlēts divās frontēs. Portāls TheSun raksta, ka tikai 33% aptaujāto, kuri ir krāpuši, vai kādreiz ir tikuši krāpti, apgalvo, ka viņiem ir nelaimīgas attiecības. Pētījumā, kurā…

Lielākā daļa, jeb 77% neuzticīgo apgalvo, ka sānsoļi faktiski ir uzlabojuši viņu laulību. Savukārt divas trešdaļas mīlnieku saka, ka viņiem ir laimīgas attiecības, neskatoties uz to, ka tiek paralēli spēlēts divās frontēs.

Portāls TheSun raksta, ka tikai 33% aptaujāto, kuri ir krāpuši, vai kādreiz ir tikuši krāpti, apgalvo, ka viņiem ir nelaimīgas attiecības. Pētījumā, kurā piedalījās 2000 cilvēku atklāja, ka sievietes biežāk apgalvoja, ka joprojām ir laimīgā laulībā — 71% salīdzinājumā ar 63% vīriešu.

Savukārt tieši vīrieši bija tie, kas domāja, ka sānsoļa speršana varētu uzlabot viņu laulību, un 81% aptaujāto apgalvoja, ka krāpšana būtu laba ideja, salīdzinot ar 72% sieviešu, kas arī nav mazs skaitlis.

Aptaujā arī atklājās, ka neskatoties uz to, ka cilvēki atzinās sava partnera krāpšanā, 94% aptaujāto atzīmēja, ka būtu sašutuši, ja situācija būtu pretēja, proti, ja partneris krāptu viņus.

Džesika Leoni no iepazīšanās vietnes Illicit Encounters, kas veica pētījumu, sacīja: “Es neesmu šokēta, ka laimīgi cilvēki krāpj.”

“Ja esat nelaimīgs, jūsu prāts ir citur — jūs nebūsiet spējīgs iesaistīties romānā. Laulības pārkāpēji nevēlas pamest savus partnerus, viņi vienkārši vēlas savā dzīvē izjust papildu garšu.”

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3075
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1430
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1350
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
992
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
154
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
184
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
9
136
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
8
115
Kāpēc sievietes krāpj?

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
5
233
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
9
136
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
4
108
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss
Aktualitātes  
3
137
Poza, kurā sievietes necieš mīlēties