Aktualitātes  
0
210

Slikts sekss? 3 pamata problēmas, kas par to ir atbildīgas

Kaislīgs, glāstiem bagāts un regulārs sekss nodrošinās ne tikai laimīgas personiskās attiecības, bet arī palīdzēs atrisināt dažādas veselības problēmas.

Droši vien esat dzirdējuši, ka, ciešot no galvassāpēm, nevajag uzreiz ķerties klāt medikamentu skapītim – labākās zāles ir sekss ar mīļoto. Tas ne tikai dziedina, bet arī stiprina savstarpējās attiecības. Taču gadās, ka doma par seksu neizraisa tās pozitīvākās emocijas. Kādi ir iemesli tam, ka pāra starpā ir slikts sekss?

Uzturs

Tas var izklausīties smieklīgi vai neticami, bet viens no galvenajiem iemesliem ir slikti ēšanas paradumi. Ātrā ēdināšana var ne tikai palielināt ķermeņa apjomu un pievienot dažus centimetrus vidukļa zonai, bet arī radīt problēmas intīmajā dzīvē.

Sekas neveselīgam uzturam īpaši izpaužas vecumdienās, menopauzes laikā, kad organismā samazinās estrogēns un dzelzs, kas ietekmē vairogdziedzeri, kā arī insulīnu. Veselīgs uzturs un regulāras fiziskās aktivitātes ir būtiskas gan vecumdienās, gan jebkurā citā vecumā.

Ķermeņa masa

Liekais svars var būt saistīts ar citu hormonu, kortizolu, kas pazīstams arī kā stresa hormons. Kortizola līmeņa paaugstināšanās izraisa vairākas veselības problēmas, tostarp tauku uzkrāšanos. Kortizols arī negatīvi ietekmē libido, tāpēc nav brīnums, ka sekss ir pēdējais, kas cilvēkam ienāk prātā pēc sliktas dienas darbā.

Ja vēlies samazināt šī hormona daudzumu organismā un būt apmierināts ar savu seksuālo dzīvi, lielisks risinājums ir joga. Tā ļauj atslābināties, izkustēties un arī nostiprināt muskuļus.

Slikti miega paradumi

Bezmiegs ir apburtais loks, kas sākas ar kofeīna patēriņu no rīta un beidzas ar pārmērīgu nogurumu vakarā. Lielākā daļa cilvēku atklāj, ka pēc darba dienas viņiem nav enerģijas nodarboties ar seksu. Padoms: izmantojiet pēc iespējas mazāk kofeīna.

Aizstāj lielo kafijas krūzi ar nelielu tējas tasi un kvalitatīvu ēdienu dienas laikā. Tas palīdz atgūt spēkus un iegūt pietiekami daudz enerģijas.

Plus, zelta likums, neturiet guļamistabā televizoru. Pētījumos pierādīts, ka televizora izstarotā gaisma negatīvi ietekmē cilvēka organismu, kavē kvalitatīvu atpūtu, tāpēc nav jābrīnās, ja sekss ir slikts.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6541
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3054
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
1731
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1674
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
381
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
585
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
468
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
547
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
248
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
258
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
426
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
547
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?