Padomi  Aktualitātes  
0
256

Lielisks cilvēks, slikts sekss. Ko darīt?

Lieliski randiņi, daudz smieklu, spēcīga emocionāla saikne, bet… gultā kaut kas nav kārtībā. Aptaujā, kas tika veikta pirms 5 gadiem, puse aptaujāto sieviešu atzina, ka slikts sekss nozīmē attiecību beigas. 44 % vīrieši piekrita, ka šajā gadījumā viņi neredz attiecībām nākotni. Bet vai tiešām slikts sekss attiecībās nozīmē stingru “nē”? Nebūt ne! Ir vairāki veidi,…

Lieliski randiņi, daudz smieklu, spēcīga emocionāla saikne, bet… gultā kaut kas nav kārtībā. Aptaujā, kas tika veikta pirms 5 gadiem, puse aptaujāto sieviešu atzina, ka slikts sekss nozīmē attiecību beigas. 44 % vīrieši piekrita, ka šajā gadījumā viņi neredz attiecībām nākotni. Bet vai tiešām slikts sekss attiecībās nozīmē stingru “nē”? Nebūt ne! Ir vairāki veidi, kā atrisināt šo problēmu.

Kur slēpjas problēma?

Iemesli var būt dažādi. Varbūt viens partneris ir pieredzējis vairāk nekā otrs, vai vienam ir fetiši, kas otram nav pieņemami. Dažreiz mēs vienkārši pieņemam, ka pašreizējam seksa partnerim patiks tieši tāds pats sekss kā iepriekšējam. Iespējams arī, ka kādam no partneriem ir seksuāla disfunkcija vai dzimumakta laikā rodas sāpes. Diemžēl dažreiz mēs varam būt vienkārši seksuāli nesaderīgi, un to ne vienmēr ir iespējams mainīt.

Svarīga ir saruna

How To Talk To Your Boyfriend To Improve Your Relationship | BetterHelp

Seksa terapeite Tiffanie L. Davis Henry uzsver, ka, ja ar partneri neizdodas runāt par savām seksuālajām vajadzībām kā ar pieaugušo, tad ar šo personu vispār nevajadzētu gulēt. Kad parādās potenciāls ilgtermiņa partneris, mums pēc iespējas agrāk jāsāk runāt par savām seksuālajām vajadzībām un prioritātēm. Lai šī saruna izvērstos pēc iespējas pozitīvāka, pārvērtiet to spēlē, kas ne tikai ļaus labāk iepazīt otra seksualitāti, bet arī lieliski pavadīs laiku. 70 seksa jautājumi, ko uzdot savam partnerim, neapšaubāmi būs labs sākums erotiskām sarunām. Ieskaties arī šeit - 30 pikanti jautājumi par un ap seksu, ko uzdot savam vīrietim.

Ieteikumi, kā veidot sarunu:

  • Nerunājiet par gultas problēmām guļamistabā. Labāk to darīt neitrālākā vidē;
  • Neuzsāc sarunu tikai tad, kad problēma jau ir samilzusi. Runā ar partneri tajā brīdī, kad ir vairāk labo lietu, ko viņam/viņai pateikt;
  • Ja iespējams, izklāsti problēmu pozitīvi: nevis “Man tiešām nepatīk, ka tu dari…”, bet “Es ļoti gribētu, lai Tu… ”;
  • Saruna par seksu nenozīmē sūdzību grāmatas aizpildīšanu. Ja plāno pateikt kaut ko negatīvu, īpaši uzsver, cik apmierināts esi ar mīlēšanos ar šo cilvēku;
  • Ir svarīgi, lai saruna nekļūtu par kritikas lavīnu. Ja esi izteicis seksuālās dzīves negatīvos aspektus, iesaki, ko un kā varētu mainīt, vai vismaz uzaicini otru kopīgi meklēt risinājumus.

Ja problēma ir tehnika

Slikts sekss - māci otru

Ja partneris nedara to, kas jums patīk, vai nedara tā, kā jums patīk, sarunu var pārcelt uz guļamistabu. Saki, ko vēlies: “pieskaries šeit”, “zemāk”, “maigāk”, vadi partneri ar savām rokām, parādot kustības. Kad partneris visu ir paveicis labi, apbalvo viņu ar kaislīgiem vaidiem un sajūsminātu “jā!”.

Māciet viens otru pacietīgi, jo katrs ķermenis ir kā noslēpumaina karte, kuras izpētei nepieciešams laiks.

Ja vienam nepieciešams vairāk laika kā otram

Nevienam nav jaunums, ka sievietēm, lai sasniegtu orgasmu, nepieciešams vairāk laika un pūļu nekā vīriešiem. Ja Tu saskaries ar šo problēmu - nepārdzīvo, jo ir daudz risinājumu. Labāk izvēlies garāku ievadu, lai partnerei ir pietiekami daudz laika iekarst.

Sieviešu baudas garants ir klitora stimulēšana. Tātad jūs droši varat savām seksa rotaļām pievienot vibratoru, piemēram, šādu, lai sasniegtu orgasmu pāris mirkļos.

Ja vajadzības atšķiras

slikts sekss un atšķirīgas vēlmes

Daži seksu var vēlēties katru dienu, citi - reizi mēnesī. Un tas nekas, jo mēs visi vienkārši esam ļoti atšķirīgi. Lai jums nebūtu nepārtraukti jāatsakās no savām vajadzībām, ir rodams kompromiss. Uzdāvini partnerim, kurš ir vairāk izsalcis pēc seksa, rotaļlietu, kurai vienkārši nevar pretoties.

Seksa rotaļlietas ir kļuvušas par lielisku instrumentu, lai sniegtu prieku, kad vien to vēlies. Tu vari arī spēlēties ar sevi sava partnera priekšā (ja viņa/viņš tam piekrīt). Iespējams, tas stimulēs otra libido un mudinās viņu piedalīties.

Kad būtu jāmeklē speciālista palīdzība?

Ja Tu jau esi gan runājis, gan izmēģinājis citus veidus, un jūsu sekss neuzlabojas vai pat pasliktinās, ir pienācis laiks apmeklēt seksa terapeitu, kurš var jums palīdzēt atrisināt jūsu problēmas. Varbūt iemesli jūs pārsteigs.

Vai slikts sekss nozīmē attiecību beigas?

12 Common Sex Problems Couple's Therapists Hear All The Time | SELF

Tas ir atkarīgs no tā, kādu vietu sekss ieņem jūsu abu dzīvē. Ja sekss jums abiem ir ļoti svarīgs un viss neizdodas neatkarīgi no tā, ko jūs darāt, vai varbūt Tavs partneris pat nevēlas par to runāt, vilšanās ir garantēta. Saskaņā ar ārsta urologa Tito Simaška teikto: “Pāriem, kuri nav seksuāli saderīgi, ir ļoti mazas iespējas palikt kopā. Seksuālā saderība ir ne tikai sekss abiem, bet arī iespēja pieņemt vienam otru.

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2951
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
4
1586
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
4
1441
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Aktualitātes  
6
1411
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
12
123
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
136
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Padomi  
9
270
Sekss trijatā - vai ir tā vērts?
Padomi  
9
160
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
130
Sekss dušā - drošākās un ērtākās pozas
Aktualitātes  
4
209
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
2
87
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss
Padomi  
0
131
7 lieliskas seksa pozas cilvēkiem ar lieko svaru