Aktualitātes  
0
230

Sveces – nepietiekami novērtētas seksa rotaļlietas

Tu, iespējams, jau zini, ka siltā, maigā sveču gaisma var palīdzēt veidot romantisku gaisotni, taču ir arī citi seksīgi veidi, kā tās izmantot. Izrādās, ka cilvēkiem sveču iekļaušana seksa spēlītēs patīk tieši tādēļ, ka to esamība pastiprina maņas un palielina uzbudinājumu. Sveces ir īpaši noderīgas cilvēkiem, kuri sūdzas par to, ka seksa laikā nespēj atslābināties un koncentrēties un notiekošo. 

Apsver iespēju izmēģināt masāžas sveces, kuru šķidro vasku var izmantot arī kā masāžas eļļu. Vienkārši iededz masāžas sveci uz 15-30 minūtēm, nopūt to, ļauj tai mazliet atdzist, un masāžas “eļļa” ir gatava darbam. 

Masāžas sveces iekļaušana erotiskajā masāžā ir jautrs veids, kā relaksēties. Vienkārši pārliecinies, ka tiek izmantota īpaši šim nolūkam paredzēta masāžas svece. Parastās sveces ne vienmēr ir izgatavotas no ādai un ķermenim draudzīgiem materiāliem, nemaz nerunājot par to, ka ar tām var apdedzināties. Masāžas sveces parasti izgatavo no sojas vaska vai bišu vaska, kas kūst jau 38 grādu temperatūrā.

Masāžas sveču reibinošā smarža ir īpaši uzbudinoša 

Vēl viens papildu bonuss ir aromterapeitiskie ieguvumi. Ēteriskajām eļļām, piemēram, lavandai, muskata salvijai, sandalkokam, rozei, bergamotei un žeņšeņam ir afrodiziaka īpašības, kas palīdzēs ikvienam noskaņoties pirms seksa vai tā laikā.

Spēle, kuras laikā karsts sveču vasks tiek pilināts uz ādas, ir vēl viens veids, kā izmantot sveces seksuālajā dzīvē. Tas ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuri ir mazliet azartiskāki un kuriem patīk nelielas sāpes apvienojumā ar baudu. Ja tu nekad iepriekš neesi iesaistījies šādā spēlē, ir vērts papētīt drošākos veidus, kā to darīt. Ja kopā ar partneri spēlējat kādas dominances un pakļaušanās seksa spēles, pārliecinieties, ka ir norunāts drošības vārds.

Jāņem vērā, ka šādām nodarbēm nederēs vecas mājsaimniecībā izmantojamās sveces. Visdrošākā svece, ko izmantot, ir tā, kuras sastāva pamatā ir sojas vasks. Karstākām sajūtām, nākamais labākais variants būs parafīna sveces.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3750
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2216
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3750
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
337
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?