Aktualitātes  
2
279

Uzdāvini savai sievietei apakšveļu – padomi tās iegādē

Vai tev patīk tā apbrīnojamā sajūta, skatoties uz savu mīļoto, tērptu seksīgā, nedaudz caurspīdīgā un intriģējošā apakšveļā? Šķiet, ka labākas dāvanas nevar būt… Un, patiešām, ikviena sieviete novērtēs šādu dāvanu. Tomēr šī skaistā ideja bieži vien paliek nepiepildīta. Iegādāties mīļotajai apakšveļu ir reizē vienkāršs un arī diezgan sarežģīts uzdevums. Galvenie iemesli, kāpēc vēlme netiek īstenota ir: 

 • “Es nezinu pareizo izmēru”; 
 • “Es neesmu pārliecināts, ko viņa vēlas”; 
 • “Es nekad neesmu pircis sieviešu apakšveļu”; 
 • “Es labāk mīļotajai iedodu naudu, nevis pērku viņai apakšveļu pats”.
Uzdāvini savai sievietei apakšveļu

Mēs iesakām nepadoties! Uz katru jautājumu ir atrodama atbilde, un nav iemesla, kāpēc nevajadzētu dot sievietei šo prieku.

Kā izvēlēties biksītes?

Seksīgas stringu biksītes vai mežģīņu apakšveļa var būt brīnišķīgs papildinājums arī kādai citai erotiskai dāvanai (piemēram, smaržām vai intīmai rotaļlietai). Ja esi nolēmis viņu iepriecināt ar šādu dāvanu, nebaidies to izvēlēties pats! Galu galā tu esi tas, kas vislabāk zina viņas gaumi, raksturu un temperamentu. Ja arī sanāk nedaudz novirzīties no viņas iecienītā stila, nekas. Viņa noteikti novērtēs tavus centienus un iztēli.

Uzdāvini savai sievietei apakšveļu

Protams, papildu skaistuma, kvalitātes, stila un krāsas jautājumam, vissvarīgākais ir izvēlēties pareizo izmēru. Izvēloties biksītes, šis jautājums ir viens no vienkāršākajiem. Ja tu nezini, kādu izmēru tava dāma valkā, apskati burtus S, S/M, M, L, XL vai XXL uz kādas viņas biksīšu etiķetes. 

Labā ziņa ir tā, ka pārsvarā sieviešu biksītes ir diezgan elastīgas un to izmērs ir diezgan daudzpusīgs.

Uzdāvini savai sievietei apakšveļu

Ja tava sieviete ir drosmīga personība un vienkārši dievina eksperimentus, esi oriģinālāks un izvēlies biksītes, kas dekorētas ar kādiem neparastiem elementiem. 

Krūšturi un apakšveļas komplekti

Ar krūšturiem var būt nedaudz sarežģītāk. Uz tiem tu redzēsi gan burtus, gan ciparus. Ko tie nozīmē? Pieņemsim, ka uz tavas mīļotās sievietes krūštura etiķetes ir uzrakstīts 75 C. “C” ir krūštura kausiņu izmērs, un “75” ir sievietes apkārtmērs zem krūtīm.

Esi piesardzīgs un rūpīgi apskati krūšturi, ko viņa nēsā ikdienā. Iegaumē, kāds skaitlis un burts ir atzīmēts uz tavas dāmas krūštura. 

Tiesa, dažreiz var atrast arī kādu krūšturi vai apakšveļas komplektus, kas marķēts ar parastajiem S, M, L, XL burtu izmēriem. Šādi izmēru apzīmējumi nozīmē, ka krūšturis vai apakšveļas komplekts ir izgatavots no ļoti elastīga materiāla un atbilst ikdienā valkājamo apģērbu izmēram. 

Ekskluzīva uzmanība lielām krūtīm

Daudzas sievietes ar lielu krūšu izmēru dod priekšroku ‘T-shirt’ veida krūšturiem. Šāda veida krūšturi piešķirs krūtīm pievilcīgu formu un samazinās slodzi uz mugurkaulu. 

Starp citu, ja tu iegādājies krūšturi vai apakšveļas komplektu veikalā, nevilcinies un lūdz palīdzību pārdevējai. Viņa tev sniegs pienācīgus padomus šajā intīmajā un ļoti sievišķīgajā jautājumā.

Zaļā gaisma tiešsaistes veikaliem

Šādas intīmas dāvanas iegāde tiešsaistē ir daudz vienkāršāka nekā veikalā. Izvēloties erotisku apakšveļu, naktsveļu vai ko citu tiešsaistē, tev nebūs jāsteidzas, un tev būs pietiekami daudz laika, lai atrastu pareizo izmēru. Visos tiešsaistes veikalos ir atrodamas izmēru tabulas ar apģērbu izmēriem, tāpēc varēsi tos viegli salīdzināt ar viņas drēbju izmēriem.

Tu pat vari nosūtīt šo dāvanu tieši saņēmējai. Šāda dāvana būs patīkams pārsteigums katrai sievietei.

Lūk daži interneta veikali, kuros var iegādāties sieviešu apakšveļu:

2 komentāri

 • 28.10.2021 15:11
  maza
  0

  Ha-ha….. pērkot skaistu apakšveļu…..jābūt gatavām ka vīrietis to saplēsīs kaisles karstumā. kā vīram iemirdzējās acis…. bij tāda seksīga augšiņa.ne īsti korste, bet nu vīrs novērtēja, izteica komplimentus, a es gribēju uzkurināt vēl lielāku uguni. un teicu, ka cerams, ka drīz mani no tā atbrīvos. priekšpusē, starp krūtīm, veļiņai bija āķītis. piņķerīgi attaisīt. teicu, lai saplēš….nu tās dzirksteles acīs, tas velniņš. 😀 😀 āķitis kaut kur pa gaisu aizlidoja….. un..

 • 02.11.2021 01:49
  Dāmīte
  0

  parasti velku apakšveļu ilgāk , kā vīrs viņu no manis norauj!! 🙂 🙂

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3752
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2216
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3752
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
503
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
1
848
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?