Stāstiņi  Aktualitātes  
2
231

Amizanti un pārsteidzoši ģenitāliju mīļvārdiņi – ielu intervijas

Lai gan apzīmējumi ‘’vagīna’’ un ‘’loceklis’’ nemaz neskan tik ārkārtīgi slikti, mūsdienu cilvēces dīvainie paradumi nereti mudina mūs izkāpt no pasaulē vispārpieņemtajām normām. Atrodoties šajā ‘’vāverīšu’’ un ‘’draudziņu’’ laikmetā (sauksim to tā), galvā iezogas jautājums – vai tas ir viss, uz ko mūsu modernie 21.gadsimta prāti ir spējīgi? Nē, ne pavisam nē! Sekss.lv ir apņēmības…

Lai gan apzīmējumi ‘’vagīna’’ un ‘’loceklis’’ nemaz neskan tik ārkārtīgi slikti, mūsdienu cilvēces dīvainie paradumi nereti mudina mūs izkāpt no pasaulē vispārpieņemtajām normām. Atrodoties šajā ‘’vāverīšu’’ un ‘’draudziņu’’ laikmetā (sauksim to tā), galvā iezogas jautājums – vai tas ir viss, uz ko mūsu modernie 21.gadsimta prāti ir spējīgi? Nē, ne pavisam nē! Sekss.lv ir apņēmības pilns doties virtuālā tūrē pa dažām no Latvijas lielākajām pilsētām, lai uzzinātu, kādi ir pašmāju tautiešu oriģinālākie ģenitāliju mīļvārdiņi. Izlasi – Tu nebūsi vīlies!

Pārāk kaprīzam vīrišķības simbolam

Ģenitāliju mīļvārdiņi

Pirmā Sekss.lv virtuālās ielu intervijas pietura ir kāds no daudzšķeltnainajiem Daugavpils nostūriem. Tālu nav jāmeklē līdz sastopam kādu izteikties kāru dāmu vārdā Ilze, kas sava nu jau bijušā partnera vīrišķo mantību mēgusi dēvēt visai amizantā segvārdā.

‘’Būšu visai maiga, sakot, ka mans bijušais vīrietis gultā mēdza uzvesties visai kaprīzi. Mīlējāmies regulāri, taču pārsvarā vien tradicionālajā misionāru pozā. Reizēs, kad mēģināju guļamistabā ieviest ko jaunu, viņš bija kategoriski pret, sakot, ka ierastais ritmiņš viņam tīri labi iet pie sirds. Visspilgtāk atceros reizi, kad biju pilnībā atbrīvojusies no visa uzkrātā kaunuma apmatojuma. Viņs izskatījās tā, it kā būtu ieraudzījis spoku! Pateicoties šim gadījumam, sāku dēvēt viņa locekli par Princesi Sofiju, jo šis vārdu savienojums likās perfekti atbilstošs viņa kaprīzajam draudziņam.’’

Kad draudzeni aizvieto kreisā roka

Ģenitāliju mīļvārdiņi

Gatavs dalīties savā ģenitāliju mīļvārdiņu pieredzē ir arī runātīgais Jānis no Rīgas rajona. Šim puisim nav ko slēpt – viņš ir gatavs laist klajā īpaši intīmas detaļas arī par savu personīgo mīlas dzīvi vai, precīzāk sakot, tās iztrūkumu.

‘’Lai gan sākotnēji man tas nešķita īpaši smieklīgi, laikam ejot, pilnībā apradu ar savam dzimumorgānam piedēvēto iesauku. Ticu, ka tikai mani labākie draugi ir apveltīti ar tik augstu izdomas līmeni. Tā kā, kādu laiku jau atrados brīva vīrieša statusā, mans loceklis tika nodēvēts par Vientuļo Mūku. Ar šīs iesaukas piešķiršanu vien stāsts gan nebeidzas! Ballītes karstumā, šie pamuļķi, ko ikdienā dēvēju par saviem labākajiem čomiem, piereģistrēja Vientuļo Mūku arī kādā no pašmāju iepazīšanās portāliem. Kauns pa visu ģīmi!’’

Mazs bet gruntīgs

Ģenitāliju mīļvārdiņi

Dodoties uz nepieradinātās Kurzemes pusi, sastopamies ar kādu simpātisku liepājnieci, kas ir ar mieru dalīties arī ar saviem novērojumiem šajā jomā.

‘’Pazīstu puisi, kura ģenitālijas Liepājas pusē meičas ir iedēvējušas par Korķviļķīti! Godīgi sakot, man nav ne mazākās nojausmas par to, kādēļ tieši šāds salīdzinājums, taču spriežu, ka tas varētu būt īsā, bet vienlaikus gruntīgā izmēra dēļ. Vismaz tik tālu sniedzas mana perversā fantāzija.’’

Bauda ar 100 % garantiju

Prieka ieleja

Jāteic, ka arī Ventspils iedzīvotāji nudien neatpaliek no asprātīgajiem liepājniekiem. Par ventspilnieku iemīļotākajām frāzēm vairāk zina stāstīt šīs puses iemītnieks ar nu jau vairāk nekā 27 gadu stāžu.

‘’Es, ciemošanos pie savas mīļotās siltās vietiņas, saucu par došanos uz Prieka Ieleju. Tur vienmēr ir labi, omulīgi un priecīgi. Manuprāt, ļoti adekvāts nosaukums!’’

Īpaši raženiem kažociņiem

Latviešu vāverīte

Nobeigumā, protams, neiztikt arī bez slavenās latviešu vāverītes pieminēšanas, taču šoreiz nedaudz kolorītākā izpildījumā! Ar šo mīļvārdiņu mūs steidzas iepazīstināt, kāds jaunskungs vārdā Hugo no Ogres rajona.

‘’Es kā īstens latviešu puika nevaru iztikt bez savas vāverītes! Reiz biju kopā ar meiču, kurai ārkārtīgi nepatika skūties – nu saprotiet, tur, lejas apvidū. Kādu vakaru nolēmu viņu pamudināt uz šādu rīcību, sakot, ka viņas Kūsīte-Ūsīte izskatītos diezgan pievilcīgi arī bez šī raženā kažociņa. Lieki piebilst, ka skuķis nenormāli sadusmojās!’’

Ja arī Tu esi pietiekami drosmīgs, lai padalītos ar kādu no saviem oriģinālizdomājumiem, ieliec savu artavu pašmāju seksa rokasgrāmatā un padalies ar savu reproduktīvo orgānu mīļvārdiņu pieredzi komentāru sadaļā!

2 komentāri

 • 06.05.2021 12:10
  mamba
  0

  protams visi būs dzirdējuši ka džekiem to sauc par desu, bet viens no maniem draugiem sieviešu vāverīti sauc par pankūku! .. ??

 • 06.05.2021 18:35
  Anna
  0

  Diezgan smieklīgi nosaukumi. Savā dzīvē arī dažus interesantus esmu dzirdējusi: vīriešiem - ciklops un sievietēm Džordžs Bušs ("bush" tā kā krūmi).

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
10
3119
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Padomi  Aktualitātes  
1
2994
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1416
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1337
Kaņepes un sekss - ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
128
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
12
142
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Stāstiņi  
10
3119
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Aktualitātes  
7
95
Atklāta, kas ir visbiežākā problēma, ar ko saskaramies attiecībās

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
10
3119
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Aktualitātes  
5
215
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Stāstiņi  
0
205
Biznesa darījumu afēras - Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Aktualitātes  
6
1416
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē