Aktualitātes  
0
320

Cik svarīgs attiecībās ir labs sekss – ielu intervijas

Cik būtisku lomu Tavos romantiskajos sakaros spēlē labs un emocijām bagāts seksuālais kontakts? Lai noskaidrotu pašmāju sabiedrības aktuālāko viedokli saistībā ar šo jautājumu, portāla Sekss.lv zinātkārie redaktori ir gatavi iziet pilsētu ielās! Vai tiešām daiļā un stiprā dzimuma domas šajā jomā ir tik krasi atšķirīgas? Lasi, uzzini un izklāsti savu personīgo redzējumu konkrētā raksta komentāru sadaļā!

Regularitāte pāri kvalitātei

Labs sekss

Pirmais intervējamais ir kāds atraktīvs puisis no Dobeles pilsētas puses, kas savu indentitāti šoreiz vēlas atstāt noslēpumā tītu. Viņa domas ir sekojošas:

‘’Ziniet, būšu visai prasts savos izteicienos uz teikšu, ka man svarīgāks ir regulārs nevis izcili labs sekss. Jā, ir forši reizi mēnesī veltīt laiku patiesi labam seksam ar salīdzinoši ilgu priekšspēli, aktīvu pozu maiņu un dažnedažādiem citiem labsajūtas knifiņiem… Taču, es personīgi dodu priekšroku regulāram jeb nosacīti ātrajam variantam. Tā kā mana darba vide ir diezgan stresaina, un arī mīļotā sieviete ir pastāvīgi aizņemta ar darbiem, fiksais kniebiens ir mums kā radīts.’’

Neaizmirsīsim par romantikas nozīmi

Romantikas nozīme

Nākamo aptaujas dalībnieci esam sastapuši vienā no Latvijas skaistākajām kūrortpilsētām, proti, ainaviskajā Jūrmalā. Šī daiļaviņa ir lūgusi portālam neizpaust viņas īsto vārdu, taču nekautrējas izklāstīt savas personīgās domas attiecībā uz konkrēto tematu.

‘’Jā, protams! Netaisos liekuļoties un teikt, ka seksa nozīme attiecībās ir mazsvarīga. Fiziskais kontakts kā tāds, manuprāt, ir izšķirošs. Piemēram, es personīgi nebūtu gatava samierināties ar puisi, kurš gultā vairāk līdzinās baļķim nevis vīrietim. Piebildīšu, ka arī pliks sekss nav manā gaumē. Lai attiecības tiešām būtu veiksmīgas un ilglaicīgas ar pliku seksu vien nepietiks – arī romantiski brīži ir vitāli nepieciešami.’’

Bez seksa nav attiecību

Labs sekss

Beidzamais Sekss.lv aptaujas līdzdalībnieks ir kāds 29 gadus vecs puisis no vējainās Liepājas puses. Aigars savos izteicienos ir visnotaļ skarbs, uzsverot, ka attiecības bez seksa, viņaprāt, līdzinās, kādam pagalam neizdevušam jokam.

‘’Teikšu skaidri un gaiši – bez regulāra un laba seksa par attiecībām nevar būt nekādas runas! Varbūt tas izklausās nedaudz skarbi, taču tā ir patiesība, lai arī citi cilvēki pastāvīgi mēģina to noliegt. Kopdzīve bez seksa – izklausās taču muļķīgi, vai ne? Cilvēki ir alkstošas un kāras būtnes, kurām sekss ir nepieciešams kā gaiss, ko elpojam! Ja es kā partneris pēkšņi sāktu slaistīties un atteiktos no savu pienākumu pildīšanas gultas sfērā, mana sieviete vienkārši mani pamestu… uz līdzenas vietas!’’

Secināt varam tikai vienu – labs sekss ieņem diezgan būtisku lomu prakstiskā latvieša dzīvē! Atliek vien ņemt vērā faktu, ka labu, ilgstošu, kā arī gan fiziski, gan emociāli baudpilnu intīmattiecību pamatā ir atklāta un aktīva savstarpējā komunikācija.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4549
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1534
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1429
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
1336
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
13
283
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
221
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
314
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
286
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
7
344
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
13
283
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
5
198
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss
Aktualitātes  
4
223
Poza, kurā sievietes necieš mīlēties