Aktualitātes  
0
110

5 lieliski iemesli, lai biežāk nodarbotos ar seksu

Cik bieži būtu vēlams nodarboties ar seksu? Šis ir jautājums, uz kuru nav universālas atbildes. Taču viens nu gan ir skaidrs – jo biežāk, jo labāk! Protams, viss lielā mērā ir atkarīgs no Tava seksuālā dzinuļa, taču jāuzsver, ka cilvēks, kurš ar TO nodarbojas biežāk nekā reizi nedēļā, no tā tikai un vienīgi iegūst. Kādi…

Cik bieži būtu vēlams nodarboties ar seksu? Šis ir jautājums, uz kuru nav universālas atbildes. Taču viens nu gan ir skaidrs – jo biežāk, jo labāk! Protams, viss lielā mērā ir atkarīgs no Tava seksuālā dzinuļa, taču jāuzsver, ka cilvēks, kurš ar TO nodarbojas biežāk nekā reizi nedēļā, no tā tikai un vienīgi iegūst. Kādi ir šie ieguvumi un, vai sekss patiesi spēj līdzsvarot arī cilvēka emocionālo pasauli – turpini lasīt!

nodarbošanās ar seksu

Sekss sadedzina liekās kalorijas

Tas skan pavisam vienkārši – jo vairāk seksa, jo mazāk kilogramu! Akta laikā zaudēto kaloriju daudzums neapšaubāmi ir atkarīgs no nodarbes tempa un intīmsakariem veltītā laika sprīža. Taču arī pozas izvēlei šajā kontekstā ir nozīme. Proti, visvairāk kaloriju iespējams zaudēt tieši misionāra pozas piekopšanas laikā - aptuveni 143 kcal. Galvenais ir atcerēties, ka efektīvai tauku šūniņu dedzināšanai nepieciešams aktīvi mīlēties vismaz 30 minūtes. Piepūle ar patīkamu nobeigumu!

Nodarbošanās ar seksu stiprina attiecības

Vai arī Tava sieviete pēc kaislīgas nakts visu nākamo diennakti saldi murrā kā maza kaķenīte un ir gatava izdabāt ikkatrai no Tavām iegribām? Šī uzvedība ir itin viegli izskaidrojama ar oksitocīna jeb tā dēvētā mīlas hormona izdalīšanos seksuālās tuvības laikā. Jo regulārāk nodarbosieties ar TO, jo augstāks būs jūsu dzīves apmierinātības līmenis kopumā.

P.S. Viņa varētu beigt arī savu mūžīgo žēlošanos par to, ka Tu nekad neiznes miskasti vai nenomazgā traukus!

Sekss palīdz izskatīties un justies jaunākam

sekss

Ar seksu ir jānodarbojas, toties regulāri, arī jauniešiem vecumā pēc 50 un vairāk gadiem. Atmet ar roku vecajiem padomju laika stereotipiem un liec aiz auss, ka sekss pusmūža vecumā var būt tik pat lielisks kā jaunības gados. Intīmās rotaļas ne tikai liks Tev justies jaunākam, bet arī palīdzēs ar Tava izskata atsvaidzināšanu. Kā tas strādā? Akta laikā izstrādātie endorfīni un citas labsajūtas līmenim nepieciešamās vielas atstāj pozitīvu iespaidu uz cilvēka asinsriti un ādas izskatu.

Ļaušanās intīmpriekiem uzlabo cilvēka imunitāti

Arī mediķi iesaka seksa regularitātes tēmai pieiet nopietni, jo ir pierādīts, ka draiskulības guļamistabā vai ārpus tās robežām stiprina arī cilvēka imunitāti. Seksuālās tuvības laikā izstrādājas ne tikai tā sauktās labsajūtas vielas, bet arī neskaitāmi daudz citu savienojumu, kas palīdz pasargāt gan Tevi, gan Tavu partneri no dažnedažādākajām baktērijām, vīrusiem un slimībām.

Jāteic, ka, lai šis efekts būtu maksimāli optimāls, nedrīkst aizmirst par pienācīgu izsargāšanos, jo nedrošs sekss pats par sevi ir salīdzināms ar lielu iespējamo infekciju perēkli!

Seksuālā tuvība palīdz līdzsvarot emocionālo stāvokli

Mēs dzīvojam ārkārtīgi sarežģītā laikmetā, kur stress un vieglas depresijas pazīmes var uzglūnēt no ikkatra stūra. Neveiksmīgi rezultāti profesionālajā dzīvē, ģimeniska rakstura problēmas vai vienkārša un bezgala nogurdinoša ieslīgšana ikdienas steidzīgajā rutīnā – Tavs organisms ir noilgojies (lasīt-nogribējies) pēc seksa! Fiziskā tuvība rada priekpilnas emocijas, kas burtiski liek cilvēkam starot un vairāk koncentrēties tieši uz lietu un problēmu pozitīvo pusi. Regulārs sekss izskaus negācijas no Tavu interešu loka!

nodarbošanās ar seksu

Kad esi pārliecinājies par faktu, ka seksa trūkums organismā nudien nav laba lieta, ielūkojies www.sekss.lv piedāvātajā rakstā par 45 labākajām seksa pozām. Smelies iedvesmu un meties piedzīvojumos!

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2946
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1409
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1331
Kaņepes un sekss - ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
1
778
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
121
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
134
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
7
88
Atklāta, kas ir visbiežākā problēma, ar ko saskaramies attiecībās
Aktualitātes  
7
115
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
4
206
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
6
1409
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
7
115
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
2
82
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss