Tehnoloģijas  Aktualitātes  
0
541

Vibratori: mīti un patiesība

Vibratori – mēs par tiem zinām, bet nekad par tiem nerunājam. Mums tie ir, bet mēs nevienam to nesakām. 2016. gadā pasaulē tika pārdots tik daudz vibratoru, ka, ja tos saliktu vienu otram virsū, tie paceltos pat 82 kilometrus virs atmosfēras, kas ir augstums, kas vienāds ar deviņiem Everestiem!

Statistika rāda, ka vibratoru tirgus vērtība ir 15 miljardi ASV dolāru, kas ir gandrīz divreiz vairāk nekā prezervatīvu tirgus. Saskaņā ar seksa preču līdera Lovehoney teikto, 2016. gadā vienam no divpadsmit cilvēkiem Lielbritānijā bija vismaz viens vibrators vai cita seksa rotaļlieta. Salīdzinājumam – Lielbritānijā uz vienpadsmit cilvēkiem ir viens kaķis, tāpēc seksa rotaļlietas ir gandrīz tikpat populāras kā kaķēni.

Tieši vibratoru lielās popularitātes dēļ Sekss.lv esam apkopojuši populārākos jautājumus un mītus par tiem. Lasiet un atklājiet vibratorus no jauna!

https://marrieddance.com/pillow-talk/wp-content/uploads/2018/09/76CAC487-527A-4F6C-8F36-F02E60A16614-1024x576.jpg

Vibratori nav tikai vientuļu cilvēku nodarbošanās

Cilvēki, pat tie, kas ir attiecībās, izmanto vibratorus gan vieni, gan kopā ar partneri. Un kāpēc gan to neizmantot? Vibrators palielina uzbudinājumu, palīdz vieglāk sasniegt orgasmu, un tā laikā izdalītais oksitocīns stiprina saikni starp partneriem. Interesanti, ka Čepmena universitātes 2016. gada pētījums atklāja, ka pāri, kuri savā intīmajā dzīvē ieviesa vibratorus, kopumā bija daudz apmierinātāki ar savām attiecībām nekā tie pāri, kuri tos nelietoja. Tirgū ir pat īpaši vibratori pāriem.

Pētījumos atklāts, ka četras no piecām sievietēm attiecībās ar partneri izmanto vibratoru.

Vibratori var palīdzēt risināt problēmas, kas saistītas ar seksuālo disfunkciju

Papildus tam, ka intīmā dzīve pat ir labāka, vibratori var palīdzēt arī cilvēkiem ar seksuālās disfunkcijas traucējumiem, piemēram, frigiditāti (nespēju piedzīvot orgasmu), kas parasti skar sievietes. Pētījumos ir atklāts, ka vibratori un relaksējošas rotaļlietas, piemēram, spalvas vai masāžas eļļas, palīdz sievietēm atslābināties un piedzīvot orgasmu. Seksa rotaļlietas var palīdzēt arī vīriešiem, kuriem ir erekcijas problēmas.

How to use a sex toy during foreplay with your partner - O*Diaries

Vibratori – veselīgi!

Pētījumi ir parādījuši, ka sievietes, kuras lieto vibratorus, biežāk apmeklē ginekologa biroju, piedzīvo orgasmu (ar vai bez vibratora) un viņu ķermenī ir mazāks stresa līmenis nekā sievietēm, kuras nav izmantojušas vibratoru.

Vai ir iespējams kļūt atkarīgam no vibratora?

Vibrators nevar izraisīt atkarību, un, ja vīrietis bieži veic masturbāciju ar vibratoru, iespējams, viņam vienkārši ir tendence vairāk masturbēt. No otras puses, vibrators var izraisīt veselīgu atkarību. Ir pierādīts, ka masturbācija ir veselīga nodarbošanās, un neaizmirsīsim arī tās sievietes, kuras pat nevar izjust orgasmu bez vibratora. Tomēr ir arī viedokļi, ka šo pikanto rotaļlietu izmantošana samazina seksuālo vajadzību, un sekss ar partneri vairs nav tik interesants. Tomēr realitāte ir nedaudz atšķirīga – vairāki pētījumi ir parādījuši, ka vibratora izmantošana tikai palielina libido. Turklāt ir daudz seksa veidu (anālais, orālais, vaginālais utt.), Un katra stimulēšana sniedz atšķirīgu baudu. Vibrators ir tikai viena daļa no visa maņu spektra, tāpēc, visticamāk, sekss ar partneri kļūs patīkamāks, tiklīdz būsim iepazinuši sava ķermeņa maņas.

5 Reasons Why You Should Try Using Sex Toys With A Partner - We-blog

Vibrators – bīstams veselībai?

Labā ziņa ir tā, ka vibratori, protams, nav bīstami, ja tos lieto pareizi. Seksa rotaļlietas tikai uzlabo asins plūsmu, kas pamodina libido. Daži vibratori ir pat īpaši paredzēti veselības uzlabošanai, piemēram, prostatas masieris. Tā lietošana var samazināt prostatas vēža risku. Kēgela bumbiņas palīdz uzturēt maksts veselīgo stāvokli un pasargā no urīna nesaturēšanas. Seksa rotaļlietas ir līdzīgas sporta zālēm – lai sasniegtu pozitīvus rezultātus, mums tās jālieto atbildīgi un saskaņā ar instrukcijām.

Vibratori izraisa nedabiskus orgasmus?

Orgasms ķermenī rodas dabiski katru reizi, kad mēs to piedzīvojam, tāpēc mēs nevaram apgalvot, ka vibratori izraisa nedabiskus orgasmus. Vibrators ir tikai stimuls, kas palīdz mūsu ķermenim piedzīvot orgasmu, radot tam labvēlīgu vidi. Mēs varam stimulēt dzimumorgānus ar rokām, un vibrators veic tieši to pašu funkciju, tikai daudz ērtāk.

9 Super-Hot Ways to Use a Wand Massager

Vai vibrators var mainīt partneri?

Daudzi uztraucas, ka, sākot izmantot vibratoru, viņi vairs nevēlēsies tuvību ar savu partneri, būs bailes, ka partneris neaizstās vibratoru. Bet neatkarīgi no tā, cik labi vibratori atkārto cilvēka fizioloģiju, šī seksa rotaļlieta nekad nespēs atkārtot to, ko mēs piedzīvojam ar partneri. Daži pāri, kas vibratorus lieto pirmo reizi, atzīst, ka tie nodrošina ne tikai vairāk prieka, bet arī to, ka vibratori nekad neaizstās reālo seksu. Pāri arī apgalvo, ka vibratori tikai uzlabo intīmo dzīvi, nevis to aizkavē. Šīs bailes ir normālas, jo katrs no mums vēlas partnerim sniegt maksimālu seksuālu baudu, un mēs baidāmies, ka, iespējams, vibrators to var izdarīt labāk nekā mēs.

0/ 0

Lasītākie

Tehnoloģijas  
2
8521
Viedā erotika – mūsdienu seksa tehnoloģiju izpēte
Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3705
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3705
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
337
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
7
501
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
1
842
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā