Aktualitātes  
6
193

Vīrietis uzskaita VISUS attaisnojumus, ko sieva ir izmantojusi, lai atteiktos no seksa. Vai dažus atpazīsti?

Nereti gadās, ka viena puse vēlas izbaudīt gultas priekus, bet otra tam nav noskaņota. Kādus attaisnojumus šajā gadījumā izmantot?

Kāds neapmierināts vīrietis nolēma pierakstīt visus attaisnojumus, ko sieva mēdz likt galdā brīdī, kad viņa nevēlas nodarboties ar seksu. TikTok lietotājs @joe_drae nolēma tajos dalīties ar visu pasauli, atklājot garu iemeslu sarakstu, kāpēc viņa sieva ir atteikusies baudīt gultas priekus ar viņu.

Saraksts sākas ar attaisnojumu, ka viņi to jau darīja pagājušajā nedēļā. Kā nākamais seko “uzpūties vēders“, un vēlme tikai apskauties un samīļoties, nevis nodarboties ar seksu. Numur četri skanētu tā: “Bet es taču tikko saklāju gultu!

Attaisnojumu rinda turpinās ar enerģijas trūkumu, “jūtos resna“, “rītdien“, “esmu nogurusi “. Sarakstam pievienojas arī attaisnojums par muguras sāpēm.

Tā kā vīrs ir piedāvājis nodarboties ar seksu dažādos diennakts laikos, viņa nevēlējās, jo ir “pārāk agrs” vai “pārāk vēls“.

Tas pats attiecas uz istabas temperatūru. Sieviete negatīvi reaģēja uz vīra piegājieniem, ja istabā bijis “pārāk karsts” vai “pārāk auksts“. Turklāt seksam tika teikts “nē”, ja laulātais bija “pārāk piedzēries“. Iemesls ir bijis arī “bērni“.

Protams nevar aizmirst arī klasiku – “sāp galva“, “man nav garastāvokļa” vai vienkārša izlikšanās aizmigušai.

Sociālajos tīklos kopīgotais saraksts ir radījis lielu rezonansi un liek cilvēkiem diskutēt. Lai arī liela daļa vīrieti mudina meklēt citu sievu, vairākums piekrīt, ka problēma nav attaisnojumos, bet gan pašā saraksta publicētājā.

Piemēram, kāds lasītājs raksta, ka patiesais iemesls ir tas, ka vīrietis ilgu laiku nav palīdzējis sievai mājas darbos vai bērnu pieskatīšanā. Tiek arī atklāti pateikts: “Vecīt, ja viņai ir tik daudz iemeslu, lai nevēlētos nodarboties ar seksu, varbūt ir pienācis laiks kritiski paraudzīties pašam uz sevi…” un “Pēc savas pieredzes varu teikt, ka vaina nav viņā, bet gan tevī. Sievietes vēlas to darīt vairāk, ja ir laimīgas kopā ar otru cilvēku.”

Gribu seksu, tikai ne ar savu partneri

6 komentāri

 • 09.11.2022 19:14
  Olafs
  0

  Dīvaini ka ja vīrietis nav palīdzējis mājas darbos, no seksa ģimenē nekas neiznāk! Tad drīzāk jāvienojas, ka vīrietim tomēr var būt kāda cita, kuru mājas darbi tik ļoti neierobežo, kad runa ir par seksu. Tad visi būs laimīgi.

  • 10.11.2022 09:01
   Par seksu ģimenē
   0

   Pirmkārt, šī nav ģimenes tēma, bet gan pāra tēma! Likumsakarīgi, ja vīrietis nedara mājas darbus vai nerūpējas par bērniem, sieviete par to ir aizvainota un vienkārši nogurusi no mājas darbiem. Un pats galvenais: vīrietis nevēlas mācīties un attīstīties šajā jautājumā, radīt noskaņojumu, organizēt priekšspēli un izmantot citus emocionālās vadības paņēmienus, kas ir vissvarīgākie sievietei. Būsim godīgi: Neviena sieviete neatteiks labam vīrietim!

   • 10.11.2022 14:11
    Noja
    0

    Domāju, ka no tava komentāra guvām pilnīgu (?) priekšstatu par vīrieša pienākumiem, bet kādi būtu sievietes pienākumi? Tā kā vīrietis tik un tā grib un gribēs, sievietei nav nekādu pienākumu?
    Diemžēl šī mūsdienu izpratne par vienlīdzību, šķiet, nāk tikai no sievietēm, un nav brīnums, ka viņas lido no zieda uz ziedu, bet visas šīs puķes izrādās cūkas…

   • 10.11.2022 16:51
    Arčibalds
    0

    Noja, precīzi.

 • 10.11.2022 23:26
  R.
  0

  Ja būs interese, pat kompānijā dabūsi sievas rokas biksēs ;D
  un ja nav intereses, tad pat spoža viesnīca nelīdzēs,
  garšīgi ēdieni un dzērieni un bērni pie vīramātes ne.

 • 11.11.2022 13:38
  Vilnis
  0

  Arī bērniem tādā ģimenē nevar būt dzīves, un nav vairs atšķirības – dzīvo tāda ģimene kopā vai šķirās. Nav dzīves tādos apstākļos nevienam. Es būtu paņēmis bērnus sev, bet sieva lai iet labāku vīru meklējumos! Lai atpūšās cik grib, mūsdienās jau briesmīga pārslodze, tāpēc jau ir tik maziņas ģimenes ar 1-3 bērniem tajā. Bet vispār jau, prātīgi cilvēki uzzin par otra partnera uzskatiem par nākotni jau pašā attiecību sākumā, nevis “mums piedzima bērns, un tagad es savu mīļoto nepazīstu”.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6034
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2549
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
7
1640
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
7
1523
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
344
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
539
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
433
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
410
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
220
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
228
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
344
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
490
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?