Padomi  Aktualitātes  
4
1788

20 dzimumlocekļu veidi – ko iesākt ar katru no tiem

Vīriešu dzimumlocekļi, tāpat kā sniegpārslas, ir absolūti unikāli. Kā raksta womenshealthmag.com: “Visi dzimumlocekļi ir dažādas formas, garuma un izliekuma. Tādēļ seksa laikā ir svarīgi atrast to, kas ir piemērots tieši jums un jūsu partnerei. ” Izrādās, ka ir 20! dažādi dzimumlocekļu veidi. Aplūkosim, kādi tie ir, un ko ar tiem iesākt.

1. Konuss

Apraksts: Tas ir dzimumloceklis, kura gals ir sašaurināts.

Īpašības: Tā kā dzimumlocekļa gals ir šaurāks nekā tā pamatne, iekļūšana sievietes makstī sākotnēji ir vienkārša, taču ievadot to dziļāk, partnerei var rasties diskomforts.

Ieteikumi: vīriešiem ar šāda tipa locekli viss jādara nesteidzīgi. Lai iekļūtu dziļi, ir nepieciešams izmantot lubrikantu. (Ieskaties šeit, lai uzzinātu, ko labāk neizmantot lubrikanta vietā).

Why is Penis Shaped Like 'Mushrooms'? It Cleans Your Love Rival's Sperm, Suggests The Weird Study | 🔬 LatestLY

2. Sēne

Apraksts: Ir arī dzimumlocekļi, kas ir šaurāki pie pamatnes un galā paplašinās. Ja to ir grūti iztēloties, iedomājieties sēni.

Īpašības: Iekļūšana sievietes makstī var sagādāt grūtības.

Ieteikumi: Šai formai piemērotākā un ērtākā būs misionāru poza. Ieiešanas sākumā maksts vairāk paplašināsies, taču vēlāk dzimumlocekļa forma nodrošinās lielāku stimulāciju.

3. Plats dzimumloceklis

Apraksts: Tas ir dzimumloceklis, kas ir platāks par lielāko daļu locekļu un erekcijas laikā paliek vēl platāks.

Īpašības: Dažām sievietēm resns dzimumloceklis rada diskomfortu, taču citas dod priekšroku tieši apkārtmēram, nevis garumam.

Ieteikumi: Mīlēšanās laikā ir svarīgi neaizmirst par lubrikantu. Intīma dzimumakta laikā apjomīgā dzimumlocekļa dēļ ir lielāka berze , kas var izraisīt mikrotraumas uz maksts iekšējām sienām.

4. Šaurs loceklis

Apraksts: Pastāv arī diezgan šauri vīriešu dzimumlocekļi.

Īpašības: Daudzi vīrieši nezina, kā mīlēties, ja viņu dzimumloceklis ir šaurs. Šajā gadījumā ir svarīgi izvēlēties pareizo pozu, un seksa laikā vīrieša dzimumloceklim jābūt sasniegušam maksimālo erekciju – tad tas būs maksimālajā platumā

Ieteikumi: Jāizvēlas tādas seksa pozas, kurās sievietes kājas ir cieši sakļautas, tad šķitīs, ka dzimumloceklis ir resnāks, un tas sniegs lielāku baudu.

5. Apgraizīts dzimumloceklis

Apraksts: Apgraizīšanas laikā (parasti tiek veikta zīdaiņiem) tiek noņemta priekšādiņa – āda, kas nosedz dzimumlocekļa galvu.

Interesanti: Piemēram, Amerikā apmēram 90% vīriešu ir apgraizīti dzimumlocekļi.

6. Neapgraizīts dzimumloceklis

Apraksts: Neapgraizīta dzimumlocekļa priekšāda netiek noņemta (apgraizīšana vai neapgraizīšana ir saistīta ar reliģiju, valsti, tradīcijām utt.).

Svarīgi: Vīriešiem vajadzētu regulāri atbīdīt priekšādiņu un kārtīgi nomazgāt zem tās, lai izvairītos no nevēlamām baktērijām.

Ieteikumi: Erekcijas laikā palielinās dzimumloceklis, tāpat palielinās arī priekšādiņa. Jebkurā gadījumā dzimumlocekļa galva ir īpaši jutīga zona, tāpēc ieteicams ar to apieties maigi.

7. Loceklis, kas erekcijas laikā ievērojami palielinās

Apraksts: Šāda veida dzimumloceklis erekcijas stāvoklī kļūst daudz lielāks nekā parasti.

Ieteikumi: Ieteicams sākt ar glāstiem vai orālo seksu, lai ļautu partnera dzimumloceklim sasniegt maksimālo erekciju. Tad arī ir iespējams redzēt tā patieso garumu un platumu, un izlemt, kuru pozu izvēlēties.

8. Dzimumloceklis, kas ir vienāda garuma gan erekcijas stāvoklī, gan bez tā

Apraksts: Šis vīriešu dzimumlocekļa tips pēc izmēra saglabājas līdzīgs gan seksuālās uzbudināšanās laikā, gan normālā stāvoklī.

Ieteikumi: Laiks piestāt seksa rotaļlietu veikalā. Kāpēc? Pēc ekspertu teiktā, jūs varat iegādāties īpašu dzimumlocekļa gredzenu, lai erekcija ilgtu ilgāk. Ieteicamā poza – kad sieviete guļ uz muguras ar saliektām kājām – vīrietis var iekļūt makstī visā dzimumlocekļa garumā.

9. Izliekts dzimumloceklis

Apraksts: Erekcijas laikā šāds dzimumloceklis ir nedaudz saliekts uz vienu pusi.

Īpašības: Bez seksuāla uzbudinājuma šāds penis izskatās taisns.

Ieteikumi: Šāda veida locekļa īpašniekam, iespējams, ir lielas priekšrocības. Ja dzimumlocekļa galva paceļas uz augšu, tas var stimulēt sievietes G punktu. Šajā gadījumā ir ieteicama seksa poza, kur sieviete atrodas augšpusē, apskaujot vīrieti – tad sajūtas būs visizteiktākās abiem partneriem.

10. Mazs dzimumloceklis

Apraksts: mazs dzimumloceklis erekcijas laikā tiek uzskatīts par īsāku nekā vidēji (13 cm garš) – t. i. tādu, kura garums erekcijas laikā ir aptuveni 8 cm. Būtībā mazs dzimumloceklis ir mazāks, salīdzinot ar citu vīriešu dzimumlocekļiem.

Īpatnības: Garums ir tikai viens parametrs, un zinātnieki nav ņēmuši vērā dzimumlocekļa platumu, tāpēc nav oficiāla dzimumlocekļa platuma vidējā līmeņa. Tiesa, ir sievietes, kas apgalvo, ka dzimumlocekļa platums ir svarīgāks par garumu.

Ieteikumi: Lai sajustu vairāk dzimumlocekļa, dzimumakta laikā ļaujiet vīrieša kaunuma kaulam atrasties tieši sievietes klitora priekšā.

11. Liels dzimumloceklis

Apraksts: Dzimumloceklis, kura erekcijas laikā sasniedz 18 cm vai vairāk, tiek uzskatīts par lielu.

Īpašības: Zināšanai, nav tāda dzimumlocekļa, kas neietilpstu sievietes makstī.

Ieteikumi: Vissvarīgākais šajā gadījumā – pēc iespējas vairāk lubrikanta un nesteigšanās. Veltiet laiku priekšspēlei, lai atvieglotu ieiešanas procesu. Izvairieties no pozām ar sievieti augšpusē, ja dzimumloceklis sievietei šķiet pārāk liels.

12. Neparedzamais dzimumloceklis

Apraksts: Šis dzimumlocekļa veids ne vienmēr spēj kļūt ciets vai palikt tāds ilgu laiku.

Īpatnības: Apmēram 40% dzimumlocekļu ne vienmēr darbojas tā, kā vajadzētu. Turklāt tas var liecināt arī par nopietnām veselības problēmām. Šādā situācijā nevajadzētu krist panikā. Apmieriniet partneri orāli.

13. Emocionāli jūtīgs dzimumloceklis

Apraksts: Spriedzes, satraukuma, kauna vai tamlīdzīgu lietu dēļ erekcija pazūd.

Īpatnības: Nespēja uzturēt erekciju var liecināt par to, ka vīrietis emocionāli nejūtas labi, vai arī viņš izjūt lielu psiholoģisku spiedienu.

Ieteikumi: Runājiet ar savu partneri par jūsu attiecībām, izrunājot to, kas rada diskomfortu.

14. Ļoti gluds dzimumloceklis

Apraksts: Šāds dzimumloceklis izskatās tik gluds, it kā būtu izgrebts no marmora.

Īpašības: Šāds loceklis ir īpaši jauks orālajam seksam, un, ja jūs nodarbojaties ar seksu pirmo reizi, iekļūšana būs vieglāka un patīkamāka.

Ieteikumi: Ja sieviete dzimumakta laikā vēlas vairāk stimulācijas, izmēģiniet dzimumlocekļa gredzenu vai prezervatīvu ar tekstūru.

15. Dzimumloceklis ar izteiktām vēnām

Apraksts: Ir dzimumlocekļi, kuru vēnas erekcijas laikā ir ne tikai redzamas, bet arī jūtamas.

Īpatnības: Dzimumlocekļa vaskularitāte ir atkarīga no diviem faktoriem – ģenētikas un muskuļiem (sportiskiem vīriešiem uz dzimumlocekļa ir vairāk asinsvadu, vēnas ir tuvāk ādai).

Ieteikumi: Jebkura faktūra, ieskaitot izvirzītas vēnas, sievietei sniegs izteiktākas sajūtas, jo lielākā daļa nervu galu atrodas tuvāk maksts atverei. Izmēģiniet pozu, kad sieviete atrodas augšā, kontrolējot dzimumlocekļa stumšanas ātrumu. Tas ir arī lielisks veids, kā stimulēt klitoru.

16. Tumšākas krāsas loceklis

Apraksts: Šādi dzimumlocekļi ir tumšāki nekā pārējā ķermeņa āda – tas nav atkarīgs no rases.

Īpatnības: Sieviešu dzimumorgāni dažkārt arī ir tumšāki. Tas ir atkarīgs tikai no pigmentācijas un melanīna satura.

Ieteikumi: Dzimumlocekļa krāsa neietekmē tā formu vai funkcionalitāti.

17. Dzimumloceklis ar pigmentētiem plankumiem

Apraksts: Dzimumloceklis ar vasaras raibumiem vai dzimumzīmēm.

Īpašības: Ādas krāsa ir tikai estētiska iezīme. Taču pigments dažkārt var liecināt par slimību – ādas vēzi. Ja uztraucaties, apmeklējiet ārstu.

Ieteikumi: Ja jums ir jauns partneris, nepieciešams lietot prezervatīvu. Ja uz regulāra partnera dzimumlocekļa pamanāt iepriekš neredzētus plankumus, mudiniet partneri pārbaudīties pie speciālista.

18. Matains dzimumloceklis

Apraksts: Ap dzimumlocekļa pamatni un sēkliniekiem aug kaunuma apmatojums.

Īpašības: Kaunuma mati aizsargā no baktērijām un netīrumiem, tie izdala partneri piesaistošu smaržu (feromonus).

Ieteikumi: Ja jūsu partneri patiešām traucē kaunuma apmatojums, varat lūgt viņu to noskūt vai saīsināt.

19. Noskūts apmatojums

Apraksts: Dažiem cilvēkiem patīk skūt apmatojumu dzimumorgānu zonā.

Īpatnības: Kaunuma apmatojums aiztur baktērijas, bet dzimumlocekļa skūšana nav bīstama.

Ieteikumi: Izbaudiet skatu – jūs skaidri redzēsiet dzimumlocekļa pamatni, sēkliniekus un visu citu. Un neaizmirstiet lubrikantu – tas mitrinās ādu, būs vairāk slīdēšanas un baudas.

20. Dzimumloceklis ar izaugumiem

Apraksts: Nelīdzens dzimumloceklis noteikti izraisīs trauksmi – izaugumi uz dzimumlocekļa ir slimību pazīme, piemēram, vēža. Pēc ekspertu teiktā, dzimumloceklis var izskatīties kā ziedkāposts – bumbuļi parasti parādās uz priekšādiņas, ja dzimumloceklis nav apgraizīts.

Īpatnības: Saskaņā ar ekspertu teikto, dzimumlocekļa vēzis ir samērā reti sastopama slimība vīrietim ar apgraizītu dzimumlocekli, biežāk tas novērojams tiem, kuru dzimumloceklis netiek apgraizīts. Speciālisti iesaka pievērst uzmanību tam, vai sēklinieku maisiņu rajonā ir jūtamas neierastas sāpes.

Ieteikumi: Ja pamanāt kādu no iepriekš minētajiem simptomiem vai kādas citas neierastas izmaiņas, iesakiet savam partnerim nekavējoties apmeklēt ārstu. Ja parādās kāds plankums vai sabiezējums, kura iepriekš nebija, neignorējiet to.

4 komentāri

 • 21.04.2021 15:24
  Liāna
  0

  Man nekad nav izdevies gūt pieredzi ar vīrieti, kuram ir apgraizīts dzimumloceklis. Vai tas tā varētu būt, ka vīrietis gūst lielāku baudu mīlējoties, ja dzimumloceklis ir apgraizīts?

  • 21.04.2021 23:35
   Sarmis
   0

   Gan jau ir PILNĪGI VIENALGA vai gals ir apsegts vai Nē. Domāju ka BAUDu tas nemainīšs.

  • 30.05.2022 23:29
   Anna
   0

   Es tikai zinu tādu faktu, ka apgraizot, loceklim tiek nogriezti arī tūkstošiem nervu gali, kas var samazināt jutīgumu. Tā ka domāju, ka ir tieši pretēji – apgraizīšana tieši mazina baudu, nevis palielina. Bet tas jau jājautā ekspertiem – vīriešiem pašiem.

 • 27.04.2021 22:39
  Alise
  0

  jebkurš loceklis ir unikāls! 😛

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4372
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3890
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
585
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Aktualitātes  
3
3705
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
501
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem