Aktualitātes  
0
200

5 Eiropas valstis ar visdīvainākajiem seksa fetišiem

Ikdienā varam novērot, ka pastāv daudz seksa fetišu un paņēmienu, ko daļa cilvēku uzskata par “dīvainiem”. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka tas, kas vienam var šķist dīvains, citam var šķist aizraujošs un patīkams. Ņemot to vērā, aplūkosim 5 Eiropas valstis ar dīvainākajiem seksa fetišiem:

1. Vācija

  1. Vācija, kas ir pazīstama ar savu mīlestību pret visu, kas saistīts ar BDSM, terminu “fetišs” paceļ pilnīgi jaunā līmenī. No lateksa līdz ādai, no verdzības līdz pēršanai — Vācijas BDSM ainas ir asins stindzinošas. Viens populārs fetišs Vācijā ir “pony play” jeb “poniju spēles”, kur cilvēki ietērpjas zirgu kostīmos un izspēlē attiecīgas fantāzijas.

2. Nīderlande

  • Nīderlande, kas ir slavena ar savu liberālo attieksmi pret seksu un narkotikām, ir mājvieta dažnedažādiem interesantiem fetišiem. Viens no populārākajiem ir “splošings”, kas ietver sevis pārklāšanu ar dažādām pārtikas vielām. Vēl viens populārs fetišs ir “kratje stapelen” jeb “kastu kraušana”, kur cilvēki, kaili, saliek alus kastes vienu virs otras.

3. Itālija

  • Itālija, protams, ir pazīstama ar savu romantiku, taču tai ir arī tumšā puse attiecībā uz seksuālajiem fetišiem. Viens populārs fetišs ir “formikofilija”, kas ietver seksuālas baudas gūšanu no kukaiņiem, kas rāpo pa ķermeni. Vēl viens fetišs ir “akrotomofilija”, kas ietver seksuālu pievilcību cilvēkiem ar amputētām ķermeņa daļām.

4. Apvienotā Karaliste

  • Briti ir pazīstami ar savu stīvo augšlūpu, taču viņiem ir arī savdabīga puse. Viens populārs fetišs Apvienotajā Karalistē ir “kucēnu rotaļas”, kur cilvēki ietērpjas suņu kostīmos un uzvedas kā suņi. Vēl viens fetišs ir “cilvēku mēbeles”, kur šie indivīdi tiek izmantoti kā mēbeles seksuālai baudai.

5. Francija

  • Franči ir pazīstami ar savu mīlestību pret visu juteklisko, taču arī viņiem ir daži interesanti fetiši. Viens populārs fetišs ir “abasiofilija”, kas ir seksuāla pievilcība personām, kuras izmanto ratiņkrēslus vai citas pārvietošanās ierīces. Vēl vienu nodarbi sauc par “nospiešanas fetišu”, kur indivīdi gūst seksuālu baudu, sabradājot mazus dzīvniekus vai kukaiņus.

Ir svarīgi atcerēties, ka šie fetiši dažiem var šķist dīvaini un pat absurdi, taču tie ir pilnīgi normāli un pieņemami drošu, saprātīgu un līdzvērtīgu attiecību kontekstā. Kā vienmēr, sarunas un piekrišana ir svarīgas, pētot jebkuru seksuālo fetišu.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7630
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5580
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3972
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2362
8 iezīmes, kas padara tevi mazāk pievilcīgu

Komentētākie

Aktualitātes  
18
483
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
746
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
572
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
346
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3972
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
524
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
1
966
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5580
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?