Padomi  
0
300

5 orālā seksa knifiņi, kas jāzina sievietēm

Sekss var sniegt tik daudz brīnišķīgu iespēju atklāt to, kas sniedz jums prieku, gandarījumu un intīmu saikni. Tas var mazināt stresu un satuvināt — neatkarīgi no tā, vai jūs vienkārši skūpstāties, izpētāt viens otra ķermeni vai kopā izmēģināt pavisam jaunas lietas.

Orālais sekss var būt īpaši intīms veids, kā sagādāt otram prieku, gan darot to pārmaiņus, gan vienlaicīgi. Tomēr, ja nejūties pārliecināta par savu orālā seksa tehniku ​​vai vienkārši nezini, kā to izdarīt, tas var šķist mazliet biedējoši, it īpaši, ja partneris nesniedz norādījumus par to, kas viņam patīk. Ja vēlies izpētīt dažādus orālā seksa paņēmienus, šeit ir pieci padomi sievietēm, kā sniegt mīļotajam fantastisku orālā seksa pieredzi.

Uzzini, ko viņš vēlas

Ir cilvēki, kuriem patīk orālais sekss, un ir tādi, kuriem prieku nesagādā ne tā sniegšana, ne saņemšana. Saruna ir labākais veids, kā noskaidrot un izprast jūsu abu vēlmes, kā arī noskaidrot, vai orālais sekss ir kas tāds, kas jums abiem patiktu!

Uzdodot jautājumus, noskaidro, kas viņam sagādā prieku – kāda veida stimulēšana un sajūtas viņam patīk. Vai viņš dod priekšroku ātrām vai lēnām kustībām? Vai tev vajadzētu koncentrēties uz viņa dzimumlocekļa galvu vai citām vietām? Apgūstot sava partnera ķermeni un to, kam viņš dod priekšroku, būs daudz vienkāršāk sniegt viņam patīkamu minetu, kas viņu patiešām uzbudinās un aizraus. Ja esi iesācēja mineta veikšanā, ieskaties šeit.

Priekšspēles nozīme

Priekšspēle var sniegt intīmāku un emocionālāku saikni starp jums un sasildīt jūs pirms vēl lielākas baudas. Priekšspēle nosaka noskaņojumu un parasti sākas ar intīmām darbībām, piemēram, skūpstīšanos, samīļošanos un pieskārieniem, kas rada uzbudinājumu un var nonākt līdz orālajam vai cita veida seksam.

Priekšspēle stimulē ne tikai ķermeni, bet arī prātu. Seksuālā bauda bieži sākas prātā, mūsu vēlmēs, mūsu fantāzijās un caur saikni – un sāk izpausties caur darbībām, ko abi partneri veic, lai parādītu, ka vēlas iepriecināt viens otru. Šis ir brīdis, kad varat izpētīt savas iekšējās erotiskās vēlmes un izteikt tās mutiski vai ar savām darbībām.

Uzturi savu higiēnu un ievēro to

Neatkarīgi no tā, vai nodarbojaties ar orālo seksu vai jebkāda veida intīmām darbībām, higiēna ir viens no vissvarīgākajiem aspektiem, kas jāievēro, kad esi intīmās attiecībās ar savu partneri. Nosaki prioritātes un ievēro labu higiēnu, lai palielinātu savu uzbudinājumu un justos labi no galvas līdz kājām. Iespējams, priekšspēles ietvaros vēlēsities pat kopā nomazgāties dušā vai vannā! Izvairieties no pārlieku smaržīgām ziepēm, jo ​​tās var ietekmēt tavu pH līdzsvaru un izraisīt bakteriālo vaginozi vai rauga infekcijas.

Paķircini viņu un sagatavojies arī orālajam seksam

Partnera ķircināšana uzmundrinās gan tevi, gan viņu. Vari viņu pakaitināt, lēnām glāstot viņa dzimumlocekli, pat ja viņa drēbes joprojām ir mugurā. Vari arī pieskarties, skūpstīt un nolaizīt visu apkārtējo zonu, pirms nonāc visjutīgākajā punktā, vai arī paķircini partnera dzimumlocekļa galu ar mēli, pirms dodies tālākā ceļojumā.

Orālo seksu var būt ļoti patīkami ne tikai saņemt, bet arī dot! Ja gatavojies uzstāties, izmantojot muti, noskaņojuma radīšana sākas ar tevi. Izpēti, kāda veida kustības uzbudina tevi, un izbaudi, dzirdot vai sajūtot partnera reakciju, vaidus un ķermeņa kustības, sagādājot viņam baudu. Gribi lai orālais sekss sniedz baudu arī tev? Iekārtojies tādā pozā, lai viņš vienlaikus varētu iepriecināt arī tevi – vai arī izmanto savas rokas vai seksa rotaļlietu!

Eksperimentē ar jaunām metodēm

Papildu kustībām ar mēli vai roku izmantošanai, tu vari iesaistīt arī ko citu – sniedz viņa loceklim tikko jūtamus pieskārienus ar nagiem, izmanto savas siekalas labākai slīdamībai vai veic “dziļo minetu”. Ir tik daudz iespēju, ko izpētīt! Cilvēkiem patīk meklēt jaunas fantāzijas un iedvesmoties, skatoties citus tiešsaistē, un šī var būt vieta, kur apgūt jaunas metodes un izpētīt, kas jūs abus aizrauj. Skatieties kaut ko kopā, tad mēģiniet to iestudēt! Prioritātes piešķiršana savam priekam un jaunu ideju un paņēmienu iekļaušana padarīs jūsu seksuālās attiecības aizraujošas.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5087
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1954
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1625
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1575
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
455
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
414
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
566
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
8
179
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
516
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
6
231
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
7
1625
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
5
534
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim