Aktualitātes  
0
89

6 mīti par kaunuma apmatojumu, kas galīgi neatbilst patiesībai

Citi šo vietu vaksē, citi skuj, bet daži vispār atstāj neskartu – ir daudz iespēju, ko iesākt ar savu kaunuma apmatojumu. Turklāt ir dzirdēts daudz mītu, kas saistīti tieši ar šo tēmu. Eksperti palīdz mums noskaidrot, kuri no tiem joprojām ir patiesi.  MĪTS: Kaunuma apmatojums pasargā no seksuāli transmisīvajām slimībām  Realitāte ir pilnīgi pretēja. Kaunuma…

Citi šo vietu vaksē, citi skuj, bet daži vispār atstāj neskartu – ir daudz iespēju, ko iesākt ar savu kaunuma apmatojumu. Turklāt ir dzirdēts daudz mītu, kas saistīti tieši ar šo tēmu. Eksperti palīdz mums noskaidrot, kuri no tiem joprojām ir patiesi. 

MĪTS: Kaunuma apmatojums pasargā no seksuāli transmisīvajām slimībām 

Realitāte ir pilnīgi pretēja. Kaunuma apmatojums faktiski palīdz baktērijām izplatīties. Eksperti skaidro, ka nav šaubu, ka šī zona ir tīrāka bez matiem. Lai gan zinātnieki nav pētījuši kaunuma apmatojuma augšanu, pētījumi liecina par dažādu ne visai draudzīgu baktēriju esamību vīriešu bārdās. 

Diemžēl daudzas sievietes audzē kaunuma matus, lai pasargātu sevi no seksuāli transmisīvajām slimībām, kas izplatās saskarē ar ādu, taču dermatologi apgalvo pretējo – kaunuma mati vien nelīdzēs. Tā vietā baktērijas var tajos uzkrāties un vairoties. Ķīnā veiktais pētījums atklāja, ka vīriešu kaunuma matos paslēptais HPV vīruss var pielipt arī viņu partnerēm. 

How to Trim Pubic Hair in 3 Steps: Styles, Tools, and Care

MĪTS: Kaunuma apmatojums pasliktina seksu

Patiesībā tas ir atkarīgs no sievietes un vīrieša. Daudzi cilvēki uzskata, ka kaunuma apmatojums padara seksu ērtāku, strādājot kā spilvens un novēršot pārmērīgu berzi. Tomēr dažām sievietēm tieši matiņu neesamība rada intensīvākas sajūtas.

MĪTS: Kaunuma apmatojuma krāsa ir tāda pati kā matu krāsa 

Matiņi tur lejā precīzāk atbilst tieši uzacu krāsai. 

https://femmagazine.com/wp-content/uploads/2014/02/pubic-hair.png

MĪTS: Nevienam nepatīk biezi krūmi 

Labi, izteiksimies skaidri – tas joprojām būs atkarīgs no jūsu partnera. Patiesībā tam vajadzētu būt valdzinošam, jo ​​kaunuma matos ir daudz vielu, ko sauc par feromoniem, un tie var piesaistīt cilvēkus, kuri ir īpaši jutīgi pret aromātiem. 

MĪTS: Kaunuma matiņi nepārtraukti aug garumā 

Sasniedzot noteiktu garumu, tie vairs neaug garumā. Tie sasniedz noteiktu garumu un vienkārši izkrīt, savukārt to vietā izaug jauni. Garums, kādu sasniedz kaunuma apmatojums, ir atkarīgs no cilvēka, bet parasti tas ir apmēram 1,2 centimetri līdz 5 centimetri. Gadu gaitā matiņi tur lejā kļūst plānāki vai izkrīt pilnībā. To var īpaši pamanīt, kad sieviete pārdzīvo menopauzi.

How to Shave Pubic Hair Near Your Vagina | SELF

MĪTS: Jutīgas ādas īpašniekiem nevajadzētu skūt kaunuma apmatojumu

Ja tur lejā tiek skūts ļoti agresīvi un netiek lietots skūšanās krēms, āda var tikt traumēta. Tad baktērijas, kas tur dzīvo, var nokļūt zem ādas un izraisīt iekaisumu. Ja tavs mērķis ir būt pilnīgi gludam vai gludai, izmanto skūšanās krēmu vai dod priekšroku vaksācijai vai matiņu noņemšanai ar lāzeru.

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2719
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1394
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1322
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Fantāzijas  Aktualitātes  Vēsture  
2
642
Hentai – japāņu multfilmas pieaugušajiem

Komentētākie

Aktualitātes  
12
115
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
9
121
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
7
78
Atklāta, kas ir visbiežākā problēma, ar ko saskaramies attiecībās
Padomi  Aktualitātes  
6
234
Sekss pirmajā randiņā – perfekts starts attiecībām

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
1
179
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
3
83
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
1
68
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss
Aktualitātes  
6
1394
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē