Padomi  
1
137

7 padomi, ko nevajadzētu darīt, uzzinot par partnera neuzticību

Šoks. Sāpes. Dusmas. Šādas emocijas ietver sajūtas, kas rodas, uzzinot par partnera neuzticību. Vienā brīdi tu eksplodē no dusmām, bet nākamajā esi gatavs sāpēs gaudot. Kā palīdzēt sev pārdzīvot notikušo? Viennozīmīgas atbildes, protams, nav, taču ir iespējams ieteikt, ko šajā situācijā nevajadzētu darīt, raksta portāls psychologies.ru.

1. Nekavējoties izlemt, ka viss ir beidzies

Daudziem šī ir pirmā dabiskā reakcija – pēc iespējas ātrāk pazust no šīm attiecībām, atpakaļ neskatoties. Tomēr daudz prātīgāk ir ļaut sev nomierināties un mazliet atlikt lēmuma pieņemšanu. Pirmkārt, ir svarīgi noskaidrot notikuma apstākļus – vai partneris par to vispār runā un kādā veidā viņš to dara. Vai tas ir bijis vienas nakts sakars ar konkrētu cilvēku vai vairākas satikšanās, vai varbūt pat slepens romāns? Kādas ir partnera jūtas pret šo cilvēku? Un kā jūties tu? Vai viņš nožēlo notikušo? Varbūt ir grūti noticēt, taču, ja cilvēki mīl viens otru un nevēlas padoties, šis sāpīgais notikums var pat stiprināt attiecības un uzlabot to kvalitāti.

2. Noslēgties no apkārtējās pasaules

Papildus visai jūtu paletei, ko pārdzīvo nodotā persona, var piezagties arī sajūta, ka ar tevi kaut kas nav kārtībā, ja jau tavs partneris ir bijis neuzticīgs, kā arī bailes, ka apkārtējie uzzinās par šo nodevību. Tu vēlies aizbēgt no visas pasaules, aizvērties un kaut kādā veidā nomākt sāpes. Lai gan šī vēlme ir pilnībā saprotama, ir jāiemācās neapspiest savas emocijas un ļauties tām pilnībā.

https://www.rd.com/wp-content/uploads/2016/11/01-Things-You-Should-Never-Do-After-Your-Partner-Cheats_Get-Even_87353243_BraunS.jpg?fit=640,427

3. Atriebties

Tāpat kā došanās prom, arī atriebība var šķist loģiskākais risinājums, it īpaši, ja emocijas plūst pāri malām. Tomēr ir vērts apstāties, nedaudz nomierināties un padomāt: ja es to darīšu tagad, kā es jutīšos pēc nedēļas, mēneša, pusgada? Vai es nenožēlošu savu uzvedību? Vai mana pašreizējā rīcība atbilst manām vērtībām?

4. Dalīties notikušajā ar visiem pēc kārtas

Šķiet, ka šis padoms ir pretrunā ar ieteikumu nenoslēgties no apkārtējās pasaules. Tomēr, lai šo situāciju pārdzīvotu pēc iespējas saudzīgāk, par to vajadzētu runāt tikai ar tuvākajiem cilvēkiem, tiem, kuri jūs patiešām atbalstīs, nevis visiem pēc kārtas. Īpaši sargājiet bērnus no šādas informācijas.

5. Ļauties paranojai

Neuzticības sliktākās sekas ir uzticības zaudēšana. Pēc šādas pieredzes katrs partnera solis rada aizdomas, var rasties vēlme pastāvīgi pārbaudīt otra tālruni vai pat saziņu sociālajos tīklos. Sliktāk, ja tomēr šķirsities, šī paranoja pārcelsies uz jaunajām attiecībām, pat ja partneris nedos tev ne mazāko iemeslu. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai paliksi pie sava vecā partnera vai nē, tev būs smagi jāstrādā ar sevi, lai atgūtu cilvēka uzticību.

https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/cheating-to-partner-friendship-betrayal-royalty-free-image-845800152-1531435030.jpg

6. Vainot sevi

Neuzticība vienmēr ir partnera izvēle un atbildība, nevis tava vaina, pat ja attiecībās ir bijušas grūtības. Kad zaudē uzticību partnerim, ir ļoti viegli sevi vainot par to, ko it kā esi izdarījis nepareizi. Ar tevi viss ir kārtībā, un tev ir visas tiesības justies aizvainotam.

7. Pareģot nākotni

Vēl vienas sāpīgas neuzticības sekas ir tās, ka visas tevis radītās nākotnes ainas ir sabrukušas, it īpaši, ja attiecības ir bijušas ilgas un tu esi daudz ieguldījis tajās. Tavs uzdevums tagad ir dzīvot šajā brīdī un maksimāli rūpēties par sevi. Nedomā par tālejošiem plāniem, tas tikai pastiprinās trauksmi. Rūpes par sevi šeit un tagad būs labākais ieguldījums rītdienai.

1 komentārs

  • 22.09.2021 17:25
    crazy_man65
    0

    manuprāt 3 padomu, varētu ņemt ārā, atriebība vienmēr ir salda 😀

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5304
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4373
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3894
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
628
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
816
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
325
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
586
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  Aktualitātes  
3
5304
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
1056
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas