Stāstiņi  
3
499

Augstskolas ballītē – erotiskais stāsts

Augstskolas ballītē jautrība sita augstu vilni, alkohols plūda tādos apmēros, ka rītdienas, šķiet, nebūs lielākajai daļai atnākušo. Plastmasas glāzes jau pildījās atkārtoti neskaitāmas reizes. Sasārtušām sejām, skaļi trokšņojot, viņi bariem metās baseinā. Pirtī skanēja skaļi smiekli, mūzika ducināja visu kompleksu daudz skaļāk, kā to gribētu apkārtējie kaimiņi. Viņiem bija astoņpadsmit, nauda un brīvība. Alkohols atraisīja pat viskautrīgākos – tas pārbaudīja uz izturību gan miesu, karsējot to līdz 100 grādiem, gan garu, kad strīdos un skaļās diskusijās pavadīta neviena vien stunda.

Nakts vidu bija sagaidījuši tikai stiprākie. Pasniedzēji bija aizgājuši jau pēc pirmās stundas, pieklājīgākie kursa biedri arīdzan, bet pirts joprojām bija pilna jautrības. Iereibušās meitenes pirtī sarīkoja nelielu izrādi aiz stikla durvīm atstātajiem puišiem. Novilkušas krūšturus, viņas piespiedās pie aprasojušā stikla, daiļodamās ar savām jaunavīgajām krūtīm. Meitenes mēdījās un smējās, acīs mirdzēja jaunības trakums, un straujie, lokanie augumu, alkdami seksa, nepadevīgi slējās pirts pustumsā, sajaukdamies ar tvaikiem, un dzīvā mudžeklī savijoties uz pirts lāvām.

Lai kā arī puiši gribētu, iekšā viņi netika laisti. Vien bariņš meiteņu ķircinoši apskāvās un rotaļīgi skūpstījās, zinot, ka izrādi vēro iekāres pilni jauni vīrieši, kas, skaļus komentārus izsaukdami, nebija atraujami no durvīm.

Meitenes pavisam iekarsa, un nu jau tika grābstītas draudzeņu krūtis, skūpstīti krūšu galiņi, glāstīti augumi. To visu pavadīja skaļas klaigas un vientiesīgi smiekli, līdz kāda no meitenēm tika atguldīta uz lāvas ar ieplestām kājām. Lai trako intrigu padarītu vēl neizturamāku, kāda cita notupās priekšā un izlikās skūpstām šauro bikini zonas peldkostīmu. To nu gan nespēja izturēt ārā esošie, durvis tika atrautas ar varu, un bars studentu sabira jau tā šaurajā pirts telpā.

Kņada, spiedzieni un dzīvu ķermeņu murskulis izvēlās no pirts. Puskailās meitenes tika iznestas uz rokām un slaidu loku ielidinātas baseinā. Aukstais ūdens kontrastā ar pirts karsto gaisu saslēja zosādas uz meiteņu rokām un pleciem. Neviens jau sen vairs neievēroja viņu kailās augšdaļas, tas likās tikpat pašsaprotami kā puišiem. Troksnis nemitējas, kāds tika pagrūsts zem ūdens, kāda uzcelta uz pleciem.

Kāds pārītis, iespiedies baseina tālākajā stūrī, kaislīgi skūpstījās. Meitenes kājas zem ūdens bija apskāvušas puisi. Viņa, neatlaizdamās no puiša, skūpstīja viņu, kamēr puiša rokas darbojās zem ūdens. Viņš pavilka meitenes peldkostīma biksītes mazliet sāņus, atbrīvojot ceļu savam loceklim. Viņš ieslīdēja meitenē, kura kunkstot atbildēja ar skūpstiem. Ūdens, lai arī vēss, nespēja apslāpēt viņa kaislē piebriedušo vīrišķību, jo meitene uzdrošinājās atdoties turpat blakus draugu bariņam. Kāda cita piepeldēja pie abiem mīlniekiem, un, skaļi smiedamās, nošļakstīja abus ar ūdeni un norāva puiša peldbikses pavisam lejup.

Turpat tālāk divas meitenes, uzgūlušās ar vēderu uz baseina malas, kājām kūla ūdeni, saceldamas viļņus visā baseinā, līdz kāds no puišiem piepeldēja pie vienas un ierāva aiz pēdām ūdenī. Tad tikpat ātri iznira pie otras, satvēra viņas peldkostīma apakšdaļu un novilka pār kājām, vienā acumirklī atstādams meiteni ar augšup paslietu neiesauļotu dupsi. Iepeldējis atpakaļ viņai starp kājām, viņš iegremdēja savu seju meitenes kājstarpē. Pretodamās, viņa spiedza, taču ļāvās īsai baudai, lai sajustu vīrieša karsto mēli glāstām sevi starp kājām.

Dažas saprata, kurp tas viss iet, un, paņemot glītākos puišus aiz rokas, viņas pazuda durvīs uz atpūtas telpu, kur viena atrada ērtu ādas klubkrēslu pie kamīna, cita pazuda ģērbtuvēs. Apkārt virmoja nevaldāma satrakotu miesu smarža, ūdens mitrais gaiss, klaigas un atbalss flīzētajā baseina telpā.

Kāda tieviņa meitene viena pati sēdēja pie pārtikas pārbāztā galda, rokās turot plastmasas glāzi ar dzērienu. Viņai pretim melnā ādas krēslā iegrimušie mīlnieki, liekas, nemaz nezināja par viņas eksistenci blakus. Meitene, it kā garlaikota, sakārtoja peldkostīmu un aptina dvieli ciešāk ap krūtīm, bet viņas acis pašas atgriezās pie abiem viņai iepretim. Kaila tumšmate, iesēdusies puisim klēpī, glāstīja viņa locekli, kas bija saslējies gaisā kā vēja rādītājs virs mājas jumta. Viņas dūrē sažņaugtā roka braukāja augšup, lejup pa locekli. Nespēdama sagaidīt, viņa pacēla dupsi un uzsēdās jāšus uz puiša tā, ka viņas smailo krūšu galiņi ieslīdēja puisim mutē.

Meitene, kas sēdējā pretim, pamanīja, ka puiša skatiens no lokanās draudzenes aizslīd pāri telpai un satiekas ar viņas tramīgajām acīm. Iereibuša cilvēka smaids, spīdīgi balti zobi. Meitene pasmaidīja pretim. Puisis pamāja ar roku, aicinot klāt. Meitene pakratīja galvu un palika sēžot, taču puisis bija neatlaidīgs. Viņš žestiem turpināja aicināt meiteni pie sevis, ko pamanīja arī jātniece. Viņa pagrieza galvu atpakaļ un, paskatījusies uz dvielī ietīto meiteni, pamāja ar tādu pašu žestu, aicinot pie sevis.

Aicinātā it kā neviļus sniedzās pēc glāzes uz galda, piecēlās, neskatoties uz abiem mīlniekiem, apgāja galdam apkārt, it kā meklēdama kādu uzkodu, līdz bija jau blakus puisim. Viņa rokas apskāva kautrīgās meitenes kājas, pievelkot viņu pie sevis. Atrodoties blakus, meitene redzēja, ka puiša spēcīgais daikts atrodas iekšā meitenē. Paplešot viņas lūpiņas, tas pazuda kā ar nazi nogriezts, un tikai meitenei paceļoties, atkal kļuva redzams. Puisis bija pievilcis meiteni pavisam klāt viņiem abiem. Acis nodūrusi, viņa stāvēja kā sasalusi. Kustīgā meitene aplika viņai rokas ap pleciem un jautāja, vai negrib pievienoties, un negribīgi nokāpa no puiša, ļaujot viņa loceklim izslīdēt no sevis.

Džeks ilgi negaidīja – uzbudinājums, reibums un visatļautības sajūta deva viņam spēku un pārliecību. Viņš uztrausās stāvus no mīkstā ādas krēsla, apskāva dvielī ietīto meiteni, un, čukstot viņai ausī kādas tikai pašam saprotams muļķības, pagrieza meiteni ar muguru pret sevi. Atraisījis dvieli, viņš ar liegu kustību norāva viņas peldkostīma apakšdaļu zemē. Pieliecis meiteni uz priekšu un turot savu locekli rokā, viņš iegāja viņā no aizmugures. Spēcīgo roku saliekta, meitene ar elkoņiem atspiedās pret melnā klubkrēsla atzveltni un kaislē aizvēra acis, sajuzdama lielo locekli ielaužamies miklajā sevī. Viņa ievaidējās un ļāvās brutālai baudai, ko, pašai nezinot, bija zemapziņā gaidījusi visu trako vakaru. Neko neredzot, viņa pakļāvās vīrietim, kas to ieguva no aizmugures. Meitenes gurni paši piespiedās pie vīrieša. Viņa juta, cik nevarīgas ir viņas rokas. Kājas trīcēja pārdzīvojumā, krūtis, vēl ietērptas peldkostīmā, berzējās gar melno krēsla ādas apdari.

Otra meitene ilgi nespēja izturēt viena, kaila un pamesta bez vīrieša uzmanības. Viņa nostājās blakus, kā atkārtodama pakļautās meitenes pozu, atlieca gurnus un aicināja vīrieti sevī. Viņš arī neliedza vaļu rokām, ļaudams pirkstiem rotaļāties ar meitenes dupsi. Iegrimdami dziļāk, tie izraisīja atbildes vaidu, tomēr meitenei ar to bija par maz. Viņa valdonīgi sauca vīrieti sevī, un pēc brīža kautrīgā meitene sajuta, ka karstums, kas viņu aizpildīja līdz pat tauriņiem vēdera dziļumos, viņu pameta. Apjukusi, viņa atvēra acis, lai redzētu, kā viņš, daudz nedomādams, bija atgriezies iepriekšējā meitenē.

Kaislē joprojām trīcošā meitene nesaprata, viņa izslējās un sajutās muļķīgi – līdz pusei kaila, bet viena, blakus iekarsušajam pārītim. Viņa mulsi pasmaidīja, taču smaids neguva atsaucību – puisis bija pilnīgi pievērsies tumšmatei. Tēlodama pārākumu, viņa kaut ko uzsauca abiem. Viņa pieliecās pēc savām biksītēm, uzstīvēja tās atpakaļ, paslēpdama savu nodevīgi sakairināto kājstarpi no citu skatieniem, un, kā baidoties, pieskārās puiša dibenam, bet tūdaļ pat atrāvās, jo viņš pilnīgi ignorēja viņu. Apgriezusies, viņa devās uz izeju, steidzoties pēc malka svaiga gaisa, kas nomierinātu viņas satracinātās sajūtas. Katrs solis viņai atgādināja par vīrieti viņā. Sažņaugusi rokas dūrēs, viņa atrāva ārdurvis. Auksta vēja brīze ievēlās sakarsētajā telpā, taču meitene neapstājās, viņa izgāja nakts tumsā.

Pie durvīm divi džeki smēķēja. Viņa apmulsa, saprazdama, ka ir tikai peldkostīmā. Puiši izteica komentāru par viņas sašķiebto krūšturi, no kura šķelmīgi rēgojās viņas krūts galiņš. Viņa vainīgi to sakārtoja un jau pagriezās, lai ietu atpakaļ, taču viena puiša rokas apskāva viņas vidukli, draudzīgi vilkdamas atpakaļ vasaras tumsā. Viņa juta, ka nepretojas. Viņas ķermenis prasīja vīrieti, viņa gribēja kādu sevī. Kādu, kas atkal viņu aizvestu bezgalīgajā baudas pastaigā. Meitene sajuta cigaretes smaku viņa elpā, taču viņai bija vienalga. Dupsi atspiedusi pret viņa peldšortiem, viņa liecās pretī puisim un sniedza savas lūpas skūpstam, berzēdamās gar viņa bikšu priekšu. Viņai bija tik ļoti kauns par savu vājību, bet kaisle viņu vadīja. Meitene juta, kā noslīd aizmugurē stāvošā puiša šorti, un juta, kā viņa pirksti iztausta viņas kājstarpi. Jau pēc mirkļa vaids izvēlās pār viņas lūpām, kad viņā atkal iegāja stingrs vīrieša loceklis.

Viņa noliecās, atspiedās ar plaukstām pret auksto cementa sienu un baudīja grūdienus. Otrs puisis atradās tepat blakus. Viņš līdz pusei bija novilcis savas peldbikses. Saņēmis plaukstā savu locekli, viņš it kā nejauši to glāstīja tieši viņas sejas augstumā. Viņas roka, prāta nekontrolēta, pārņēma šo tīkamo stafeti. Viņa glāstīja viņa vēl mīksto, bet jau strauji briestošo locekli, juta, cik spēcīgi viņā triecas vīrietis no aizmugures, juta raupjas rokas stingri turam viņas gurnus. Meitenes galva noliecās vēl zemāk, lai padevīgi paņemtu mutē blakus esošā vīrieša locekli. Tas strauji ieslīdēja starp viņas vaigiem. Mēlei mutē knapi pietika vietas. Viņa juta, ka arī viņš sāk kustību – loceklis slīdēja iekša un āra. Ar dūri viņa palīdzēja kāpt baudai un lūkoja, lai neieslīd pārāk dziļi, taču brīžiem jocīga sajūta sagriezās māgā, kad puiša loceklis tomēr iekļuva dziļāk rīklē. To atgrūzdams, meitenes ķermenis notrīcēja, taču viņa neapstājās. Viņa baudīja miesas kāri, viņa gribēja tikt piepildīta. Reibums nu bija simtkāršojies – nejuta ne nakts drēgnumu, ne bailes tikt pamanītiem.

Meitene baudīja un sniedza baudu, līdz aizmugurē esošais vairs neizturēja. Viņa juta piepampstam viņa locekli sevī. Spiediens pieauga un viņa izvilka no mutes otra vīrieša locekli, lai pateiktu, pirms nav par vēlu, taču aizmugurējais to saprata, paspējot pēdējā brīdī izvilkt, ar spermu nošļācot viņas muguru. Kluss gārdziens aiz muguras apstiprināja faktu, un puisis beidza. Kā jokodamies, viņš aicināja otru nomainīt viņu, uz ko aicinātais paklausīja. Meitene uz brīdi šausmās iedomājās, uz ko viņa ir parakstījusies, taču mirklis bija īss – arī otra vīrieša daikts ielauzās viņā no aizmugures. Tas bija savādāk, bet tikpat kaislīgi. Viņa iekliedzās un no visa spēka turējās, atspiedusies pret sienu. Viņu drāza nogribējies jauns vīrietis un nekā savādāk šo trako deju nosaukt nevarēja. Viņa uz brīdi pazaudēja pavedienu ar realitāti, un juta, kā saspringst viņas nervi pirms lēciena bezdibenī. Viņa lūdzās pēc ātrākām kustībām, un viņš aiz muguras tā arī darīja. Puisis iegāja viņā viss, un tik stipri, ka meitene neizturēja.

Orgasms pārņēma viņu visu – kājas trīcēja nespēkā, elpa satraukta un nevienmērīga, acis aizvērtas, nagi iegrauzās betona sienas apmetumā. Viņa ļāvās, baudīja, vēl, un vēl, un vēl. Cik stipri tas ir, cik neatļauti, nepareizi, cik satriecoši un cik pazemojoši patīkami…. Viņa nespēja atgūties, prāts un miesa trakoja orgasma iespaidā. Viņa izbaudīja katru nervu galiņu, katru sevis milimetru, jo viņa visa bija viens baudas kamols, satracināts un apmierināts.

Nomierinājusies, viņa apjauta, ka puisis joprojām kustās viņā. Valšķīgi pie sevis pasmaidījusi, viņa izslējās, padzīdama puisi no sevis, uzvilka bikšeles un ātri iemuka atpakaļ atvērtajās durvīs.

3 komentāri

 • 29.09.2021 16:30
  Gastons
  0

  labs. man patika

 • 30.09.2021 09:28
  Endy
  0

  Ļoti labs stāst.

 • 03.10.2021 11:32
  crazy_man65
  0

  brīnišķīgi.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
4772
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1748
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1091
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  
3
1030
Kā mēs no draudzenēm kļuvām par mīļotajām

Komentētākie

Stāstiņi  
11
4772
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
7
1748
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
324
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
186
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
4772
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
482
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  
0
962
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1091
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija