Padomi  Aktualitātes  
5
307

Dodies pie dabas: ieteikumi baudpilnam seksam mašīnā

Sekss ar laiku var kļūt garlaicīgs, it īpaši tad, ja galvenā izpriecu vieta ir guļamistaba. Lai prieks mīlēties neizzustu, laiku pa laikam dažādot lokāciju par ļaunu nenāks. Un kāpēc gan nedoties pie dabas un izpriecām neizmantot tavu uzticamo un ērto transportlīdzekli – automašīnu?

Varbūt tev šķiet, ka jārēšanās auto tāda tīņu padarīšana vien ir, taču tā nebūt nav tiesa. Sekss mašīnā arī pieaugušā vecumā var būt ne tikai vieta, kur mīlēties, ja māju apsēduši bērni vai citi ”traucēkļi”, kas neļauj pat uz brīdi palikt vieniem, bet arī vieta, kas palīdzēs kliedēt rutīnu un gūt adrenalīnu.

Padomā par ērtībām

Šķiet, visi piekritīs, ka lielākā problēma seksam mašīnā ir ierobežotā vieta, tāpēc ir īpaši svarīgi parūpēties par ērtumu. Viens no variantiem ir sēdekļu maksimāla nolaišana lejā. Ja šāds variants tev vai partnerim nešķiet ērts, bet jūsu auto ir paliels bagāžnieks, varat izpriecāties tajā – ar nolaistiem aizmugures sēdekļiem vai bez, atkarībā no tā, cik daudz vietas vēlaties. Tiesa, ”pārceļoties” uz bagāžnieku, jāpadomā arī par mīkstāku pamatu. Te noderēs līdzi paņemta jaka vai pleds.

https://carproper.com/wp-content/uploads/2020/09/is-car-sex-illegal-758x397.jpg

Neaizmirsti privātumu

Lai arī cik aizraujošs un patīkams nebūtu sekss mašīnā, prieks ātri vien beigsies, ja kāds jūs pieķers vai pie auto stikla pieklauvēs kāds policists. Tāpēc mēģiniet savaldīties un vispirms atrodiet nomaļu vai vismaz tumšu vietu, kur ļaut izpriecām vaļu.

Velc svārkus vai kleitu

Kailums ir viena no šķietami neatņemamām seksa sastāvdaļām, ja vien tevi neuzbudina kāds konkrēts apģērbs, kurā tērpies partneris. Taču, paturot prātā iespēju tikt pieķertiem, vislabāk par plikumiem mašīnā aizmirst. Lai tomēr mīlēšanās neietu secen, vari izbraucienā vilkt svārkus vai kleitu, kas ļaus partnerim viegli piekļūt tavai intīmajai zonai un palīdzēs maskēt jūsu nodarbi.

Piesprādzējies

Katra automašīna ir aprīkota ar izcilu pieaugušo rotaļu ”aksesuāru”: drošības jostu. Ja vēlaties izmēģināt kaut ko jaunu vai jums ir neķītrāks noskaņojums nekā ierasts, lūdz partnerim apsēsties aizmugures pasažiera sēdekļos un izmanto drošības jostas, lai ierobežotu viņa kustības. Pēc piesprādzēšanās, vari arī atrast kaut ko (krūšturi, šalli, suņa pavadu u. c.), ar ko piesiet otra rokas pie galvas balsta. Šādi pavisam noteikti varēsit izbaudīt jaunas sajūtas.

https://www.monkeysreviews.auz.net/wp-content/uploads/2020/03/sex-in-a-car.jpg

Ieslēdz mūziku

Ņemot vērā, ka automašīna ir salīdzinoši maza telpa, pagriežot mūziku skaļāk, nekā to darītu vienkārša izbrauciena laikā, auto sāks drebēt un vibrēt, kas arī var atklāt jaunas mīlēšanās izjūtas. Tāpat mūzika ļaus jums būt skaļiem.

Atvēsinieties

Šķiet, nav neviena, kas nebūtu redzējis filmu ”Titāniks”, un ikviens atceras maģisko ainu, kurā Roza un Džeks kaislīgi mīlējas auto – elsas, sviedru lāses, aizsvīduši logi un plaukstas nospiedums uz stikla. Lai arī šādu ainu izspēlēt dzīvē varētu šķist ļoti vilinoši, seksam nav obligāti jābūt tik ķēpīgam, it īpaši tad, ja pēc izpriecām jums iecerēti citi plāni. Te lieti noderēs kondicioniera ieslēgšana vai logu nolaišana, ja zināt – būsit pilnībā netraucēti. Tāpat šādā veidā izvairīsities no elpas trūkuma vai pat ģīboņa, ja ar seksu izvēlēties nodarboties īpaši karstā dienā.

https://justdate.com/assets/covers/car-sex.jpg

Misionāru poza

Arī ērtākās pozas ir viena no lietām, kuru apdomāt pirms ķerties mašīnā pie lietas. Misionāru poza, iespējams, jums abiem guļamistabā jau ir apnikusi, bet uz automašīnas aizmugures sēdekļiem tā var sniegt vēl nepiedzīvotas dvesmas. Jāatzīst, ka šādā pozā var nākties vairākkārt ar galvu iebuksēt durvīs. Lai tas nesāpētu, aiz galvas vari nolikt kaut ko mīkstu – spilvenu, jaku u. tml.

Karotīte

Cita poza, kuru varat izmēģināt, ir karotītes. Apgulies horizontāli uz auto aizmugures sēdekļiem un atbrīvo vietu tā, lai partneris var apgulties aiz tevis. Tiesa – vieta uz sēdekļiem var būt šaura, tāpēc, lai nodrošinātos pret sāpīgu nokrišanu, noliec uz grīdas pledu vai citu mīkstumu. Tāpat pret nokrišanu var līdzēt tava atspiešanās ar rokām pret priekšējiem sēdekļiem.

https://s3.amazonaws.com/djwp/wp-content/uploads/2018/12/03160645/Self-Driving-Cars-Nymphomaniac-Fullbleed_Fashion-Header.jpg

Jātnieces poza

Šī, ļoti iespējams, ir viena no vismazāk vietu aizņemošajām un ērtākajām seksa pozām, kuru izmēģināt automašīnā. Lai tavs partneris apsēžas aizmugures sēdekļu vidū, bet tu viņam virsū ar seju pret viņu. Vari atspiesties ar rokām pret partnera pleciem vai tās aizlikt aiz viņa galvas. Tikai esat uzmanīgi, jo auto griesti nav sevišķi augsti.

Sunīšu poza

Arī šī poza noteikti nav sveša nevienam mīlniekam un lieliski noderēs seksam mašīnā. Ar partneri no auto priekšas varat pārcelties uz aizmuguri, kur tu nometies uz sēdekļiem četrāpus, bet tavs partneris aiz tevis. Tiesa – arī šeit jāpielūko, vai transportlīdzekļa griesti nav par zemu.

5 komentāri

 • 25.06.2021 12:29
  Anna
  0

  Šī nodarbe ir manā šīs vasaras vēlmju sarakstā!!!

 • 25.06.2021 22:25
  chupakabra
  0

  – Kas bija tas, ar kuru vakar mīlējies mašīnā?
  – Kādā krāsā bija mašīna?

 • 26.06.2021 17:29
  Eu Beidz
  0

  Ideālā versijā poliču izsists sānstikls, un steka atstāti zilumi visdažādākajās ķermeņa vietās. Pilnai laimei pavērt muti, pilnu ar mātes vārdiem un dabūt orgasmam elektrošoka devu.

  • 01.07.2022 16:49
   1234
   0

   kurā vietā tad tu to dari??

   • 01.07.2022 19:41
    Anna
    0

    Vai ne!! Ir tik daudz klusus vietiņu, kur nevienam nemanot nolīst un pačubināties. Policija tur pat tuvumā nerādās!

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4372
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3890
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
584
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Aktualitātes  
3
3705
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
501
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem