Stāstiņi  
0
1051

Erotiskais stāsts: Smalkā fizioterapeite

Izvēlēties fizioterapeitu noteikti ir grūtāk kā erotisko masieri. Liekas, galvenais, lai fizioterapeite ir profesionāle. No otras puses – skat, kāda smaidīga meitene, varbūt lietderīgo apvienot ar patīkamo? Mocījos šaubās, bet reģistratūra visu izlēma manā vietā. Un viņas vietā arī.

Jau ienākot terapeita kabinetā (tie, kas bijuši pie fizioterapeitiem, zinās, par ko es runāju), parasti pārņem tādas dīvainas kautrīgas sajūtas – visādas uzpariktes, galds, riņķi, bumbas, paklājiņi, tāda intīma gaisotne, vasarā – arī karsts. Ienācu pieklauvēdams, acis nodūris un dikti samulsis (nebija ne jausmas, ko ar mani te darīs), pēc brīža acis pacēlis ieraudzīju viņu!

Sasmaidījos kā saulīte aiz loga.

***

Laikam tādi krēsli ir ļoti veselīgi, bez atzveltnes uz ritenīšiem, sēdeklis dupša formas veidolā, uz tāda maza beņķīša viņa sēdēja pie datora, stalti izslējusi muguru un kājas saliekusi ceļos, ar pēdām riteņus apķērusi. Līdzīgi kā profesionāli dejotāji ar pārspīlēti precīzām un asām deju kustībām, tāpat viņa, manuprāt, sēdēja pārspīlēti „fizioterapeitiski” taisni, pat gandrīz stīvi. Blondīne, tik slaika, ka šķita trausla, bet precīzu stāju, pleciem atpakaļ, nelielām, formīgajām krūtīm spiežoties zem strīpainā auduma t-krekla, melnās sporta biksēs, brūnām acīm. Ejot cauri reģistrācijas procedūrai, viņa šķita tāda nepārliecinoša, mazliet kautrīgi izvairīdamās skatīties man acīs, pierakstīja datus un apdrošināšanu. Es nepacietīgi gaidīju, kas tālāk. Viss mans biklums bija kā ar roku atņemts, redzot tādu skaistuli sev pretim un vēl uzvedoties tik nedroši.

Tagad esot jānovelk krekls! Uhhh, bija vasaras vidus, biju labi saulē iededzis, nebija, ko kautrēties, tomēr sajūtas, atzīšos, dīvainas. Telpa bija plaša, lieli logi, ārpusē spilgti zaļa vasara un karstums, viens logs bija vaļā. Viņa palūdza man apgulties uz masāžas galda telpas vidū, elektromotors mani pacēla virs zemes, gulēju ar seju tajā smieklīgajā caurumā galvas apvidū, sajutos kā filmās.

Un tad viņa parādīja savu slēpto spēku. Viņas maigās, šaurās plaukstas iegrauzās manos plecos, es iekšēji (un noteikti arī ārēji) salēcos kā lapsenes dzelts, bija … khm, sāpīgi patīkami, viņa it kā pieskārās elektro savienojumu vietās manā ķermenī, tā pat nebija masāža, tāda neliela mocība ar tik patīkamu mocītāju. Izlauzījusi manu muguru un kakla skriemeļus, viņa lika pagriezties uz muguras. Lika, ha! Klusi, bet valdonīgi palūdza.

Es procesu jau izbaudīju, biju gatavs visiem tik daiļas būtnes pāri darījumiem.

***

Tagad, guļot uz muguras, es viņu vēroju. Stāvot man aiz galvas, viņa iekniebās man plecos, maigās, tievās rokas tā sagrāba mani, neticami stipri un asi, citreiz nenoturējos ievaidēties no sāpēm, bet viņas jaunavīgais ķermenis, kas pārliecies pār mani, saldi smaržoja, viņas auguma aprises, noslēptas tik ļoti nepiedienīgi pareizā, neizaicinošā maiciņā  , bet tomēr visā bija tāda kā elektrizēta erotika, varbūt to uzbūra tikai mans samaitātais prāts.

Sekoja slinga terapija, kad galvu uzkarina uz lecamauklām un smieklīgi šūpo tik tiešām kā lingā iekārtu akmeni pirms mešanas. Nu jau viņas kustības kļuva glāstoši maigas, atvēru visas savas čakras, lai uzsūktu viņas enerģiju, ko sajutu plūstam cauri plaukstām. Tā nebija tāda seksuālā enerģija, ko deva masiere erotiskās masāžas salonā, šī bija ārstnieciska, bet dakterīte bija pārāk pievilcīga, lai es spētu to uztvert tikai kā masāžu.

Tā palidoja pusstunda. Es biju atslābis, samīcīts, saknaibīts un izlocīts, jutos lieliski! Nokāpu no „soda gultas” un uzvilku kreklu. Viņa kaut ko rakstīja datora kalendārā, šoreiz nevis apsēdusies, bet taisnām kājām stāvot saliekusies uz priekšu pie datora monitora, pagriežot savu mazo dupsi uz manu pusi, nepieskatītu.

Ai, ai, ai, nosarku vien no domām, kas tajā brīdī sanāca prātā. Un ja nu viņai patiks? Un ja nu viņa mani piekaus? Noturējos, sapurinājos un pēc brīža mēs atvadījāmies. Uz nedēļu.

***

Kāāāā es gaidīju nākošo seansu, saprotat taču, nav šaubu. Pat sapucējos doties pie viņas.  Atkal biklā reģistrācija, sajūta, ka viņa mani neatceras, ka viss notiek kā pirmo reizi tiekoties. Arī ģērbusies viņa bija tikpat ļoti atturīgi, bet skaisto augumu nevarēja noslēpt zem apģērba.  Procedūra arī šoreiz bija līdzīga, sāpīgi līdzīga. Un tomēr viņas fluīdu anestēzija mani padarīja mīkstu kā piebriedušu mīklu māla bļodā (galds, starp citu, bija mālu krāsā). Un es tik ļoti vēroju viņu strādājam, viņas slaido, gaišo kaklu, pār kuru krita īso blondo matu cirtas, slaido vidukli, mazās krūtis, kuras bija ierobežotas stingri atturīgā krūšturī, slaidās kājas.

Kad viņa nolaida masāžas gultu pie zemes un ļāva man nokāpt, šoreiz viņa aizgriezās, lai savāktu uz gultas izritināto papīra pārsegu uz kura es tikko biju gulējis. Atkal tik stīvi precīzi, taisnu muguru, noliecās uz priekšu, taču šoreiz es biju pārāk tuvu, un viņa mani pievilka pie sevis ar neredzamu gravitāciju kā nomaldījušos asteroīdu pievelk spilgta zvaigzne.
Es uzliku plaukstu uz viņas izspīlētajām melnajām biksēm tieši vietā, kur tās pāršķēlās lejup, izceļot slaidos dibena apveidus. Uzliku roku un stingri iespiedu plaukstu viņai pie kājstarpes no aizmugures. Viņas slēptais spēks bija nonācis pie manis, tikai es to materializēju ļoti primitīvi – es viņu iekāroju!

***

Mani pirksti pazuda viņai starp kājām, es spiedu tik stipri, ka šķita, pacelšu viņu no zemes. Viņa pārsteigumā skaļi ievilka elpu, strauji atliecās un mēģināja izlauzties, taču es neļāvu. Es piespiedos ar saviem gurniem pret viņas dupsi, piespiežot viņu pie gultas, tā bija masīva un neļāvās izkustēties pat tad, kad pret to spiedās divi stāvi ar visu spēku. Viņa mēģināja apgriezties, ar rokām ieķērusies manos sānos, bet arī to es neļāvu. Ar vienu roku apskāvis viņas gurnus, ar otru pret viņas gribu noliecu viņu atkal uz priekšu, iespiežot viņas krūtis mīkstajā masāžas gultā, tāpat stāvot kājās, roka, kas bija viņai uz gurniem, strauji norāva uz leju melnās drēbes sporta bikses, atsedzot baltus stringus. Pēc sekundes arī tie tika norauti lejup, un nu viņa bija manā priekšā kailu dupsi, nedaudz pretodamās, bet arī paļaujoties.

Es centos nedomāt, kādās nepatikšanās esmu iekūlies, es ļāvos izbaudīt savu varu pār viņu. Mana roka atkal ieslīdēja starp dibena apaļumiem, bet nu jau starp mums nebija drēbju. Es sajutu viņas karstumu, pāršķēlu viņas maigo kājstarpi un iebāzu viņā pirkstu, tad vēl vienu, roku lēnām virzot dziļāk un dzirdot, kā viņa atkal ievaidas un cenšas izrauties. Uzliku īkšķi uz anālā caurumiņa, kārdinot sevi ar domu, piespiežot to ciešāk, bet nedarot viņai pāri.

Jutu, ka viņa vairs tik ļoti nepretojas, liekas, ka viņa ir samierinājusies, tāpēc atlaidu stingro tvērienu, kas turēja viņu noliektu, un nu man bija abas rokas, nu varēju noslidināt melnās bikses un apakšbiksītes līdz pat lejai, pavilkt zem pēdas un atbrīvot viņu no tām. Iepletu viņas kājas, stāvot uz ceļiem viņas priekšā. Viņa tik spēcīgi bija atšāvusi dupsīti, ka kaunuma lūpas pavērās manam skatam kā pašas aicinot, un es padevos aicinājumam. Iegrimu ar seju viņā no aizmugures, es spiedos cik spēka, lai mana mēle tiktu dziļāk baudas bezdibeņos. Ar rokām paplešot viņas dupša apaļumus, es iegrimu viņā, bet jutu viņu saslejamies. „Visam beigas!” es šausmās iedomājos, taču viņa tikai pagriezās pret mani, atspiedās ar dupsi pret masāžas kušetes malu un pacēla vienu kāju, saliekdama to celī un uzliekot pēdu uz gultas malas.

Nu viņas gludi noskūtā kājstarpe tika pilnībā nodota manā rīcībā, kā ziedlapiņas pašķīrās lūpas. Viņa palieca gurnus vēl mazliet uz priekšu, un es piesūcos pie viņas kā pie medus pilnas puķes, kairinot ar mēli apaļo rozā pumpuru pašā šķēluma augšdaļā. Un viņa atkal izvairījās, tikai šoreiz metās uz durvīm, lai tās aizslēgtu. Nu man vairs nebija šķēršļu, viņa bija pateikusi jā. Kā smalka stirniņa viņa ar plikām pēdām un slaidām, tievām kājām pārlēca pāris soļus no durvīm atpakaļ pie mīlas gultas, joprojām tērpta baltā kreklā, kurš iztaisnojies piesedza viņas kailo kājstarpi. Viņa pienāca pie manis, atpogāja bikses un izvilka manu sakarsušo locekli, satverot to plaukstā un tik prasmīgi berzējot, ka arī es padevos baudai. Bet tikai uz mirkli, es atkal sajutu sevī to spēcīgo iekāri valdīt, kas gāja pāri pieklājības robežai, es viņu gribēju iegūt, izdrāzt, te, tagad, bez ierunām un stipri. Novilcis bikses, es stāvēju pavisam kails, viņa man blakus – sasārtusi, nerunājot.

***

Tikai no aizmugures sieviete pa īstam atdodas vīrietim. Atkal viņu iegrūdu ar seju masāžas gultā, kājās stāvot iegāju viņā no aizmugures. Tik šaura bija atvēlētā vieta manam loceklim, tik karsta, tik slidena. Es ar varu viņu papletu un dziļi, līdz atdurei triecos viņā. Par atbildi viņa kaislīgi ievaidējās, un vaidēja katru manu grūdienu tik skaļi, ka es pieliecos uz priekšu un aizliku roku viņas mutei priekšā. Tāpat saliecies turpināju grūsties viņā, un jutu, kā viņa sasprindzina savu maksti, kā palielina jau tāpat neprātīgo baudu. Es pulsēju viņā, atliecos un saņēmu viņas rokas viņai aiz muguras, triecos viņā, nežēlojot savus spēkus un viņu.

Jutu atkal tuvojamies to brīdi, kad vairs sevi nekontrolēju, strādāju ar briesmīgu spēku un ātrumu, triecos viņas jaunavīgajā miesā ar nežēlību, pakļaudams viņu, likdams viņai un visai istabai piepildīties ar spriedzi. Abas manas rokas nu jau satvērušas viņas mazo, balto dupsi, turēja viņu pie manis. Turēja viņu sava spēka priekšā, lai es varu atkal un atkal triekties dziļi un nesaudzīgi, klausoties baudas skaņā, vērojot viņas slaido ķermeni grūžamies pret gultu.

Un tad es beidzu. Vēl pēdējos metrus noskriedams ar aizvērtām acīm, es paspēju izraut sevi no viņas, lai redzētu, kā sperma izšaujas pār viņas dupsi, uz muguras, krekla, un trāpot arī zemāk uz dupša caurumiņa, kur pirms brīža tik ļoti gribēju ielauzties ar pirkstu. Es kā transā turpināju saspringti berzēt savu locekli, kamēr visa bauda, visa mana uzkrātā enerģija nebija izlējusies uz viņas smalkā, elsojošā ķermeņa. Tikmēr otra roka atkal iegrima viņas slapjajā kājstarpē. Mani pirksti masēja viņu, kamēr viņa beidza, mitrumam straumītē šļācoties uz grīdas … Un kad es beidzot apstājos, viņa atliecās, pagriezās pret mani, bet neveltījusi pat skūpstu, noslīga uz ceļiem un paņēma vēl stingro locekli mutē, maigi iesūcot sevī un norijot pēdējās sēklas lāses.

Visu sakopusi, viņa piecēlās. Viņa satraukti elsoja. Mana fizioterapeite bija sasārtusi un izspūrusi. Viņas augums trīcēja un maigā kājstarpe kā magnēts turpināja mani vilināt. Taču viņa noliecās pēc drēbēm un turpat manu acu priekšā saģērbās. Un devās pie datora, lai pierakstītu mani nākošajai vizītei.

Vairāk erotisko stāstu lasi šeit.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  
11
7787
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3547
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
1
2545
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Stāstiņi  
0
2306
Reiz laukos. Erotiskais stāsts

Komentētākie

Stāstiņi  
11
7787
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3547
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  
6
598
Eskorta meitenes atzīšanās: Es savus klientus iedalu kategorijās
Stāstiņi  
6
376
Seksa nozīme attiecībās – 5 vīriešu viedoklis

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  
11
7787
3 sievietes – 3 galvu reibinoši erotiskie stāsti
Stāstiņi  
0
2306
Reiz laukos. Erotiskais stāsts
Stāstiņi  
0
1081
Biznesa darījumu afēras – Erotisko stāstu sērija: 2. daļa
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1582
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija