Aktualitātes  
0
135

Kā neļaut stresam nomākt vēlmi pēc seksa

Daudzi cilvēki bieži piedzīvo sekojošu situāciju – kad parādās stress, pazūd vēlme nodarboties ar seksu. Faktiski stress ir primārais iemesls, kāpēc pāri pārtrauc nodarboties ar seksu. Un tas var radīt problēmas attiecībās. Kā neļaut stresam nomākt vēlmi pēc seksa?

Stress var izraisīt neiecietību pret partnera uzvedību kā arī strīdus, kad netiek apmierinātas fiziskās un emocionālās vajadzības. Ja neesi pārliecināts, vai libido zaudēšanā ir vainojams tieši stress, pārbaudi simptomus:

  • Jūties īpaši viegli aizkaitināms? Iespējams, ka nevēlēsies tik daudz kontaktēties ar savu partneri un šķitīs, ka mazāk vari paļauties uz attiecībām, lai nodrošinātu komfortu. Var šķist, ka katram sīkumam, ko dara partneris, ir milzīga ietekme uz tavu attieksmi, un tas liek jums abiem strīdēties.
  • Nevari uzbudināties? Kad sievietes izjūt stresu, viņu oksitocīna līmenis ir zems, kas nozīmē, ka viņas ne īpaši vēlēsies mīlēties. Kad vīriešiem ir stress, viņu testosterona līmenis ir izsmelts, un viņiem, iespējams, nav garastāvokļa nodarboties ar seksu.
  • Nespēj sasniegt kulmināciju? Ja nevari savu prātu noskaņot uz konkrēto mirkli, tas samazinās iespēju iegūt orgasmu. Turklāt stress neļauj atslābināties, kas arī kliedē iespēju sasniegt baudas virsotni.
  • Grūti fantazēt par seksu? Tā kā dzimumtieksme sākas smadzenēs, seksīgas domas par partneri var radīt pareizo garastāvokli. Bet, domas par tuvību ir grūti ieslēgt, kad prāts koncentrējas uz visu, kas izraisa stresu.

Tātad, kā atstāt stresu aiz guļamistabas durvīm?

  • Izrunājieties. Ja tev nav noskaņojuma, tavs partneris to var uztvert personīgi. Izvairieties no turpmākām attiecību problēmām, paskaidrojot, KĀPĒC tev nav noskaņojuma.
  • Atrodi laiku, lai izveidotu saikni un izklaidētos kopā. Ieplānojiet randiņu vai kopīgas nodarbes. Ja esi patiesi pārāk noguris vai stresa pilns, lai nodarbotos ar seksu, kopīgi atrodiet citu veidu, kā uzturēt saikni.
  • Sekss kā prioritāte. Jo vairāk jums tas ir, jo vairāk jūs to vēlēsieties. Turklāt, ja tu izrādi zināmu vēlmi, pastāv liela iespēja, ka tas tevi uzbudinās un beigu beigās sapratīsi, ka sekss ir pārsteidzošs stresa mazinātājs.
  • Atceries par mīlestību. Ja pieķer sevi dusmojamies uz savu mīļoto, atceries, ka stress var ievērojami pasliktināt attiecības. Padomā par visu labo, kas lika tev iemīlēt šo cilvēku, un mēģini atgūt šīs jūtas.
0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7261
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
4617
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
2
3187
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
1786
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
447
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
688
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
537
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
311
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
327
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
320
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Padomi  Aktualitātes  
3
4617
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
0
505
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā