Padomi  Aktualitātes  
0
432

Kas ir sekstings un kā to pareizi darīt?

Cik daudz Tu zini par sekstingu? Vai esi To kādreiz pielietojis, lai paceltu flirtu ar mīļoto vai nepazīstamu svešinieci nākamajā līmenī? Ir 21.gadsimts un, lai gan sekstings nu jau izsenis vairs nav nekas jauns, tā popularitāte un pielietojums vēl arvien pieaug. Sekss.lv aicina iepazīties tuvāk ar šo anglicismu un ievērot droša sekstinga pamatprincipus!

Sekstings

Kas tas par zvēru?

Ķersimies klāt pamatiem – ko īsti nozīmē vārds ‘’sekstings’’? Sekstings (angļu valodā – sexting) ir radies no diviem atsevišķiem vārdiem, proti, ‘’sex’’ (sekss) un ‘’texting’’ (sarakste/rakstīšana). Vienkāršiem vārdiem sakot, tā ir sarakste ar īsziņu vai dažnedažādu interneta aplikāciju palīdzību, kas savā būtībā ir visai neķītra un koncentrējas uz savu, un sarakstes biedra uzkurināšanu.

Viena no sekstinga būtiskajām sastāvdaļām ir atkailināti, erotiska rakstura fotoattēli un/vai video uzņēmumi.

Kad un kā to pielietot?

Lai gan sekstings mūsu modernajā pasaulē nav nekāds jaunpienācējs, COVID-19 pandēmija tam atkal piešķīrusi pavisam jaunus apmērus. Kādēļ? Sekstings ir drošs veids, kā nodarboties ar masturbāciju attālināti un nepieprasa fiziski tuvu kontaktu, kas varētu rezultēties ar nevēlamu inficēšanos.

Sekstings ir universāls – tas ir lielisks veids, kā atsvaidzināt jau esošas attiecības, kurās, iespējams, iestājusies neliela dīkstāve (lasīt-rutīna). Taču, ja savu izredzēto esi iepazinis pavisam nesen, jāsaprot, kad un kā pareizi uzsākt šo neķītro ziņu apmaiņu.

Piemēram,  vajadzētu maksimāli izvairīties no sekstinga uzsākšanas no ‘’zila gaisa’’. Šī tēma ir ‘’jāiesilda’’, proti, erotikas līmenim jāceļas dabīgā veidā – reti kura meitene būs sajūsmā par Tava draudziņa selfiju bez jebkādas iepriekšējas brīdināšanas. Sekstingu būtu ieteicams sākt rotaļīgās noskaņās. Piemēram, ja meitene aicina Tevi iemalkot kādu alkoholisku dzērienu, piebilsti, ka viņa noteikti vēlas Tevi piedzirdīt, lai pēcāk ievilinātu gultā. Šāds pavērsiens būs gana maigs, lai neaizbiedētu daiļavu, kā arī liktu viņas vaigiem (un citām ķermeņa daļām) nedaudz pietvīkt.

Izcila sekstinga piemēri

Ja neesi drošs par to, kā iesākt šo pavedinošo tematiku, ieskaties zemāk redzamajos piemēros:

  • ‘’Mīļā, es bieži iegrimstu fantāzijās par to, kā es glāstu Tavu muguru un lēni izelpoju siltu gaisu uz Tava daiļā kakla’’;
  • ‘’Vēlies sasiet manas rokas un darīt visu, kas vien ienāk prātā? Esmu tam gatavs!’’;
  • ‘’Jāatzīst, ka esmu slikti uzvedies – kā Tu mani par to sodīsi?’’;
  • ‘’Šorīt lasīju rakstu par orgasmu anālā seksa laikā. Izmēģinam?’’;
  • ‘’Tu esi tik seksīga, ka man vairs nerādās parasti sapņi. Kopš iepazināmies – tie ir gana slapji!’’;

Neaizmirsti par emocijzīmītēm

Sekstings

Liec aiz auss, ka lielisks sekstings ir maksimāli vizuāls. Cilvēki mīl ar acīm, taču tas nenozīmē to, ka vari izlīdzēties tikai un vienīgi ar erotiska rakstura bildītēm. Erotiskās īsziņas tekstam ir jābūt pārdomātam un kičīgam – piešķir tam īsto noskaņu ar emocijzīmīšu palīdzību!

Gadījumā, ja emocijzīmītes nav Tava stiprā pusē, apskati un iegaumē lietderīgākās no tām. Īstās noskaņas radīšanai noderēs:

  • Baklažāna emocija – atgādina un simbolizē vīrieša locekli. Iesaisti šo emocijzīmīti savā tekstā, kad vēlies likt mīļotajai noprast, ka esi uzbudināts un Tavs loceklis ir kaujas gatavībā!
  • Persika emocija – persiks visbiežāk apzīmē sievietes dibenu. Ja Tavai dāmai šī erogēnā ķermeņa zona ir īpaši izteiksmīga, nekautrējies viņai uz to norādīt.
  • Uguņošanas/salūta emocija – šī emocijzīmīte norāda uz Tava erotiskā uzbudinājuma līmeni. Lieto to brīžos, kad esi gatavs darīt daiļavai zināmu, ka orgasms ir tepat aiz stūra!

Aizdomājies par drošību!

Pirms uzsāc karstas sarunas ar dāmu, atceries, ka arī sekstingam ir savi drošības pamatprincipi. Pirmkārt, vajadzētu maksimāli izvairīties no neķītro attēlu apmaiņas tādās lietotnēs kā ‘’Whatsapp’’ un ‘’Viber’’. Ievēro, ka visi attēli (arī tie, kurus esi izdēsis no lietotnes) tiek uzglabāti Tava mobilā telefona cietajā diskā. Šis faktors ir īpaši bīstams gadījumos, ja Tavas mobilās ierīces saturs tiek automātiski dublēts tā saucamajā ‘’mākonī’’!

Sekstinga entuziasti uzsver, ka lietotne ‘’Telegram’’ ir daudz drošāka par abām iepriekš minētajām.

Attiecībā uz sulīgajiem kadriem, ko vēlies nosūtīt izredzētajai dāmai, atceries, ka visdrošāk būtu izvairīties no savas sejas iekļaušanas karstajā fotouzņēmumā. Arī pilnīga uzticēšanās otrajai pusītei nereti mēdz noiet visai griezi!

Sekstings

Esi informēts par svaigākajām aktualitātēm seksuālās tuvības pasaulē un ielūkojies arī COVID-19 mīlēšanās ābecē – par drošu seksu jebkuros apstākļos!

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5302
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4373
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3892
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3713
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  
3
586
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
2
1054
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Aktualitātes  
0
337
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?