Aktualitātes  
0
54

Kas kopīgs seksam ar žāvāšanos?

Vai arī tu esi saskāries ar kaitinošām žāvām tieši pirms seksa? Tiklīdz lietas sāk virzīties uz gultas pusi, tu sāc nepārprotami žāvāties? Varbūt tu sparīgi mēģini otram skaidrot, ka tavām smadzenēm vienkārši pietrūkst skābeklis? Bet kāpēc gan smadzenēm šajā brīdī pēkšņi tas ir vajadzīgs vairāk kā iepriekš? Jā, žāvāšanās sava mīļotā sejā varētu būt atbaidoša,…

Vai arī tu esi saskāries ar kaitinošām žāvām tieši pirms seksa? Tiklīdz lietas sāk virzīties uz gultas pusi, tu sāc nepārprotami žāvāties? Varbūt tu sparīgi mēģini otram skaidrot, ka tavām smadzenēm vienkārši pietrūkst skābeklis? Bet kāpēc gan smadzenēm šajā brīdī pēkšņi tas ir vajadzīgs vairāk kā iepriekš?

Jā, žāvāšanās sava mīļotā sejā varētu būt atbaidoša, un tā var likt domāt, ka tev ir garlaicīgi.

Lai gan “skābekļa trūkums” izklausās pēc zinātniska skaidrojuma, (jo tavs ķermenis taču gatavojas īstai brīvās cīņas mākslas nodarbībai), šis tomēr nebūs pareizais skaidrojums. Nav tā, ka tavs ķermenis šajā brīdī nevēlētos papildu skābekli, taču parasti tas izpaudīsies nevis žāvājoties, bet gan sākot elpot dziļāk un ātrāk.

Nē, žāvām seksa laikā ir daudz interesantāks izskaidrojums.

Dažreiz, lai veiktu noteiktus pētījumus, zinātniekiem ir jāizmanto peles, kuras ir nogribējušās pēc seksa. Un vai tu zini, kā zinātnieki var noteikt, vai peles ir pareizajā noskaņojumā? Viņi skatās, vai tās staipa savas mazās kājeles un vai tās žāvājas.

Pētnieki skaidro, ka žāvām ir evolucionāra iezīme, kas saglabājusies visām mugurkaulnieku sugām. Zivis to dara, lauvas to dara, mēs to darām. Tas ir tik ļoti iestrādāts mūsu smadzeņu primitīvajās daļās, ka to dara pat vēl dzemdē esošs bērns.

Mēs to darām dažādu iemeslu dēļ, piemēram, garlaicības vai sociālā instinkta dēļ – tā sauktās lipīgās žāvas. Iespējams, tu šobrīd žāvājies, jo lasi par žāvāšanos.

Un kas ir īpaši interesanti, žāvāšanās patiesībā ir arī uzbudinājuma pazīme. Bioķīmiski runājot, to var izraisīt dopamīna izdalīšanās smadzenēs, kas var izraisīt citu smadzeņu ķīmisko vielu, piemēram, oksitocīna un slāpekļa oksīda izdalīšanos, kas, savukārt, rada erekciju.

Žāvas pilda vairākas funkcijas, bet kopīga iezīme visām ir tā, ka tās ir saistītas ar stāvokļa maiņu – pāreju, piemēram, no miega uz nomodu, no nomoda uz miegu. Tātad, pārejot no neuzbudināta stāvokļa uz uzbudinātu, tu žāvāsies. Un žāvāšanās nepiemērotākajā brīdī nebūt nav retums.

Tevi nemāc garlaicība un tavam ķermenim nav skābekļa bads. Tu vienkārši esi uzbudināts.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3075
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1430
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1350
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
3
992
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
154
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
184
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
9
136
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
8
115
Kāpēc sievietes krāpj?

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
5
233
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
9
136
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
4
108
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss
Aktualitātes  
3
137
Poza, kurā sievietes necieš mīlēties