Padomi  
3
290

Orālais sekss: ko vēlas vīrieši?

Sievietes orālo seksu vērtē dažādi: vienām tas ir kategoriski nepieņemami, citām – nav nekas pret to, bet īpašu baudu tā laikā neizjūt. Trešās to dara no visas sirds un pašas to izbauda, tādējādi vēl vairāk apmierinot savus partnerus. Taču šķiet, ka šādu iedalījumu vīriešu vidū neatradīsim: tiek uzskatīts, ka visiem vīriešiem patīk orālais sekss. Bet vai tā tiešām ir?

Vai vīrietim var nepatikt orālais sekss?

Banāli, bet fakts: pat šajā aspektā vīrieši ir atšķirīgi. Neticēsiet, bet starp tiem ir tādi, kuriem orālais sekss nepatīk. Tiesa, tādu ir maz, varbūt pat ļoti maz. Lielākā grupa, kam minets ir vienaldzīgs, ir vīrieši, kuriem ir ejakulācijas traucējumi. Vai arī viņi aizbildinās, ka vēl nav satikuši īsto partneri. Padoms: vienkārši izmēģini to. Pastāv liela varbūtība, ka šādā veidā varēsi atrisināt šo neatrisināmo problēmu.

Orālais sekss kā perversija

Ir arī ideoloģiski mineta pretinieki – daļa vīriešu to uztver kā perversiju. Šeit, kā likums, darbojas pilnīgi nepamatoti stereotipi, kas dzirdēti bērnībā vai pusaudža gados. Piemēram, “tikai prostitūtas nodarbojas ar orālo seksu”, “tas ir nepatīkami sievietei” utt.

Pirms sprieduma izdarīšanas par to vajadzētu parunāt ar savu partneri. Iespējams, ka tavi pierādījumi būs pārliecinoši: ja tu patiešām mīli šo cilvēku, un tas tev nav īsti pa prātam, tad kāpēc gan viņai tas būtu jādara? Taču vīriešiem ne vienmēr ir jāizlemj partneres vietā. Un būtībā visa šī situācija rezultējas kompleksos – varbūt ir vērts konsultēties ar speciālistu?

Dziļāk ne vienmēr ir labāk

Ja tava mute ir maza un dzimumloceklis ir liels (proporciju ziņā), varonīgā taktika “jo dziļāk, jo labāk” noteikti nav domāta tev: skatīties, kā no acīm birst asaras un kā tiek kairināts kakls, nav nekāds lielais prieks – tas drīzāk līdzinās sadismam. Un es vēlētos ticēt, ka vīriešu vidū sadistu tiešām ir mazāk, nekā varētu šķist. Labus rezultātus var sasniegt, piemēram, spēlējoties tikai ar locekļa galvu, laizot un glāstot to ar mēli un palīdzot ar roku.

Kā ir ar zobiem?

Ne visas sievietes zina, ka pat viens neuzmanīgs pieskāriens ar zobiem – un vīrietis tevi ilgi atcerēsies kā plēsēju ar trīs zobu rindām. Ja rūpīgi un pareizi lietosi zobus, tavs vīrietis tev teiks paldies. Runa nav par kodumiem, bet gan par maigiem pieskārieniem.

Saglabā ritmu

Nav nepieciešams izmantot metronomu, bet minetam (kā jebkuram seksa veidam) ritms ir ļoti svarīgs. Orālais sekss nav sprints, taču, ja vēlies procesu paātrināt, viegli pieskārieni sēkliniekiem un augšstilbu iekšpusei uzbudinās tavu partneri vēl vairāk. Vari samīļot arī sevi – gandrīz visiem vīriešiem patīk skatīties, kā sieviete masturbē.

Eksperimentē!

Orālais sekss arī ir sekss. Tas nozīmē, ka vienveidība un rutīna ne pie kā laba nenoved. Sarežģītas tehnikas, piemēram, dziļā orālā seksa apgūšana var prasīt ilgu laiku, bet atceries, ka pat vienkārša pozas maiņa dos pozitīvus rezultātus. Un pats galvenais, vīrietim ir jāredz, jājūt un jāsaprot, ka tev, tāpat kā viņam, patīk orālais sekss. Tici man, tieši tas padarīs tavu partneri par nenogurstošu mīļāko, kurš ir apņēmības pilns darīt absolūti visu savas mīļotās labā.

3 komentāri

 • 03.08.2022 16:07
  deltapac
  0

  Ir daudzas sievietes, meitenes, kurām patīk to darīt

 • 04.08.2022 00:43
  T
  0

  Netuvojies savam vīrietim no rīta. Orālais sekss ar guļošu vīrieti nav nekāda bauda, ​​it īpaši, ja runājam par rītu. Neļauj sevi apmānīt, visticamāk, viņš grib nevis tevi, bet… uz tualeti.

  • 04.08.2022 09:22
   Artjoms
   0

   Ceru, ka neviena sieviete šo nelasa. Ja viņa dara TO no rīta, kamēr es vēl esmu aizmidzis, es pamostos ar smaidu. IZCILA diena garantēta!!!

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4140
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1778
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1551
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1353
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
317
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
376
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
147
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi
Padomi  
8
414
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
404
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
176
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
2
315
Pozas, kas sievietei garantēs spēcīgākos orgasmus
Padomi  
0
273
Sekss pludmalē: ko darīt, lai jūs nepieķertu?