Padomi  
1
615

Padomi vīriešiem: 10 visjutīgākās sievietes ķermeņa daļas

Sievietēm patīk apgalvot, ka viņu spēcīgākā erogēnā zona ir smadzenes. Bet ir viens “bet” – lai arī saka, ka sievietes mīl ar ausīm, bet vīrieši ar acīm, ir arī citas lietas, ko ņemt vērā. Noskaidrosim, kuras tad īsti ir sievietes visjutīgākās ķermeņa daļas. Sekss.lv izrakās cauri informācijas kalniem, lai pastāstītu tev par visbiežāk pieminētajām jutīgajām vietām uz  sievietes ķermeņa, un ko ar tām iesākt.

1. Erogēnie punkti uz kakla 

Pieej sievietei no aizmugures, pavirzi nost no viņas kakla matus un sāc viņu maigi un lēni skūpstīt. Vispirms noskūpsti vienu kakla pusi, tad otru. Pats par sevi saprotams, ka šī darbība ir paredzēta ciešās attiecībās esošiem pāriem – ja tu izdomāsi kaut ko līdzīgu izdarīt ar kolēģes kaklu, nebrīnies, ja saņemsi skaļu pļauku. 

2. Erogēnie punkti uz plaukstas locītavām 

31 Erogenous Zones & How to Touch Them: A Chart for Men & Women

Viegli velc ar pirkstiem pāri plaukstas iekšpusei. Ja esi attiecīgajā laikā un vietā, vari plaukstas locītavu skūpstīt un laizīt. Tikai vispieredzējušākie vīrieši zina, cik spēcīgi erogēnais punkts šajā ķermeņa daļā ietekmē sievieti. Ja esi pirmais vīrietis, kurš palīdz atklāt dāmai šo mazo un patīkamo noslēpumu, iespējams būsi pelnījis dāsnu atlīdzību. 

3. Erogēnie punkti elkoņu iekšpusē 

Skūpsti sievietes elkoņu iekšpuses. Nebrīnies – patiesībā šis žests ir daudz intīmāks, nekā var šķist no pirmā acu uzmetiena. Labākais ierocis šajā gadījumā ir maigi, viegli skūpsti.

4. Erogēnie punkti uz galvas 

The erogenous zones for women that are often overlooked | Well+Good

Viegli glaudi sievietes matus ar roku, jutekliski un lēnām masē vņas galvas ādu. Tajā laikā sievietei vajadzētu sajust laimes pieplūdumu, jo viņas asinis aktīvi piesātinās ar endorfīniem – laimes hormoniem. Vissvarīgākais ir būt uzmanīgam un nesabojāt skaisto sievietes frizūru.

5. Erogēnie punkti ceļu locītavās 

Viegli velc pirkstus pa ceļa iekšpusi – tur ir paslēpts daudz jutīgu punktu. Ja tajā laikā sieviete nesāk smieties un nelūdz beigt kutināt, vari izmantot tā dēvēto smago artilēriju – noskūpsti un viegli iekod šajā kāju zonā. 

6. Erogēnie punkti uz auss ļipiņām

Pārvelc ar mēles galu pār auss ļipiņām, viegli saspied tās un pēc tam virzieties uz auss centra pusi. Tad uz mirkli apstājies un vēro sievietes reakciju – daudzām daiļā dzimuma pārstāvēm nepatīk, ja vīrietis iebāž mēli viņai ausī. Ja sieviete nesaraujas, neatgrūž tevi, neskrien pēc salvetes, vari turpināt glāstīt šo brīnišķīgo erogēno zonu. 

7. Erogēnie punkti uz kājām 

Sunshine Coast Sugaring Hair Removal, Waxing & Tinting

Atceries: ja vēlies iekarot sievietes sirdi un citas svarīgas ķermeņa daļas, sāc savu iekarotāja ceļojumu no viņas kājām. Vispirms maigi izmasē pēdas un papēžus, pievēršot uzmanību pirkstiem, pirkstu starpām un potītēm. Mēģini atrast punktu potītes aizmugurē tieši zem Ahileja cīpslas. Akupunktūras eksperti apgalvo, ka šis punkts īpaši stimulē sievietes seksuālo enerģiju. 

8. Erogēnie punkti uz dibena 

Pieskarieties viņas muguras apakšdaļai pie krustu kaula. Ar pirkstu galiem “staigā” pa mugurkaulu, viegli nolaidies līdz sēžamvietai. Šeit var dot savām rokām brīvību un veikt arī erotisko masāžu.

1 komentārs

  • 30.10.2022 22:02
    Gasto
    0

    Visi ir ļoti labi punkti.visi ir izmantoti un darbojas 🙂

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7261
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
4617
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
3692
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3477
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
895
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
746
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
612
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
305
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
3
4617
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
327
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
2
1006
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
6
436
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz