Fantāzijas  
4
953

Par ko fantazē daiļais dzimums? Karstākās sieviešu seksa fantāzijas

Vai tev kādreiz ir bijušas nerātnas domas par savu profesoru vai priekšnieku? Vai varbūt tu klusībā domā par grupveida seksu? Varbūt esi aizdomājusies, kāda būtu sajūta, ja tavas seksa fantāzijas tiešām piepildītos? Šie ir tikai daži fantāziju piemēri, un zini ko? Mums visiem tādas ir!

Ja vēlies iedvesmoties (vai vienkārši “pavērot no malas”), turpini lasīt, lai uzzinātu, kādas ir karstākās sieviešu seksa fantāzijas.


“Es vienmēr esmu vēlējusies skatīties, kā mans partneris nodarbojas ar seksu ar kādu citu. Es nezinu, kāpēc, (un, godīgi sakot, es neesmu pārliecināta, vai man tajā brīdī tas patiešām patiktu), taču kaut kas tajā mani aizrauj. Sekss ir tik privāta, intīma lieta, un skatīties, kā partneris to piedzīvo ar kādu citu, ir vēl intīmāk.”

Par ko fantazē daiļais dzimums? Karstākās sieviešu seksa fantāzijas
Sekss.lv

“Manas karstākās seksa fantāzijas ir nodarboties ar seksu bibliotēkā. Tas sāktos ar kaislīgu spriedzi starp mums, kamēr mēs sēžam viens otram blakus, cenšoties koncentrēties uz savu darbu, bet turpinām pieķert viens otra skatienus. Tad viens no mums pieceļas, lai meklētu kādu grāmatu, bet otrs seko. Tā mēs spēlējam paslēpēs viens ar otru starp desmitiem grāmatu plauktu, līdz beidzot pamanām viens otru. Mēs ejam viens otram pretī no pretējiem ejas galiem, līdz beidzot satiekamies vidū. Un pārējo jūs zināt… “

“Viena no manām fantāzijām ir sekss uz jumta. Mani interesē doma nodarboties ar seksu vietā, kur kāds varētu mūs pieķert, bet vietā, kas nav tik publiska. Mani uzkurina doma par seksu lielākā augstumā, ar skaistu skatu, kā arī tas, ka būtu jābūt klusiem (seksa laikā es parasti esmu diezgan skaļa).”

“Es vienmēr esmu vēlējusies būt daļa no orģijas. Es vēlētos vienu, kurā ir tikai sievietes un tad vēl vienu, kurā ir gan vīrieši, gan sievietes.”

“Mana mūža fantāzija ir sarīkot ballīti, kurā visi ierodas ne tikai, lai satiktu mani, bet arī izdrāztu. Mana fantāzija būtu organizēt lielu orģiju, kurā visi mani viesi piekrīt piedalīties mežonīgākajā seksa ballītē, kurā notiek jebkas (ja vien tas notiek vienprātīgi!).”

Par ko fantazē daiļais dzimums? Karstākās sieviešu seksa fantāzijas
Sekss.lv

“Es visu laiku fantazēju par to, ka mans partneris ir kopā ar citām sievietēm! Es nedomāju, ka es kādreiz vēlētos piepildīt šo fantāzijas, taču ir aizraujoši par to domāt savā galvā. Patiesībā es vienmēr esmu vēlējusies mazliet vairāk iesaistīties lomu spēlēs. Es domāju, ka tas varētu būt jautri un patiešām ļaut iejusties citā personā. Es arī domāju, ka prasīgākas, dominējošākas lomas uzņemšanās varētu būt ļoti seksīga, jo tas ir pilnīgi pretēji tam, kāda es parasti esmu gultā.”

“Mana fantāzijas tēma ir senatnīga orģija. Iedomājieties orģijas Senajā Romā. Aina norisinās pils pagalmā, kur piepildās katra miesīgā vēlme. Es runāju par bagātīgiem ēdieniem, dārgiem vīniem, izklaidēm un, protams, par seksuālām aktivitātēm. Šajā fantāzijā es esmu saslēgta rokudzelžos vai pat pieķēdēta un esmu tā, kura tiek apmierināta visos iespējamos veidos. It kā es būtu rotaļlieta, ko citiem patīk redzēt iegūstam orgasmu.”

“Man bija profesors, kurš man koledžas laikā ļoti patika, un kopš tā laika ideja par seksu ar viņu viņa kabinetā ir bijusi mana fantāzija. Mēs nodarbotos ar seksu uz galda, slepeni, kamēr apkārt ir citi cilvēki, tāpēc mums ir jābūt ļoti klusiem.”

“Mana karstākā seksuālā fantāzija būtu tāda, ka mans partneris pārņemtu absolūtu un pilnīgu kontroli pār mani publiskā vietā. Es gribētu valkāt vibrējošas biksītes, un viņam būtu pilnīga kontrole pār to, kas notiek. Tad, kad mums būtu iespēja doties kaut kur privātākā vietā (tualetē, ģērbtuvē utt.), es liktu viņam “sakopt” mani “tur lejā”.”

“Es fantazēju par to, kā pēc izrādes ieeju vienas konkrētas aktrise ģērbtuvē, nometos ceļos un vienkārši apmierinu viņu. Interesanti, kā viņa justos pēc tam, dodoties mājās pie sava vīra.”

Par ko fantazē daiļais dzimums? Karstākās sieviešu seksa fantāzijas
Sekss.lv

“Es bieži domāju, par seksu ar savu bijušo. Es sapņoju par to, ka mēs nejauši sastopamies un dodamies uz manu dzīvokli (kur mēs abi dzīvojām) un nodarbojamies ar seksu visās vietās, kur mēs agrāk nodarbojāmies ar seksu, — virtuvē, dušā, vannas istabā, uz dīvāna, paklāja, pusdienu galda. Es sapņoju par bezgalīgiem orgasmiem.”

“Es vienmēr esmu vēlējusies nodarboties ar seksu publiskā vietā, bet baidos tikt arestēta. Es arī vienmēr esmu gribējusi, lai mani seksa laikā žņaudz. Un lai mani sasietu un pērtu, kamēr mani žņaudz.”

“Man vienmēr ir bijusi vēlme būt SVS trijatā. Es iztēlojos daudz BDSM, sasiešanas, aizsietas acis un es (kā sieviete) saņemu lielāko uzmanību no diviem ļoti kaislīgiem puišiem. Bonusa punkti, ja piekrītu to visu filmēt!”

“Mana karstākā seksuālā fantāzija būtu sekss spoguļu istabā (ziniet, tajā, kuras parasti ir karnevālos). Iedomājieties, cik traki un erotiski būtu redzēt sevi nodarbojamies ar seksu burtiski no visiem leņķiem.”

“Mana mežonīgākā fantāzija ir saistīta ar dominēšanu pār vīrieti un sievieti vienlaikus ‘cuckold’ scenārijā. Man patīk domāt par vīrieša pazemošanu, liekot viņa sievai atkal un atkal gūt orgasmu. Pēc manu draudzeņu teiktā, viņas bieži, pēc sava partnera apmierināšanas, pretī nedabū neko. Un es, to klausoties, vienmēr jūtos slikti, jo lesbiešu sekss priekš manis vienmēr ir bijis ļoti apmierinošs, un es parasti saņemu tādu ego stimulu, kad apmierinu sievieti līdz brīdim, kad viņa jau dreb.”

4 komentāri

 • 15.06.2022 13:23
  Meldra
  0

  1. ar svešinieku
  2. publiskā vietā
  3. trijatā

  • 26.10.2022 10:10
   Kārlis
   0

   Meldra – publiskā vietā. Arī mana fantāzija. Aizet? 😉

 • 15.06.2022 20:14
  Fiona
  0

  … Ar sievieti 🙂 🙂

 • 29.08.2023 21:53
  Jauniņā
  0

  Dažreiz fantazēju par seksu klasē – pret tāfeli, uz profesores galda utt. Palīdz nenojūgties no garlaicības līdz lekciju beigām.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3340
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1526
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Fantāzijas  
0
1510
Labākās (un karstākās) pornogrāfiskās filmas
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
0
1319
Profesionāls masieris ar neprofesionālu attieksmi

Komentētākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
3340
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Fantāzijas  
6
638
Dažādi fetiši un dīvainības – ko tie atklāj par cilvēku?
Fantāzijas  Piedzīvojumi  
6
548
Seksa pakalpojumu sniedzēji atklāj klientu dīvainākās vēlmes
Fantāzijas  Piedzīvojumi  Padomi  
5
592
Vai vēlies izmēģināt lomu spēles? Ieteikumi un idejas

Visbiežāk kopīgotie

Stāstiņi  Fantāzijas  
0
1526
Ieraksts dienasgrāmatā – erotisko stāstu sērija
Stāstiņi  Fantāzijas  
1
1143
Ziemassvētku dāvana sev – VIBRATORS!
Fantāzijas  
2
677
Visseksīgākā finansiste
Fantāzijas  
6
638
Dažādi fetiši un dīvainības – ko tie atklāj par cilvēku?