Aktualitātes  
0
229

Pēdējā laikā nevēlies seksu? Eksperti iesaka, ko darīt

Ja esi ilgstošās ​​attiecībās un ievēro, ka pēdējā laikā nevēlies seksu, ja konstatē, ka tava dzimumtieksme ir samazinājusies, tas var būt nomācoši — īpaši, ja sekss sāk sagādāt neērtības.

Sekss bieži ir svarīga romantisku attiecību sastāvdaļa, un tas, vai jums tas ir reti vai bieži, ir atkarīgs no jums kā pāra. Bet, kad viens no pāra sāk vēlēties to arvien retāk un retāk, tas var kļūt par spriedzes cēloni attiecībās.

Bieži pazeminātu libido var izraisīt hormonālās izmaiņas, stress un daudzi citi iemesli. Bet, ja esi sācis baidīties no seksa ar savu partneri, tas var būt sākums ne visai patīkamam attiecību posmam.

Ja nevēlies nodarboties ar seksu, tev tas nav jādara, bet par to ir jārunā. Seksa eksperte Treisija Koksa laikrakstam “Daily Mail” atklājusi, ka, lai atgūtu vēlmi mīlēties, vispirms būs jāatrisina visas attiecību problēmas, jo sekss un mīlestība bieži vien ir savstarpēji saistīti.

Pēc tam noteikti apmeklē savu ārstu, lai pārbaudītu, vai ar tavu ķermeni viss ir kārtībā, it īpaši, ja dzimumakta laikā jūti sāpes vai diskomfortu. Vari pamainīt arī dzīvesveidu, ja esi pārāk noguris seksam – pārtrauc smēķēšanu, samazini alkohola lietošanu, izgulies, ēd veselīgāk un pasporto.

Pēc tam ir vairākas lietas, ko varat darīt, lai atjaunotu savu dzimumtieksmi.

Vairāk uzticies savam ķermenim

Seksa, tuvības un attiecību trenere skaidro: “Vissvarīgākais, kas jāatceras, ir tas, ka, lai patiešām uzlabotu un izbaudītu savu seksuālo dzīvi, jums ir jāuzticas savam ķermenim, jābūt seksuāli pārliecinātam par savu ķermeni un jāizveido intīma saikne ar savu partneri. Tas garantēs lielisku, kaislīgu seksuālo dzīvi neatkarīgi no jūsu vecuma.”

Viņa iesaka jogu, Kegela vingrinājumus un spēka treniņus.

Biežāka mīlēšanās

Eksperte Treisija apgalvo, ka atgriešanās šajā rutīnā uzlabos ķermeņa tēlu un pašpārliecinātību, kas ilgtermiņā var palīdzēt atgūt vēlmi vairāk mīlēties.

Noskaidro, kas tevi joprojām uzbudina

Ja kaut kas kādreiz palīdzēja noskaņoties seksam, mēģini to atkārtot. Treisija iesaka: “Ja tev nepatīk sekss, kāpēc lai tu gribētu to darīt? Mūsu ķermeņi mainās, virzoties cauri dzīvei. Mūsu gaumes mainās. Runājiet godīgi un piepildiet viens otra vēlmes.”

Ideālie apstākļi

Treisija uzstāj, ka vajadzētu meklēt, kāda būtu tava ideālā vide. Neatkarīgi no tā, vai tas ir no rīta, pēc dažiem atspirdzinošiem dzērieniem, uz dīvāna vai klausoties mūziku, izdomā savus iecienītākos seksa apstākļus.

Kā izjust orgasmu, mīlējoties misionāru pozā: pietiek ar vienu kustību

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6475
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2971
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
1692
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1669
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
373
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
577
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
464
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
442
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
243
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
253
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
416
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
526
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?