Aktualitātes  
0
222
Kā kopt seksa rotaļlietas, lai tās sagādātu prieku nevis infekcijas

Seksa rotaļlietu tīrīšana pasargā no infekcijām, un bez regulāras mazgāšanas uz tām var uzkrāties baktērijas. Lai pasargātu sevi un savu partneri no nevēlamām slimībām, mazgājiet seksa rotaļlietas pēc katras lietošanas reizes. Pirms seksa rotaļlietas iegādāšanās, ir svarīgi noskaidrot, no kā tā ir izgatavota, jo no tā ir arī atkarīga tīrīšanas metode. Svarīgi ir arī tas,…

Seksa rotaļlietu tīrīšana pasargā no infekcijām, un bez regulāras mazgāšanas uz tām var uzkrāties baktērijas. Lai pasargātu sevi un savu partneri no nevēlamām slimībām, mazgājiet seksa rotaļlietas pēc katras lietošanas reizes.

Pirms seksa rotaļlietas iegādāšanās, ir svarīgi noskaidrot, no kā tā ir izgatavota, jo no tā ir arī atkarīga tīrīšanas metode. Svarīgi ir arī tas, vai tam ir akumulators. Šī informācija parasti ir atrodama uz iepakojuma (ja tomēr nav, sazinieties ar izplatītāju vai meklējiet informāciju tiešsaistē).

Dažas lietas, kas jāpatur prātā:

  1. Izvairieties no seksa rotaļlietām, kas izgatavotas no poraina materiāla, jo uz tām var palikt baktērijas pat pēc mazgāšanas. Tas attiecas uz termoplastisko gumiju (TPE) vai polivinilhlorīdu (PVC). Seksa rotaļlietas no neporainiem materiāliem ir, piemēram, medicīniskais silikons, stikls, medicīniskais nerūsējošais tērauds, ​​borsilikāta stikls (Pyrex). 
  2. Materiālam, no kura izgatavota rotaļlieta, jābūt medicīniskam. Vienkārša norāde uz iepakojuma, kurā teikts, ka materiāls ir “drošs”, vēl nenozīmē, ka tā ir medicīniska vai apstiprināta attiecīgajās iestādēs. Augstākā kvalitātes un drošības garantija ir termins “medicīnisks” (angļu: medical).
How to clean sex toys: A little guide and tips - O*Diaries

Kad esat uzzinājis, no kāda materiāla izgatavota jūsu seksa rotaļlieta, ievērojiet šos ieteikumus: 

  • Ja vibrators ir no silikona, stikla, nerūsējošā tērauda un ar akumulatoru: mazgājiet to ar maigām antibakteriālām ziepēm, kuras pēc mazgāšanas var noskalot un noslaucīt ar sausu drānu. 
  • Ja vibrators ir no silikona, borsilikāta stikla, nerūsējošā tērauda un bez akumulatora: rūpīgākai tīrīšanai ievietojiet to verdošā ūdenī un vāriet vai mazgājiet trauku mazgājamā mašīnā, tikai bez ziepēm (karsts tvaiks lieliski sterilizē). Pārāk daudz ziepju var sabojāt jutīgu materiālu. 
  • Ja tas ir izgatavots no plastmasas, elastomēra, termoplastiska elastomēra (TPR) vai gumijas: baktērijas uz šiem porainajiem materiāliem var palikt pat pēc mazgāšanas, tāpēc izmantojiet ziepes un ūdeni. 
Sex Toy Cleaning & Material Information Guide | Dangerous Lilly

Tāpat, ja plānojat izmantot vibratoru kopā ar partneri, izmantojiet prezervatīvu.

Pat ja tiek izmantoti vibratori, aizsardzība ir nepieciešama! Lai samazinātu infekciju risku, viens no veidiem ir uzvilkt vibratoram prezervatīvu. Prezervatīva lietošana samazina baktēriju pārnešanas risku, īpaši, ja seksa rotaļlieta tiek dalīta starp partneriem. 

Do you wear a condom on a vibrator? Risk of venereal disease

Ne mazāk svarīga ir pareiza vibratora glabāšana 

Kad jūsu seksa rotaļlieta ir tīra, to ieteicams noslaucīt ar sausu dvieli un uzglabāt oriģinālajā iepakojumā vai plastmasas maisiņā, lai novērstu saskari ar baktērijām.

Glabājiet seksa rotaļlietu iepakojumā un drošā vietā – nakts skapīša atvilktnē, vannas istabas skapī vai drēbju atvilktnē. Nav ieteicams to turēt eļļu, pulveru un smaržu tuvumā. Tīrs vibrators, kas tiek glabāts pareizajā vietā, neuzkrās jūsu ķermenim  kaitīgas vielas un kalpos ilgāk. 

27 Best Sex Toys For Women Who've Never Bought Adult Toys Before

Jūs varat iegādāties arī speciālus seksa rotaļlietu tīrīšanas līdzekļus. Ieteicams iegādāties tikai mazgāšanas līdzekļus uz ūdens bāzes (eļļas un silikona bāzes mazgāšanas līdzekļi var bojāt silikonu). Meklējiet hipoalerģiskas putas bez parabēniem, bez sulfātiem un bez alkohola. Izsmidziniet tos uz seksa rotaļlietas, iemasējiet tajā, turiet 10 sekundes, pēc tam noskalojiet zem ūdens un noslaukiet. Ir arī antibakteriālas putas uz ūdens bāzes, kas nesatur ne tikai alkoholu un parabēnus, bet arī glicerīnu, triklozānu. Tas būs piemērots īpaši jutīgai ādai.

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
0
2386
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
0
1279
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Fantāzijas  Aktualitātes  Vēsture  
0
593
Hentai – japāņu multfilmas pieaugušajiem

Komentētākie

Padomi  Aktualitātes  
4
234
Kā runāt ar tuviniekiem par savu seksuālo orientāciju?
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Padomi  Aktualitātes  
3
411
20 dzimumlocekļu veidi – ko iesākt ar katru no tiem
Stāstiņi  Aktualitātes  
2
178
Amizanti un pārsteidzoši ģenitāliju mīļvārdiņi – ielu intervijas

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
1
153
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
4
1336
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Stāstiņi  Aktualitātes  
0
225
60% sieviešu Latvijā neapmierina vīriešu sniegums seksa laikā
Stāstiņi  Aktualitātes  
0
83
Pikantas anekdotes nebēdnīgam vakara noslēgumam
Lūdzu, ievadiet komentāru
0/ 0