Padomi  
0
325
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim

Lai nu kur, bet guļamistabā garlaicībai nav īstā vieta! Šoreiz apskatīsim sešas lietas, kuras ir vērts izmēģināt katram pārim, lai izdzītu vienmuļību no savas gultas un ielaistu tajā nedaudz pikantuma un kaisles. Izveidojiet vēlmju sarakstu “Jā / Nē / Varbūt”  Kopā ar mīļoto cilvēku sastādiet seksuālo fantāziju sarakstu (katrs atsevišķi) un pēc katras vēlmes atzīmē savu…

Lai nu kur, bet guļamistabā garlaicībai nav īstā vieta! Šoreiz apskatīsim sešas lietas, kuras ir vērts izmēģināt katram pārim, lai izdzītu vienmuļību no savas gultas un ielaistu tajā nedaudz pikantuma un kaisles.

Izveidojiet vēlmju sarakstu “Jā / Nē / Varbūt” 

Kopā ar mīļoto cilvēku sastādiet seksuālo fantāziju sarakstu (katrs atsevišķi) un pēc katras vēlmes atzīmē savu atbildi: “jā” – ja tu to patiešām vēlies izmēģināt, “nē” – ja tas tev ir pilnīgi nepieņemami un “varbūt” – ja pašreiz to vēl neuzdrošinātos darīt, bet, iespējams, izmēģināsi nākotnē. Apmainieties sarakstiem un skatieties, vai jūsu slepenās fantāzijas, par kurām nekad skaļi nerunājat, var kļūt par realitāti. Galu galā, atzīstiet, dažreiz ir grūti otrai pusītei atklāt savas neķītrās vēlmes. 

Spogulis guļamistabā

lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim

Vērot savas un partnera ritmiskās ķermeņa kustības seksa laikā ir viena no aizraujošākajām lietām. Ja esi nedaudz kautrīgs, tas nav jādara pilnā apgaismojumā. Iededziet sveces, lai būtu redzamas tikai jūsu ēnas, un pievērsieties arī vizuālajam baudījumam. 

Seksa rotaļlietas un lubrikants

Dažas erotiskas rotaļlietas var patiešām dažādot jūsu seksuālo dzīvi. Galu galā izvēle ir ļoti plaša. Varbūt vieniem patiks roku dzelži, bet citiem pietiks ar zīdainu acu pārsēju. Padomā par to un nebaidies eksperimentēt. 

Iegādājies lubrikantu un uzaicini savu mīļoto pievienoties tev dušā vai sagaidiet silto laiku, lai nodotos vasarīgai peldei ezerā, kur neviens jūs neredzēs. 

Izbaudi “egoistisku” nakti 

Katrs mīlošs cilvēks gultā cenšas pēc iespējas vairāk sagādāt prieku otram, bet, lai gūtu pēc iespējas lielāku gandarījumu seksa laikā, izmēģini noorganizēt kādu “egoistisko” nakti. Vienu vakaru visa uzmanība tiek pievērsta tikai tev, nākamajā – otram. Šī vienkāršā ideja ļaus jums pilnībā atpūsties un koncentrēties uz baudījumu. 

Vēl kārdinošāk 

lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim

Ejot dušā, neaizver vannas istabas durvis. Ļauj partnerim no malas tevi vērot. Ja vēlies sakāpinātākas sajūtas, piedāvā partnerim nodarboties ar seksu pie loga (ja nav ieslēgta gaisma, diez vai kāds jūs no ārpuses redzēs, taču jūs redzēsiet visu, kas notiek ārpusē). 

Vairāk pārsteigumu!

Sekss tieši pirms gulētiešanas? Noteikti nē! Negaidīts sekss aizrauj daudz vairāk, nekā paredzams un ieplānots seanss. Vienkārši pārsteidz viņu, kamēr viņš skatās televizoru vai sēž pie datora, atverot viņa bikšu rāvējslēdzēju. Ja vēlies pārsteigt savu sievieti, ļauj viņai cieši aizmigt vismaz uz pāris stundām, lai pamostoties viņa nebūtu aizkaitināta. Iededz guļamistabā sveces, lai radītu romantisku atmosfēru. Pieglaudies savai mīļotajai un maigi glāsti viņu. Nesteidzies, ķircini viņu, un liec viņai iekarst. Galvenais – nebaidieties eksperimentēt!

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
0
2327
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
0
1460
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
0
1365
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
528
Erotiskā pēršana – pamācība dibenu mīļotājiem

Komentētākie

Padomi  
3
90
Attiecības ar vecāku sievieti – jā vai nē?
Padomi  Aktualitātes  
1
314
Īpašās Ziemassvētku seksa pozas, kas tev noteikti jāizmēģina
Piedzīvojumi  Padomi  
1
232
Sekss mašīnā – labākās pozas
Piedzīvojumi  Padomi  
1
172
Sekss ūdenī – vai tas ir droši?

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
0
1365
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
325
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim
Padomi  
0
74
Anālais sekss
Padomi  Tehnoloģijas  Aktualitātes  
0
198
Kā TO dara virtuālajā realitātē jeb VR seksa rokasgrāmata
Šis lauks ir obligāts
0/ 0