Piedzīvojumi  Padomi  
1
127

Sagaidi Jauno gadu intīmā gaisotnē – erotiskās spēles karstai naktij

Ja tu esi izlēmis sagaidīt Jauno gadu kopā ar savu mīļoto, piedāvājam jums īpaši pikantai laika pavadīšanai dažādas erotiskās spēles. Patiesība vai risks Tā ir klasiska spēle, kuru jūs droši vien esat spēlējuši jau skolas laikā, tikai bez erotiskā piesitiena. Tās noteikumi ir tieši tādi paši. Dalībnieks uzdod jautājumu “patiesība vai risks”, un otram spēlētājam…

Ja tu esi izlēmis sagaidīt Jauno gadu kopā ar savu mīļoto, piedāvājam jums īpaši pikantai laika pavadīšanai dažādas erotiskās spēles.

Patiesība vai risks

Tā ir klasiska spēle, kuru jūs droši vien esat spēlējuši jau skolas laikā, tikai bez erotiskā piesitiena. Tās noteikumi ir tieši tādi paši. Dalībnieks uzdod jautājumu “patiesība vai risks”, un otram spēlētājam ir jāizlemj, ko izvēlēties – atbildēt uz jautājumu vai izpildīt kādu uzdevumu. Tikai šajā gadījumā runa ir par seksu. Varat uzdot intīmus jautājumus, mēģināt izvilināt partnera seksuālās fantāzijas vai dot erotiskus izaicinājumus: nodejot striptīzu, nolaizīt putukrējumu no tava ķermeņa vai masturbēt tavā priekšā. Tā kā noteikumi ir nelokāmi un dalībniekiem ir jāatbild uz jautājumiem un jāpilda uzdevumi, šī spēle būs lieliska iespēja vienam otru iepazīt tuvāk un piepildīt savas kvēlākās vēlmes.

Metamie kauliņi

Šī ir ārkārtīgi vienkārša un populāra erotiskā spēle, kuru varat vai nu iegādāties intīmpreču veikalā, vai arī izveidot paši (ņem divus metamos kauliņus un piešķir katram punktam attiecīgu pozu un vietu, kurā to darīsiet). Speciālajiem seksa kauliņiem var būt dažādas seksa pozas vai uzdevumi priekšspēlei, piemēram, skūpstīt kaklu, stimulēt krūtsgalus, sasiet partneri utt. Katrs nākamais kauliņuu metiens norādīs, kādam jābūt nākamajam solim.

Kārtis uz izģērbšanos

Izvēlieties jebkuru kāršu spēli, kas jums abiem iet pie sirds – pokers, “21” un tā tālāk. Viss notiek pēc oriģinālajiem kāršu spēles noteikumiem, tikai zaudētājam ir jānovelk kāds drēbes gabals. Ja vēlies, vari spēli dažādot – kad abi jau esat kaili, izģērbšanos varat aizstāt ar erotiskiem uzdevumiem, kurus veiks zaudējušais spēlētājs.

Divās minūtēs līdz ekstāzei

Šī ir ļoti vienkārša un jautra spēle, kas ir īpaši piemērota priekšspēlei. Izmantojiet taimeri, kas uzstādīts uz 2 minūtēm. Vienojieties, ka katrs no jums turpmākās 2 minūtes darīs to, ko vēlas otrs. Tikai bez atrunām un bez laika pagarināšanas.

Pudele

Šī ir vēl viena klasiska spēle, kuru tu, iespējams, atcerēsies no saviem pusaudžu gadiem. Tikai toreiz to spēlēja puiši un meitenes, kuriem bija vienam otru jānoskūpsta. Šajā spēlē pudele griezīsies pavisam citā, ļoti neķītrā virzienā. Tev būs nepieciešama liela papīra lapa, tukša pudele un pildspalva. Uzzīmē apli, kas ir divreiz lielāks par pudeli, sadali to sešās vienādās daļās un katrā ieraksti kādu erotisku nodarbi vai vēlmi, ko var paveikt gan vīrietis, gan sieviete (piemēram, franču skūpsts, erotiskā masāža, orālais sekss, utt.). Pārmaiņus grieziet pudeli un izpildiet uzdevumus, pie kuriem tā apstājās.

Erotiskās spēles

Seksīgais Twister

Atceries klasisko spēli Twister un visas akrobātiskās pozas, kurās ir izlocīti spēlētāju ķermeņi? Tagad iedomājies, ka spēlē to pilnīgi kails kopā ar savu otro pusīti. Tātad viss, kas tev nepieciešams šai spēlei, ir Twister un Ievas vai Ādama kostīms. Ja vēlies spēlei pievienot vairāk intrigas un azarta, ķircini savu partneri, laizot, skūpstot, kutinot. Un, lai būtu jautrāk uzvarēt, tu vari izdomāt īpašu uzdevumu zaudētājam.

Fantāzijas spēle

Ja nejūties pietiekami drosmīgs, lai izteiktu partnerim savas seksuālās fantāzijas, vari viņam piedāvāt šo spēli. Tev būs nepieciešama papīra lapa, pildspalva un trauks. Katrs no jums pieraksta trīs vai piecas slepenas fantāzijas, kuras vēlētos izmēģināt kopā ar otro pusīti, (tā var būt jauna poza, sekss publiskā vietā vai jaunas seksa rotaļlietas izmēģināšana) un iemeties tās traukā. Pēc tam pa vienam velciet lapiņas un izlasiet tās skaļi. Tavs uzdevums ir tās piepildīt. Varbūt ne vienā vakarā, bet apsolīt viens otram, kādā laika periodā tas tiks izdarīts. Šī erotiskā spēle palīdzēs jums būt atvērtākiem vienam pret otru un izmēģināt daudz jauna.

Kurš to izdarīja?

Šī erotiskā spēle ir paredzēta lielākai kompānijai, padarot to lieliski piemērotu seksa ballītēm vai brīvdomātāju draugu satikšanās reizēm. Tajā jāpiedalās vismaz četriem cilvēkiem. Jums būs nepieciešamas papīra loksnes, pildspalva un trauks, kurā ielikt salocītās lapiņas.

Spēles sākumā uz lapiņām ir jāsagatavo dažādi provokatīvi jautājumi, piemēram, “cik seksa partneru tev ir bijis?”, “trakākā vieta, kur tu esi nodarbojies ar seksu?”, “kāda ir tava kvēlākā seksuālā fantāzija?” utt. Katrs spēlētājs pēc kārtas skaļi nolasa vienu jautājumu. Visi dalībnieki pieraksta atbildes un ievieto tās traukā. Tā pati persona, kas izlasīja jautājumu, sajauc atbildes un pēc nejaušības principa izdala tās spēlētājiem. Katrs spēlētājs nolasa iegūto atbildi un mēģina uzminēt, kam varētu piederēt šī atbilde. Šāda erotiska spēle palīdzēs iesildīt atmosfēru un labāk iepazīt tās dalībniekus. Tāpat, noklausoties dažādus stāstus, tev var rasties idejas, kā dažādot savu intīmo dzīvi.

Erotiskās spēles

Lomu spēles

Šī ir plaša erotisko spēļu kategorija, kas ir atkarīga no katra pāra iztēles un sagatavotības. Spēles būtība ir mainīt ierasto, iejusties citā lomā un spēlēt šo lomu visas priekšspēles un akta laikā. Jūs varat būt divi svešinieki, kas satiekas bārā, pasniedzējs un nepaklausīgs students, policists, medmāsa, kalpone utt. Lomu spēles aizrauj cilvēkus ar to, ka viņi vismaz vienu nakti var būt kopā ar kādu citu. Šis fakts bieži vien raisa iztēli un dod jums drosmi izmēģināt lietas, par kurām jūs parasti neiedomātos vai kuras neuzdrošinātos darīt.

Sekstings

Sekstings ir seksuāla rakstura ziņu, kailfoto un videoklipu sūtīšana un saņemšana. Bet to var viegli pārvērst arī par interesantu spēli. Vienojieties ar savu partneri, ka dienas laikā katram ir jāpaveic viņam uzticētais uzdevums un jānosūta tā apliecinājums pa tālruni. Piemēram, tu vari lūgt otram darbā novilkt apakšveļu un nosūtīt tev neķītru fotoattēlu, vai balss ziņu, kurā tu saki nepiedienīgus vārdus. Šādas aktivitātes tev ar nepacietību liks gaidīt vakaru, kad beidzot varēsiet viens otru satikt.

1 komentārs

  • 01.01.2022 16:44
    Gobajs
    0

    Sveiki

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
3184
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Piedzīvojumi  
4
1999
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Padomi  
5
1643
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1483
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
229
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Padomi  
9
230
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
310
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
113
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
230
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
130
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
5
419
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim
Padomi  
5
175
9 padomi, kā uzlabot vēlmi pēc seksa