Aktualitātes  
0
184

Seksa matemātika: cik bijušo var ietilpt labas meitenes skapī, un kad ir daudz par daudz?

Popkultūra atklāti runā par seksu, pārvēršot šo tēmu par spēli, intrigu un humoru. Bet, kad runa ir par konkrētu cilvēku, tas kļūst par daudz jūtīgāku tematu. Filmās vai seriālos varoņi bez nosodījuma un parasti bez lieliem sirdsapziņas pārmetumiem metas romantiskos piedzīvojumos. Piemēram, seriāla “Sekss un lielpilsēta” 94 sēriju laikā galvenās varones ir savaldzinājuši 95 partneri. Kā ir reālajā dzīvē?

Cik mīlestības, vīriešu, nakšu – attiecību (jebkurā formā) – var izdzīvot jauna mūsdienu sieviete, lai joprojām mierīgi ierindotos pieklājīgo un atturīgo rindās? Cik ir par daudz?

Romantiskās attiecībās agri vai vēlu aktualizējas jautājums par bijušajiem. Acīmredzot katram ir savs “skaitlis”, taču, saskaroties ar jautājumu par to, cik partneru tev ir bijis, tavas acis no mīlošā pavadoņa skatiena nejauši novirzās pa diagonāli uz leju, lai analizētu ielas bruģa rakstu, un tad nu uzvirmo spraigas diskusijas.

Pirmkārt, aktīva un mūsdienīga sieviete savus romantiskos piedzīvojumus ne vienmēr ieraksta dienasgrāmatā un, godīgi sakot, tā taču var saraut roku krampī. Otrkārt, kādai tad ir jābūt atbildei, lai tu iegūtu biļeti uz nākamo randiņu? Runāt godīgi (galu galā mēs visi esam pieauguši un nav par ko kaunēties), izlikties par pieklājības augstumiem un melot vai nākt klajā ar kādu nesakarīgu ideju (un nopirkt mazliet laika)?

Šāda tūlītēja panika var šķist bērnišķīga, taču pēc nelielas interneta izpētes izrādījās, ka tā nav pilnīgi izslēgta. Apvienotās Karalistes skaistumkopšanas un veselības produktu ražotāja veiktais pētījums liecina, ka aptuveni 8% respondentu šķirtos ar partneri, kuram ir pārāk maz pieredzes, un 30% ar partneri, kuram ir pārāk liela pieredze.

Vīrieši šajā jomā ir stingrāki – pētījumā teikts, ka viņi dod priekšroku sievietēm, kurām ir bijuši ne vairāk kā 14 seksa partneri.

Zelta vidusceļš gan vīriešiem, gan sievietēm ir 7,5 partneri. Tiesa, šis vidējais rādītājs dažādos reģionos ir atšķirīgs. Piemēram, ASV vidējais seksuālo partneru skaits ir 7,6, savukārt eiropieši, šķiet, ir vairāk tendēti uz fizisko dažādību. Francijā, kas kronēta par mīlestības un romantikas šūpuli, aptaujāto vidējais rādītājs ir 10.

Tomēr starp statistiku un personīgo pieredzi ir nedalāma plaisa. Plaisa, kuru nevar aizpildīt nekādi pētījumi vai skaitļi. Lieta tāda, ka uz jautājumu “cik partneru tev ir bijis” ir grūti atbildēt ar vienkāršu skaitli.

Katrs no tiem ir stāsts, sākot ar pirmo simpātiju un pusgadu pieticīgiem skatieniem, kas beidzot nogatavo pirmos augļus, kam seko traki kaislīga nakts. No visaugstākajām un tīrākajām cerībām, kas beidzas ar rūgtām asarām, līdz kokteiļu smaržai, izbēgot no 4 gadus ilgām mokām, ko pavada bailes palikt vienam.

To visu salikt dažās zilbēs izklausās pēc teikuma, pēc kura gribas nevainīgi iesaukties “Bet es taču tikai meklēju MĪLESTĪBU, viss nav tā, kā izskatās”.

Taču šeit aktuāls ir pavisam cits jautājums – kad jūs varat pārcelties uz guļamistabu? Vai pietiek ar romantisku nedēļas nogales ceļojumu? 3? 5? 10 randiņiem? Kur tad ir mirkļa kaislība, ko izraisa elektrizējoši skatieni pāri šķietami tukšai telpai?

Mūsdienu modernajā un straujajā dzīvē pastāv tāda mazāk romantiska, bet nepieciešama perspektīva – spontanitāte vai attiecības bez saistībām/gaidām. Mums ir tik daudz iespēju, kā apmierināt mūsu dažādās vajadzības, arī seksuālās – paplašinās nakts kultūra, Tinder uzplaukums ļauj mierīgi lidināties no viena partnera pie otra bez mazākās piepūles. Un plaukstošais seksuālais liberālisms palīdz noslēpties no vecām morāles paliekām (tie ir dažādi laiki).

Tātad TAS numurs joprojām ir aktuāls? Vai pašpārliecinātai un aktīvai sievietei jāuztraucas par to, cik vīriešu ir viņas kontā? Vai šādam kontam vispār vajadzētu būt?

Manuprāt, sekss ir neatņemama nobrieduša cilvēka dzīves sastāvdaļa, un sevis vai citu kaunināšana nedos pozitīvus rezultātus. Tas nav saistīts ar skaitļiem – tas ir stāsts par attiecībām, kuras veidojat. Vai tās ir godīgas un apmierina visas iesaistītās puses? Galu galā ne vecmāmiņas stingrais skatiens un kaunināšana, ne mūķenes disciplīna neizdzēsīs seksu no tavas dzīves.

Sekss pirmajā randiņā – perfekts starts attiecībām

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7630
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5586
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3972
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2367
8 iezīmes, kas padara tevi mazāk pievilcīgu

Komentētākie

Aktualitātes  
18
483
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
746
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
572
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
346
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3972
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
524
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Aktualitātes  
1
966
Pastāv viens galvenais iemesls, kas ietekmē sieviešu apmierinātību guļamistabā
Padomi  Aktualitātes  
3
5586
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?