Aktualitātes  
0
300

Sekss Amerikā un Eiropā: atšķirības un līdzības

Eiropa un Amerika ir ļoti dažādas pasaules daļas. Eiropā cilvēkiem katru gadu ir vairāku nedēļu atvaļinājums un labi funkcionējoša medicīniskā aprūpe. Tikmēr Amerikā ir likumi, kas tolerē ieročus, un tur dzīvo daudzi pasaules līmeņa aktieri. Tomēr neatkarīgi no tā, kurā Atlantijas okeāna pusē mēs dzīvojam, seksu visi mīl vienādi.

Mūsdienu kultūras apmaiņa un ceļošana ir piešķīruši seksam jaunu nozīmi, kas dažādos ģeogrāfiskajos apgabalos ir būtiski atšķirīga.

Elektroniskā veselības konsultāciju platforma zavamed.com veica aptauju, kurā piedalījās 500 amerikāņi un 500 eiropieši no Beļģijas, Lielbritānijas, Spānijas, Šveices, Portugāles, Nīderlandes, Itālijas, Francijas, Vācijas un Austrijas. Tika uzdoti jautājumi par iekārojamākajām ķermeņa daļām, neuzticību, iecienītāko seksa pozu un citām intīmām tēmām.

Tātad, kādi bija jautājumi un kā atbildes parādīja galvenās atšķirības un līdzības starp amerikāņiem un eiropiešiem?

Vispievilcīgākā ķermeņa daļa ir cirkšņi

Sieviešu atbildes atklāja gan atšķirīgas, gan līdzības: gan amerikānietēm, gan eiropietēm vienlīdz pievilcīgi šķiet vīriešu pleci (7% sieviešu) un sejas (11% sieviešu). Galvenā atšķirība kļuva acīmredzama, izvēloties citas ķermeņa daļas. Amerikānietes vairāk novērtēja dzimumlocekli, rokas un vidukli, savukārt eiropietes izvēlējās vīrieša dibenu un muguru. Eiropietes īpaši pozitīvi novērtēja arī vīriešu cirkšņu zonu.

https://sofiagray.com/blog/wp-content/uploads/2020/02/1st-Sexiest-male-body-parts.jpg

Vīriešu atbildes bija ievērojami pieticīgākas. Rezultāti parādīja, ka amerikāņu vīrieši vairāk dod priekšroku sieviešu dibeniem nekā eiropieši. Taču būtībā atbildes parādīja, ka vīrieši nav tik atšķirīgi jautājumā par pievilcīgāko vietu sievietes ķermenī – viņiem visiem gandrīz vienādi patīk trīs ķermeņa daļas – gurni, krūtis un dibens.

Amerikāņi apliecina, ka nekrāpj savas mīļotās

Neticības jautājumā lielākā daļa amerikāņu vīriešu apgalvoja, ka nekad nav krāpuši savas partneres (gandrīz 70% no aptaujātajiem), savukārt starp eiropiešiem bija mazāk nekā 60% vīriešu, kuri apgalvoja to pašu. Tā pati tendence valda sieviešu vidū: gandrīz 60% amerikāņu sieviešu teica, ka nekad nav krāpušas savu partneri, un tikai 35% Eiropas sieviešu atzina, ka ir lojālas. 

Misionāru un sunīšu seksa pozas ir iecienītākās

Visu aptaujāto vīriešu vidū vispopulārākā izrādījās sunīšu seksa poza – to izvēlas 28,1% respondentu. Tālāk seko jātnieces un misionāru pozas. 

https://www.etinside.com/wp-content/uploads/2017/06/87.jpg

Tikmēr sievietes apgalvoja, ka viņām visvairāk patīk misionāru poza (36,3%). Otrā favorīte bija sunīšu poza (22,2%) un tikai trešo vietu ieņēma jātnieces poza. Vismazāk iecienītā poza starp visiem respondentiem bija karotīšu (spooning) poza un kājās stāvošās pozas. Apkopojot rezultātus, var teikt, ka gan amerikāņiem, gan eiropiešiem patīk vienkāršas, tradicionālas seksa pozas.

Sekss pludmalē, kontracepcijas līdzekļi un fetiši

Neskatoties uz visām kultūras, ģeogrāfiskajām un dzimumu atšķirībām, eiropiešu un amerikāņu intīmajā dzīvē ir saskatāmas līdzības. Viennozīmīgi, prezervatīvi ir kļuvuši par iecienītāko un visbiežāk izmantoto kontracepcijas metodi. Kā Eiropā tā Amerikā vīrieši un sievietes izvēlējās prezervatīvus kā primāro izsargāšanās metodi. Eiropas sieviešu vidū populāras ir arī kontracepcijas tabletes.

https://i.pinimg.com/originals/ac/1c/50/ac1c5054ce5b0dd021142d6b025b4e70.jpg

Jautāti par iecienītāko fetiša veidu, vīrieši neko neminēja, un sievietes – gan amerikāņu, gan eiropiešu – apliecināja, ka viņām patīk intīmas lomu spēles. Interesanti, ka Eiropas vīrieši sapņo par seksu pludmalē, savukārt visām pārējām respondentu grupām patīk nodarboties ar seksu tikai gultā. Turklāt visi aptaujātie vīrieši un sievietes apgalvoja, ka zaudēja nevainību mājās.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
5623
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
2146
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
7
1611
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
6
1487
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?

Komentētākie

Aktualitātes  
16
314
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
14
503
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
404
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
384
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
193
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
7
423
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
2
402
Intīmā dzīve pēc 40: 10 lietas, kas jums jāzina
Aktualitātes  
7
1611
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē