Aktualitātes  
0
129

Sekss menstruāciju laikā? Kāpēc gan ne?

Sekss ir ne tikai lielisks veids, kā stiprināt attiecības, bet tas arī parāda, cik atvērti esat viens pret otru. Sekss menstruāciju laikā var izvest jūs no komforta zonas vai pat lauzt stereotipus.  Pastāv mīti, ka, nodarbojoties ar seksu menstruāciju laikā var saslimt ar dažādām infekciju slimībām. Izrādās, ka šādā veidā saķert infekciju ir grūtāk, nekā,…

Sekss ir ne tikai lielisks veids, kā stiprināt attiecības, bet tas arī parāda, cik atvērti esat viens pret otru. Sekss menstruāciju laikā var izvest jūs no komforta zonas vai pat lauzt stereotipus. 

Pastāv mīti, ka, nodarbojoties ar seksu menstruāciju laikā var saslimt ar dažādām infekciju slimībām. Izrādās, ka šādā veidā saķert infekciju ir grūtāk, nekā, piemēram, 8 stundas nemainot tamponu. 

Ja jums abiem ir laba veselība un jūs dzīvojat veselīgu seksuālo dzīvi, no infekciju slimībām nevajadzētu baidīties.

Izbaudiet intīmos mirkļus, kad vēlaties, nevis tikai tad, kad varat. Mīlestības priekiem varat nodoties arī dušā, kur nebūs jāsatraucas par grūti iztīrāmiem palagiem. Varat izvēlēties arī “drošākas” seksa pozas - atcerieties veco labo misionāru, karotīšu un citas pozas. 

Sekss menstruāciju laikā

Taču mīlas spēlēs dzimumlocekļa iekļūšana makstī nav obligāta. Jūs varat izbaudīt viens otra glāstus vai orālo seksu. Šajā ziņā var palīdzēt arī menstruālā piltuve, kas neļaus asinīm nokļūt uz partnera, tāpēc tu varēsi izbaudīt partnera saldos glāstus. 

Vissvarīgākais ir atvērtība un savstarpēja uzticēšanās. Dažiem sekss menstruāciju laikā var būt tabu, citi to uzskata par pašsaprotamu. Jums var nākties iziet no savas komforta zonas un lauzt iedibinātos stereotipus, taču tas var arī bagātināt jūsu attiecības.

Iemesli, kāpēc menstruāciju laikā neizvairīties no seksa

1. Sekss menstruāciju laikā stiprinās jūsu attiecības 

Sekss menstruāciju laikā ir ļoti intīms, un tas ir tikai starp jums. Iespējams, ka tu ne ar vienu citu neizvēlētos mīlēties menstruāciju laikā, tāpēc tas parāda, ka tava otrā pusīte tev ir tuva un svarīga. 

2. Menstruālās sāpes un sekss 

https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/5ea9184c0334c90175a5076c/1593411890309-JGFEQL57FHMLWRCEFD95/ke17ZwdGBToddI8pDm48kBOQXxG3HoTMk1mFu8bffrMUqsxRUqqbr1mOJYKfIPR7LoDQ9mXPOjoJoqy81S2I8N_N4V1vUb5AoIIIbLZhVYxCRW4BPu10St3TBAUQYVKcQAPsjFvgcYruXxCdsOr3LfFPx51ty0i0ey7xyQ0JnjtJE268qqjI9jOefNAgLgT6/Period+sex+with+Lunette

Menstruāciju laikā sievietes bieži izjūt spazmas un sūdzas par sāpēm vēdera lejasdaļā. Šajā gadījumā izplatīts risinājums ir pretsāpju līdzekļi, taču sekss darbojas daudz efektīvāk! Seksuālais uzbudinājums palīdz atslābināt muskuļus. Seksa laikā izdalās hormoni, kas ir atbildīgi par labsajūtu, tāpēc tavas domas tiks novērstas no jebkura diskomforta. Orgasma laikā izdalītie hormoni atvieglo arī galvassāpes, kuras sievietes bieži piedzīvo menstruāciju laikā. 

3. Menstruāciju laikā sievietes ir jutīgākas

Menstruāciju laikā sievietes dzimumorgāni ir daudz jutīgāki pret pieskārieniem un stimulāciju, tāpēc ir iespējams piedzīvot intensīvāku orgasmu.

4. Menstruālie izdalījumi ir vislabākais lubrikants 

Menstruāciju izdalījumi darbojas kā dabisks lubrikants. Mitra maksts sagādās lielāku baudu ne tikai sievietei, bet arī vīrietim.

5. Sekss menstruāciju laikā var tās saīsināt

Katra orgasma laikā sievietes dzemde saraujas un tādējādi izdalījumi no tās izkļūst daudz ātrāk. Dzimumakts menstruāciju laikā var ne tikai saīsināt menstruācijas, bet arī palīdzēt izvadīt atlikušās asins paliekas. 

6. Sekss menstruāciju laikā novērsīs uzmanību no ikdienas

https://media.self.com/photos/57d8951f24fe9dae32831908/2:1/w_1280,c_limit/period-sex-2_fb.jpg

Sekss menstruāciju laikā stimulēs jūsu radošumu un iztēli, gan izvēloties piemērotākās pozas, gan vietas, kur ar to nodarboties. Lielākā daļa pāru apgalvo, ka, nodarbojoties ar seksu menstruāciju laikā, viņi parasti aizmirst par diskomfortu un ikdienas stresu, jo prieks un savstarpējā tuvība ir primārais. 

Atcerieties, ka arī mīlējoties menstruāciju laikā, pastāv iespēja palikt stāvoklī!

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2946
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1409
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1331
Kaņepes un sekss - ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
1
778
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
121
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
134
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
7
93
Kāpēc sievietes krāpj?
Aktualitātes  
7
88
Atklāta, kas ir visbiežākā problēma, ar ko saskaramies attiecībās

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
4
206
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
6
1409
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
7
115
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
2
82
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss