Aktualitātes  
0
259

Sekss sēžot: 8 perfektas pozas seksam uz krēsla

Kurš teica, ka seksam ir jānotiek gultā? Viens no daudzpusīgākajiem rīkiem, ko varat izmantot, lai uzlabotu seksu, jau ir jūsu mājā. Lai gan krēsls var kalpot daudziem ikdienas mērķiem, seksa laikā tas bieži tiek ignorēts. Mēs sakām, ka ir pēdējais laiks to mainīt. Sekss sēžot var izpausties gan kā orālais, gan anālais un arī vaginālais sekss.

Lūk, dažas pozas seksam uz krēsla, kuras vēlēsities izmēģināt uzreiz.

1. Loka šāvējs

Sekss sēžot: 8 perfektas pozas seksam uz krēsla
@trayfisk

Šai krēsla pozai, ko dažreiz sauc arī par “loka šāvēju” vai “loku un bultu”, ir vairāki bonusi. Proti, būs dziļāka iespiešanās, kā arī klitora un G punkta stimulācija. Tajā varēsiet izbaudīt gan acu kontaktu, gan āda-āda kontaktu, kas nodrošina intensīvu tuvību. Vēl viens šīs pozas ieguvums ir viegla piekļuve erogēnām zonām, piemēram, kaklam un krūtīm.


2. Klēpja deja

Sekss sēžot: 8 perfektas pozas seksam uz krēsla
@trayfisk

Šo pozu labāk izbaudīt uz krēsla bez roku balstiem un ar augstu atzveltni. Kas ir pats labākais šajā pozā? Tā nodrošina intensīvu acu kontaktu un dziļu iekļūšanu.

3. Sekss sēžot – sēdošais mīlnieks

Sekss sēžot: 8 perfektas pozas seksam uz krēsla
@trayfisk

Šai pozai nav nepieciešama sarežģīta akrobātika, un tā var būt pat ērtāka nekā orālais sekss gultā. Iesakām zem ceļiem novietot spilvenu vai salocītu segu, lai nodrošinātu papildu amortizāciju un komfortu.

Orālais sekss viņam: kā iemācīties dziļo minetu?

4. Karstais sēdeklis

@trayfisk

Šī ārkārtīgi populārā poza joprojām ir iecienīta pārīšu vidū viena ļoti specifiska iemesla dēļ: tā piedāvā daudz G punkta stimulācijas augšpusē esošajam cilvēkam un galvu reibinošu skatu personai, kas atrodas apakšā. Krēsla izmantošana ne tikai sniedz augšējam partnerim lielāku kontroli, bet arī padara procesu vieglāku: augšpusē sēdošais mazāk nogurst, jo var atbalstīt savu ķermeņa svaru uz zemes. Turklāt augšpusē esošais var viegli noliekties uz leju, lai paspēlētos ar partnera sēkliniekiem, savukārt apakšā esošais var viegli stimulēt partnera krūtsgalus vai klitoru.

5. Sasien mani

@trayfisk

Partnera sasiešana var būt jautrs veids, kā palielināt gaidas un pat iegremdēties BDSM pasaulē. Nav gultas stabu, pie kuriem piesiet partneri? Nekādu problēmu. Tā vietā vari izmantot krēslu. Noteikti izlemiet, kāds būs jūsu drošais vārds, lai sasietā persona zinātu, ka var nospiest pauzes pogu vai pateikt, ja kaut kas nešķiet pareizi.

Rokas var sasaistīt ar virvi, peldmēteļa jostu, zīda kaklasaiti vai jebko citu, kas ir pa rokai. Pēc tam partneri var kutināt, ķircināt un stimulēt patīkamākās vietas. Vari izmēģināt arī sekojošo: skūpstīt visu ķermeni, nekad nepieskaroties otra erogēnajām zonām, vai izmantot vibratoru vai mēli visapkārt klitoram, faktiski nesaskaroties ar to.

6. Lotoss

@alliefolino

Lotosa pozas vislabākā īpašība ir intīmās saiknes līmenis, kas rodas, atrodoties aci pret aci.

Padoms: ja vēlies, lai tiktu stimulēts klitors, mēģini šūpot gurnus uz priekšu un atpakaļ, nevis lēkāt uz augšu un uz leju. Tā kā šajā pozā abiem partneriem rokas ir brīvas, jūs varat abi izpētīt viens otra erogēnās zonas vai pat stimulēt savas.

7. Sēdošā ķerra

@trayfisk

Šī poza var būt nedaudz fiziski izaicinošāka, taču, ja tavs partneris ir spēcīgs, baudas līmenis būs iespaidīgs. Ideālā gadījumā jums būs nepieciešams platāks krēsls bez roku balstiem.

8. Stāvošais sunītis

Ja sunīšu stils ir viena no jūsu iecienītākajām pozām, ļoti iesakām to izmēģināt, stāvot kājās un turoties pie krēsla. Šis vienkāršais paņēmiens atvieglo spriedzi, kas parasti tiek likta uz ceļgaliem.

Priekšējais partneris var arī mēģināt novietot vienu vai abus ceļgalus uz krēsla un turēties pie krēsla atzveltnes, taču, ja sēdeklis nav polsterēts, komforta labad ņem talkā spilvenu.

Laiks izmēģināt 17 labākās Kamasutra seksa pozas

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6540
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3054
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
1731
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1674
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
380
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
584
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
468
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
446
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
0
257
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Padomi  Aktualitātes  
0
248
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
426
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
543
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?