Padomi  
2
606

Septiņi seksa veidi, kuriem obligāti ir jābūt jūsu attiecībās

Sekss ir ļoti nozīmīga attiecību sastāvdaļa un tajā ir jāievēro dažādība. Aplūkosim, kas ir tie septiņi seksa veidi, ko iesaka eksperti, un kuriem noteikti ir jābūt katrās normālās attiecībās.

Lēns sekss. Tā drīzāk ir mīlēšanās, nevis nodarbošanās ar seksu. Gara priekšspēle, plūstošas, liegas kustības, laiks, kad jūs viens otru iepazīstat…  Īsts baudījums!

Ātrs sekss. Jūs kaisles uzplūdā noraujat viens otram drēbes un mīlējaties vēl netiekot līdz guļamistabai. Un nemaz līdz guļamistabai nav jānonāk, to var darīt arī citās vietās. Ātrajam seksam ir daudz priekšrocību. Ja jūsu attiecībās notiek ātrie seksiņi, tad viss ir vislabākajā kārtībā – tas nozīmē, ka jūsu attiecībās ir kaisle.

Sekss priekš viena no partneriem. Tas var būt dievīgs minets, vai kaislīgs kunilings. Sniedzot baudu partnerim, tu gūsti baudu arī sev. Bieži sekss priekš viena no partneriem nemanāmi pārtop ātrajā seksā abiem.

Nomierinošais sekss. Jā, jā… tāds sekss arī eksistē. Tas ir lielisks veids kā noņemt spriedzi pēc garas darba dienas. Svarīgākais noteikums – šāda seksa laikā partneriem ir jābūt nepārtrauktam acu kontaktam.

seksa veidi, kas jāizmēģina

Mežonīgs sekss. Nekautrējieties.. kliedziet, lamājieties, lai lūzt mēbeles, biedējiet kaimiņus… bet pēc tam, pēc kārtīgas izlādēšanās, izbaudiet pāris stundiņas salda miega viens otra apskāvienos.

Sieviete dominē. Saslēdz viņu rokudzelžos, piesien pie gultas, noper viņu, vai, lai viņš paklausa tavām komandām – galvenais sajūti to, ka esi saimniece jūsu guļamistabā. Pat, ja tev tas nav raksturīgi, noteikti pamēģini. Tas tev sniegs jaunas sajūtas un tās noteikti nebūs nepatīkamas.

Vīrietis dominē. Tu esi kautrīga skolniecīte, vai nerātna mājkalpotāja. Viņš – bargais kungs, kurš liek tev darīt visādas neķītras lietas. Lai viņš tevi noper, paņem ar varu… fantazējiet, jo baudu jums var sniegt ne tikai pieklājīgas un klasiskas lietas.

2 komentāri

 • 30.07.2021 08:16
  Toms
  0

  Katrai nedēļas dienai viens seksa veids. 🙂 🙂

  • 01.09.2021 00:22
   Aaaa
   0

   nav slikta ideja

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7514
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5263
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4303
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3830
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
942
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
805
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
623
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
317
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
194
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem
Padomi  
3
185
Ērta disfunkcijas ārstēšana: 5 iespējas, kas pārsniedz ED tabletes
Padomi  
3
519
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Padomi  
3
485
Orālais sekss: ko vēlas vīrieši?