Padomi  
2
278

Septiņi seksa veidi, kuriem obligāti ir jābūt jūsu attiecībās

Sekss ir ļoti nozīmīga attiecību sastāvdaļa un tajā ir jāievēro dažādība. Aplūkosim, kas ir tie septiņi seksa veidi, ko iesaka eksperti, un kuriem noteikti ir jābūt katrās normālās attiecībās.

Lēns sekss. Tā drīzāk ir mīlēšanās, nevis nodarbošanās ar seksu. Gara priekšspēle, plūstošas, liegas kustības, laiks, kad jūs viens otru iepazīstat…  Īsts baudījums!

Ātrs sekss. Jūs kaisles uzplūdā noraujat viens otram drēbes un mīlējaties vēl netiekot līdz guļamistabai. Un nemaz līdz guļamistabai nav jānonāk, to var darīt arī citās vietās. Ātrajam seksam ir daudz priekšrocību. Ja jūsu attiecībās notiek ātrie seksiņi, tad viss ir vislabākajā kārtībā – tas nozīmē, ka jūsu attiecībās ir kaisle.

Sekss priekš viena no partneriem. Tas var būt dievīgs minets, vai kaislīgs kunilings. Sniedzot baudu partnerim, tu gūsti baudu arī sev. Bieži sekss priekš viena no partneriem nemanāmi pārtop ātrajā seksā abiem.

Nomierinošais sekss. Jā, jā… tāds sekss arī eksistē. Tas ir lielisks veids kā noņemt spriedzi pēc garas darba dienas. Svarīgākais noteikums – šāda seksa laikā partneriem ir jābūt nepārtrauktam acu kontaktam.

seksa veidi, kas jāizmēģina

Mežonīgs sekss. Nekautrējieties.. kliedziet, lamājieties, lai lūzt mēbeles, biedējiet kaimiņus… bet pēc tam, pēc kārtīgas izlādēšanās, izbaudiet pāris stundiņas salda miega viens otra apskāvienos.

Sieviete dominē. Saslēdz viņu rokudzelžos, piesien pie gultas, noper viņu, vai, lai viņš paklausa tavām komandām – galvenais sajūti to, ka esi saimniece jūsu guļamistabā. Pat, ja tev tas nav raksturīgi, noteikti pamēģini. Tas tev sniegs jaunas sajūtas un tās noteikti nebūs nepatīkamas.

Vīrietis dominē. Tu esi kautrīga skolniecīte, vai nerātna mājkalpotāja. Viņš – bargais kungs, kurš liek tev darīt visādas neķītras lietas. Lai viņš tevi noper, paņem ar varu… fantazējiet, jo baudu jums var sniegt ne tikai pieklājīgas un klasiskas lietas.

2 komentāri

 • 30.07.2021 08:16
  Toms
  0

  Katrai nedēļas dienai viens seksa veids. 🙂 🙂

  • 01.09.2021 00:22
   Aaaa
   0

   nav slikta ideja

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4512
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1839
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1578
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
1453
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
9
415
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
9
347
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
8
478
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
8
158
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
437
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
5
202
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Padomi  
7
1578
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
5
496
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim