Padomi  
0
106
Septiņi seksa veidi, kuriem obligāti ir jābūt jūsu attiecībās

Sekss ir ļoti nozīmīga attiecību sastāvdaļa un tajā ir jāievēro dažādība. Aplūkosim, kas ir tie septiņi seksa veidi, ko iesaka eksperti, un kuriem noteikti ir jābūt katrās normālās attiecībās. Lēns sekss. Tā drīzāk ir mīlēšanās, nevis nodarbošanās ar seksu. Gara priekšspēle, plūstošas, liegas kustības, laiks, kad jūs viens otru iepazīstat…  Īsts baudījums! Ātrs sekss. Jūs…

Sekss ir ļoti nozīmīga attiecību sastāvdaļa un tajā ir jāievēro dažādība. Aplūkosim, kas ir tie septiņi seksa veidi, ko iesaka eksperti, un kuriem noteikti ir jābūt katrās normālās attiecībās.

Lēns sekss. Tā drīzāk ir mīlēšanās, nevis nodarbošanās ar seksu. Gara priekšspēle, plūstošas, liegas kustības, laiks, kad jūs viens otru iepazīstat…  Īsts baudījums!

Ātrs sekss. Jūs kaisles uzplūdā noraujat viens otram drēbes un mīlējaties vēl netiekot līdz guļamistabai. Un nemaz līdz guļamistabai nav jānonāk, to var darīt arī citās vietās. Ātrajam seksam ir daudz priekšrocību. Ja jūsu attiecībās notiek ātrie seksiņi, tad viss ir vislabākajā kārtībā – tas nozīmē, ka jūsu attiecībās ir kaisle.

Sekss priekš viena no partneriem. Tas var būt dievīgs minets, vai kaislīgs kunilings. Sniedzot baudu partnerim, tu gūsti baudu arī sev. Bieži sekss priekš viena no partneriem nemanāmi pārtop ātrajā seksā abiem.

Nomierinošais sekss. Jā, jā… tāds sekss arī eksistē. Tas ir lielisks veids kā noņemt spriedzi pēc garas darba dienas. Svarīgākais noteikums – šāda seksa laikā partneriem ir jābūt nepārtrauktam acu kontaktam.

seksa veidi, kas jāizmēģina

Mežonīgs sekss. Nekautrējieties.. kliedziet, lamājieties, lai lūzt mēbeles, biedējiet kaimiņus… bet pēc tam, pēc kārtīgas izlādēšanās, izbaudiet pāris stundiņas salda miega viens otra apskāvienos.

Sieviete dominē. Saslēdz viņu rokudzelžos, piesien pie gultas, noper viņu, vai, lai viņš paklausa tavām komandām – galvenais sajūti to, ka esi saimniece jūsu guļamistabā. Pat, ja tev tas nav raksturīgi, noteikti pamēģini. Tas tev sniegs jaunas sajūtas un tās noteikti nebūs nepatīkamas.

Vīrietis dominē. Tu esi kautrīga skolniecīte, vai nerātna mājkalpotāja. Viņš – bargais kungs, kurš liek tev darīt visādas neķītras lietas. Lai viņš tevi noper, paņem ar varu… fantazējiet, jo baudu jums var sniegt ne tikai pieklājīgas un klasiskas lietas.

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
0
2315
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
0
1458
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
0
1362
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
527
Erotiskā pēršana – pamācība dibenu mīļotājiem

Komentētākie

Padomi  
3
89
Attiecības ar vecāku sievieti – jā vai nē?
Piedzīvojumi  Padomi  
1
172
Sekss ūdenī – vai tas ir droši?
Padomi  
1
119
Pārsteidzoši fakti par sievietes orgasmu
Padomi  Aktualitātes  
1
220
Kā runāt ar tuviniekiem par savu seksuālo orientāciju?

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
0
1362
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Padomi  
0
325
6 lietas, kuras vērts izmēģināt katram pārim
Padomi  Aktualitātes  
0
225
Biedējošie straponi – kas tie ir un ar ko tie atšķiras?
Padomi  
0
127
Padomi vīriešiem: 10 visjutīgākās sievietes ķermeņa daļas
Šis lauks ir obligāts
0/ 0