Padomi  Aktualitātes  
3
148

Sieviete vēlas mīlēties tikai tumsā – kā to mainīt?

“Mana sieva vienmēr vēlas mīlēties tumsā. Absolūtā tumsā. Katru reizi, kad vēlos ieslēgt gaismu, viņa lūdz to izslēgt, pretējā gadījumā viņa “nevar atslābināties un nejūt seksuālu uzbudinājumu”. Mani, savukārt, uzbudina tas, ja seksa laikā redzu viņas kailo ķermeni, tāpēc šī situācija mani sāk tracināt,” raksta lasītājs.


Seksologa atbilde: “Debates par mīlēšanos tumsā vai gaismā ir tikpat senas kā pasaule, lielākajai daļai cilvēku tas sagādā diezgan lielas problēmas. Bieži vien sievietes nevēlas mīlēties gaismā trīs iemeslu dēļ – es tās uzskaitīšu, kā arī sniegšu iespējamos risinājumus.”

Viņa neuzticas savam ķermenim

“Daudzas sievietes dod priekšroku seksam tumsā, jo ir noraizējušās par to, kā viņu ķermenis izskatīsies seksa laikā. Varbūt jūsu sieva nevēlas, lai jūs redzētu viņas vēderu, kad viņa saliec kājas ceļos, varbūt viņu neapmierina viņas krūšu izskats, kad viņa noliecas pār jums. Vai varbūt viņa nevēlas, lai viņas dzimumorgāni tiktu aplūkoti tuvumā.

“Sieviešu žurnāli un portāli ir pilni ar neiecietīgiem virsrakstiem – “Kādas seksa pozas ir labākās, lai noslēptu savas ķermeņa nepilnības” un tā tālāk.”

Ja pret sieviešu ķermeņiem izturas tik strikti, nav pārsteigums, ka viņām sāk trūkt pārliecības. Skumjākais ir tas, ka lielākā daļa vīriešu pat nepamana tā sauktās nepilnības, kuru dēļ viņu draudzenes un sievas mulst. Ja jums ir aizdomas, ka jūsu sieva ir noraizējusies par savu ķermeni, pastāstiet viņai, cik ļoti jums patīk viņas ķermenis. Ja viņa ir īpaši satraukusies, seksa laikā skatieties viņai acīs – tad viņa atslābināsies un sapratīs, ka jūs nekritizējat viņas ķermeni.

https://s3.envato.com/files/4bf8f1d1-9962-401d-9f1c-230a894d0203/inline_image_preview.jpg

Pārāk spilgta gaisma guļamistabā

Vairums gaismas objektu ir diezgan spoži un uz ķermeni met nepievilcīgas ēnas. Spilgta gaisma novērš uzmanību. Par laimi, šo problēmu ir viegli atrisināt. Guļamistabā uzstādiet aptumšojamu gaismu vai ieslēdziet vāju apgaismojumu. Starp citu, sarkanā gaismā ķermeņi izskatās īpaši pievilcīgi un ļoti seksīgi. Visbeidzot, iededziet sveces guļamistabā.

Jūtas ir izteiktākas tumsā

Pastāv liela iespēja, ka tumsā jūsu sieva izjutīs spēcīgāku baudu. Ja viena sajūta ir ierobežota, citas sajūtas kļūst izteiktākas. Tātad, ja viņa neredz notiekošo, viņa var vairāk izbaudīt pieskārienus. Ja tā, jūs varat uzlikt pārsēju sievas acīm. Aizdedziet guļamistabā sveces, lai jūs varētu redzēt apkārt notiekošo, turklāt šī gaisma nebūs redzama caur pārsēju.”

3 komentāri

 • 02.08.2021 23:38
  Gunta Uguntiņa
  0

  Noteikti izvēlos mīlēties pustumsā. Nav pat jābūt pilnīgai tumsai. Spilgta gaisma vienkārši ir dikti kaitinoša.

  • 04.08.2021 20:25
   Normunds
   0

   Kaitinoša un ne pārāk draudzīga ķermeņa aprisēm

   • 27.04.2023 19:05
    kiki
    0

    Tavām 😉

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7535
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5301
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4372
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3890
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
559
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
11
948
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
585
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Aktualitātes  
3
3705
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
501
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem