Aktualitātes  
0
256

Sievietes atklāti paziņo, ko vīriešiem nevajadzētu darīt gultā

Daži vīrieši, noskatījušies attiecīgas filmas vai neveiksmīgi mēģinot uzminēt, kas viņu sievietei patiks gultā, vienkārši pārcenšas. Rezultāts nav patīkams ne dāmām, ne viņiem pašiem. Sievietes atklāti paziņo, kur vīrieši parasti kļūdās.

 • Tu elpo viņai ausīs un sūc tās. Jā, ausis daudziem cilvēkiem ir erogēnā zona, jo tās ir ļoti jutīgas. Bet nav nepieciešams tās grauzt, košļāt un sūkt. Maigs skūpsts var darīt brīnumus, bet uzbrukums ausīm var visu sabojāt.
 • Sievietēm patīk sirsnība. Mēģini likt viņai domāt, ka viņa tevi ieintriģē. Viņa pati, nevis šī situācija!
 • Lai cik triumfējoši feminisms ceļotu pa pasauli, sievietēm joprojām patīk būt uzmanības objektam. Viņa nav ieinteresēta visu darīt pati.
 • Tu plēs viņas apakšveļu. Sievietes ļoti nopietni uztver savu apakšveļu. Ja televīzijā redzi tādu piemēru, nedomā, ka tev tam ir jāseko reālajā dzīvē. Vai vēlies, lai viņa nākamreiz pie tevis nāk lētās ķīniešu apakšbiksēs?
 • Tu uz viņas balsties ar visu savu svaru. Vīrietis vairumā gadījumu sver vairāk nekā sieviete. Nevajag likt lielas cerības uz sievietes izturību, ja nodarbojaties ar seksu klasiskā pozā. Ir ļoti apšaubāms, ka viņas smagā saraustītā elpošana šajā gadījumā liecina par mežonīgu kaislību.
FOTO: Shutterstock
 • Tu kusties pārāk ātri/pārāk lēni. Visizplatītākā problēma. Iespējams, ka tā ir temperamentu neatbilstība. Vai bioritmi. Mēģini uzlikt viņas rokas uz savas sēžamvietas – pat viskautrīgākā meitene instinktīvi palīdzēs tev saprast, kāds temps viņai vajadzīgs.
 • Tu skūpsties pārāk entuziastiski. Sievietēm nepatīk, ja vīrietis bez prāta iebāž mēli viņas mutē un izmanto to kā birsti pudeles mazgāšanai.
 • Tu uzsūc uz viņas kakla skūpstu pēdas. Vai tev ir ienācis prātā, ka sieviete nevēlas, lai visa pasaule uzzina, cik mežonīga bijusi viņas nakts?
 • Tu pret viņas krūtīm izturies pārāk brutāli. Viņas krūtis nav spēļu automāta rokturi un krūtsgali nav slapjš krekls, kas jāizgriež. Ar krūtīm jārīkojas maigi.
 • Tu lielies ar sava dzimumlocekļa izmēru. Bet ar ko tad lai lielāmies mēs? Vai arī vecajam Freidam bija taisnība, ka sievietes arī vēlas dzimumlocekli? Lai kā arī būtu, sievietēm nepatīk, ja tu pārāk lepojies ar to.
FOTO: Shutterstock
 • Tu veic akrobātiku gultā. Seksuālā daudzveidība ir apbrīnas vērta, taču neaizmirsti, ka tava potenciālā partnere nav gājusi cirka skolā un iespēja sastiept kāju vai salauzt atslēgas kaulu viņu nemaz neuzbudina.
 • Tev ir vienalga, vai viņa ir guvusi orgasmu vai nē. Mēs jau esam runājuši par to, cik svarīgi sievietēm ir vārdi. Tu vari svīst kā kalnracis, mēģinot sagādāt viņai prieku, un pat nenojaust, ka viņa visu tavu entuziasmu noraksta tava egoisma kontā. Vienkārša frāze: “Es gribu, lai tev būtu labi ar mani” var dot lielāku efektu nekā tava augstā tehniskā pilotāža.
 • Tas, ko tu dari kunilinga laikā. Sievietēm nepatīk, ja tu kunilinga laikā izrādi kaut mazāko nepatiku. Un ja nu viņas intīmais apmatojums nemitīgi lien tavā mutē? Ignorēt? Slepus ar pirkstu izvilkt tos no mutes? Aptaujas laikā dāmas uz šo jautājumu atbildēja racionāli: “Nezinu. Gan jau viņš kaut ko izdomās. Viņš ir vīrietis.”
 • Tu mēģini pārvietoties mineta laikā. Pirmkārt, viņa tiešām negribētu tevi iekost, otrkārt, viņa negribētu arī aizrīties. Guli mierīgi.
 • Mineta laikā tu nebrīdini, ka drīz beigsi. Spermas garša ir kaut kas starp jūras ūdeni un olu baltumu. Ne visiem patīk šī kombinācija.
 • Tu sāpīgi kod viņas krūtsgalos. Pat zīdaiņiem, kuriem priekšlaicīgi nāk zobi, par šādu darbu tiek atņemta krūts.
Ko vīrietis dara gultā seksa laikā
FOTO: Shutterstock
 • Tu pārtrauc seksu, lai atbildētu uz tālruņa zvaniem vai mainītu televīzijas kanālu. Ir tāda anekdote. Pāris mīlējas uz sliedēm. Desmit centimetrus pirms viņiem mašīnists paspēj apturēt vilcienu un saķer vīrieti, lai viņu piekautu. “Piedod man, draugs,” viņš saka. “Es saprotu, ka kādam bija jāapstājas. Bet es nedrīkstēju.” Ideāls paraugs.
 • Tu ļoti tieši runā par intīmām lietām. Vecā problēma – kā ŠO nosaukt? Sievietēm nepatīk rupjības. Šķiet, ka vislabāk ir neteikt neko, un nepieciešamības gadījumā nomurmināt kaut ko ne pārāk saprotamu, bet ļoti maigu.

SECINĀJUMI. Daži sieviešu apgalvojumi ir pretrunā viens ar otru. Mēģinot paskaidrot, ko viņas vēlas vai nevēlas no vīriešiem, sievietes mulsina pašas sevi. Tāpēc mēs esam tikai apkopojuši informāciju, un tālākais jau ir jūsu ziņā.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6540
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3054
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
1731
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1674
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
381
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
584
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
468
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
446
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
0
258
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Padomi  Aktualitātes  
0
248
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
426
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
543
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?