Aktualitātes  
1
301

Skarbā patiesība: vīrieši atzīst, ka tieši sievietes bieži izvēlas seksu bez prezervatīva

Bieži ir dzirdētas runas par dažādiem vīriešu attaisnojumiem, kas saistīti ar prezervatīva nelietošanu seksa laikā. Un kādas tik nav šīs atrunas – “Es nevarēšu beigt ar prezervatīvu”, “Es neko nejutīšu”, “Man ir alerģija pret lateksu” vai vienkārši “Es nevēlos valkāt prezervatīvu.” Šis saraksts ir bezgalīgs. 

Lai arī varētu likties, ka tas ir ārkārtīgi bezatbildīgi, izrādās, ka daiļā dzimuma pārstāves bieži vien kāpj uz tā paša grābekļa.

Aptaujājot mūsu lasītājus, uzzinājām, ka bieži vien tieši sievietes mudina vīriešus atteikties no prezervatīva vilkšanas dzimumakta laikā

Kāds lasītājs atzīst, ka vienmēr dod priekšroku seksam ar prezervatīvu: “Man nav vajadzīgas nepatikšanas, plus, tā ar seksu var nodarboties daudz ilgāku laiku. BET ir sievietes, kas man ir teikušas, – Klausies, noņem to gumiju nost, es vēlos sajust tavu locekli!

Nesaprotu, ar kuru galu viņas domā!”

***

“Kādreiz, kad biju jaunāks, Jāņu ballē satiku kādu jauku meiteni. Kad mēs nonācām līdz TAM, viņa teica: -Tu vari manī ienākt tāpat, man ir spirāle.”

***

“Ir bijusi pieredze, ka sieviete nevēlas satikties, ja es vilkšu prezervatīvu. Es biju pārsteigts un nodomāju, ka, acīmredzot, es neesmu pirmais, kam tiek uzstādīts šāds ultimāts.” 

***

Kāds lasītājs izsakās visai konkrēti: “Tas ir neticami, ka sievietes pašas lūdzas nodarboties ar seksu bez gumijas un vēlāk raud, kad rezultātā tiek pie bērna. Vīrieši nav ieinteresēti palikt pie tādas. Viņas arī pārnēsā slimības utt. Vīrieši te ne pie kā nav vainīgi.”

***

Kāds visai pieredzējis vīrietis pauž savu viedokli: “Apmēram 7-8 no simts sievietēm ir lūgušas prezervatīvu. Un es runāju par prātīgām sievietēm. Tāpēc es nekur neeju bez prezervatīva, jo zinu, kā sievietes patiesībā dzīvo.”

***

“Sievietes mēdz būt diezgan liekulīgas šajā ziņā. Sarakstoties, liela daļa izliekas tik pareizas, un droša seksa atbalstītājas, bet patiesībā ir pavisam savādāk. Esmu vīrietis, kurš to dara bieži un ar dažādām sievietēm, un es vienmēr izmantoju aizsargaprīkojumu. Neviena sieviete man nekad nav jautājusi, vai man ir kādas slimības, tikai pārsteigtas skatās uz prezervatīvu un saka vienu no ierastajām frāzēm par tikko bijušām mēnešreizēm un tabletēm. Ir bijusi tāda, kas norauj nost prezervatīvu un saka, ka grib to lietu pa īstam. Kāda reiz teica apmēram kaut ko šādu: “Gribu just, ka tev tiešām ir labi ar mani.” Nu, kādas muļķības?!”

***

“Es vienmēr ar prieku piekrītu izmantot prezervatīvu. Manas domas ir tādas, ka vīriešiem, kas jaunāki par 30 gadiem, ir nepieciešams valkāt prezervatīvu. Man tas ir pilnīgi saprotami.

Bet, ja tu guli ar ~40 gadus vecām sievietēm, tas ir savādāk. Jūs sakāt viņai, ka paņemsiet prezervatīvu, un viņa uzreiz atbildēs, ka viņai neesot slimību, vai ka mēs vienkārši varam iztikt bez tā, viņai esot spirāle vai lieto tabletes, viņa gribot mani patiešām pazīt utt. Vīrietim ir ļoti grūti saglabāt veselo saprātu šādā situācijā. Es, iespējams, nekad neprasītu sievietei seksu bez gumijas. Sievietes vecumā no 40 gadiem, lūdzu, pieprasiet vairāk prezervatīvu!” 

1 komentārs

  • 31.01.2021 11:48
    Vasilijsstoika32
    0

    Patik sex

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
3
3752
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
0
2216
Seksīgā Lee jeb Liene Ušakova – nedēļas meitene

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
333
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
3
3752
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Padomi  Aktualitātes  
3
5311
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
351
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
337
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?