Padomi  Aktualitātes  
3
308

Viss svarīgākais, kas Tev jāzina par rīta seksu

Cik bieži Tu nodarbojies ar rīta seksu? Mīlēšanās agri no rīta ir ne tikai patīkams, bet arī visai lietderīgs process. Tas pamodina Tavu ķermeni un, tici vai nē, liek Tev starot visas dienas garumā! Portāls Sekss.lv aicina Tevi pārdomāt savus seksuālās tuvības paradumus un apvērt rīta seksa ieviešanu savu regulāri darāmo darbu sarakstā. Kādēļ tas ir tik svarīgi? Lasi tālāk!

Viss par rīta seksu

Ko Tu no tā iegūsti?

Agras rīta stundas ir viens no lieliskākajiem laikiem, lai nodarbotos ar kaislīgu seksu. Kādēļ tieši rīts? Ir zināms, ka gan sievietes, gan vīrieša seksuālie hormoni, proti, estrogēns un testosterons šajā laikā ir īpaši augstā līmenī. Ņem vērā – jo augstāks ir šo hormonu līmenis, jo kaislīgāka un baudpilnāka būs mīlēšanās. Taču, ko no šīm agrajām rīta rotaļām iegūst Tavs ķermenis?

 • Nodarbošanās ar rīta seksu palīdz samazināt stresu. Sniedzot orgasmu partnerei un sarūpējot to arī sev, Tu nodrošini, ka abi būsiet lieliskā omā visu atlikušo dienu. Rīta sekss = antistress!
 • Tā dēvētais ‘’rīta ātrais’’ darbojas arī kā lielisks kaloriju dedzinātājs. 10 minūtes rīta seksa = 62 zaudētas kalorijas! Protams, ‘’ātrais’’ agrā rīta stundā nebūs tik efektīvs kā skriešana vai soļošana – toties patīkamāks!
 • Rīta sekss palīdz celt Tavu imunitāti! P.S. Drēgnais laiks jau ir tepat aiz stūra – ko Tu vēl gaidi? Sāc plānot!
 • Agro rīta seksu mēdz dēvēt arī par jaunības eleksīru. Dari TO vismaz trīs reizes nedēļā un vēro, kā mainās Tava āda un pakāpeniski izzūd noguruma atstātās pēdas.
 • Intīmās rīta rotaļas pozitīvi ietekmē arī Tavu smadzeņu veselību un darbību. Par to parūpējas rīta seksa laikā izdalītais dopamīns, dažnedažādākie neirotransmiteri, kā arī vairāki citi hormoni.

Kā TO ierosināt?

Rīta sekss ar mīļoto – tā ir viena varena padarīšana, taču, ko darīt, ja Tava daiļava par šo ideju nav pārāk lielā sajūsmā? Kā ierosināt ‘’rīta kniebienu’’?

 • Ja viņa aizbildinās ar laika trūkumu, ierosini kopīgu dušošanos. Tas neaizņems vairāk par 10 minūtēm Jūsu dārgā laika.
 • Pārāk liels nogurums? Arī tā nav problēma! Ierosini mīlēties pozās, kas nepieprasa pakļaušanos intensīvai fiziskajai slodzei, piemēram, mīlēšanos ‘’sunīšu’’ vai ‘’karotīšu pozā.
 • Nepiemērots noskaņojums? Tu noteikti pārzini savas mīļotās erogēnās zonas! Pievērs tām īpašu uzmanību, uzsāc skūpstīšanās procesu un meitene būs gatava ļauties Tavam nebēdnīgajam plānam.
Viss par rīta seksu

Labākās pozas rīta priekiem

Bez ‘’sunīšu’’ un ‘’karotīšu’’ pozas vari izmēģināt arī sastiķēšanos šajos tandēmos:

 • ‘’Kovbojmeitene’’ – šī poza lieliski iederēsies rītos, kad vēlies saņemt baudu, bet nevari īsti saņemties vai esi pārāk noguris, lai uzsāktu darbību. Liec mīļoto pie darba! Aicini viņu iekārtoties uz sava locekļa – mierīgas kustības, mērens temps – nekādas piepūles!
 • Slavenais ‘’69’’ – ar šiem cipariem jau viss ir izteikts! Nāksies nedaudz padarboties ar mēli, toties Tavs ķermenis jutīsies gana relaksēts un nebūs pakļauts pārāk lielai slodzei.
 • Asistētā ‘’misionāru’’ poza – gana ikdienišķa poza rīta seksa nebēdnībām, taču to var lieliski papildināt ar spilvena vai pat segas palīdzību, kas nedaudz piepacels sievietes erogēno dibena zonu. Kam tas nepieciešams? Jaunas sajūtas un lielāka tuvība!

Aizvieto rīta kafiju ar rīta seksu!

Rīta sekss vai rīta kafija, ko izvēlētos Tu? Jā, tā dēvētais ‘’rīta atrais’’ ir perfekts kafijas tases aizstājējs! Seksuālā tuvība ne tikai pamodina ķermeni, bet arī parūpējas par izcilu garastāvokli visas dienas garumā. Padomā rūpīgi – varbūt ir vērts ikdienišķo kafijas malkošanu mest pie miera un nodarboties ar ko patīkamāku?

Viss par rīta seksu

Jā, rīta sekss ir nepieciešamība arī Tavā guļamistabā! Vairs nekādu atrunu par izpūrušiem matiem vai nemazgātiem zobiem! Liec šīs mazsvarīgās lietas pie malas un izbaudi šo rīta enerģijas pieplūdumu – arī 5 minūtes ir gana, lai to paveiktu!

3 komentāri

 • 27.04.2021 21:01
  Sinča
  0

  jā, vismaz man sekss no rīta dod lielu enerģiju, jūtos tik labi un patīkami… 🙂

 • 29.04.2021 08:20
  Ritvars
  0

  man kad gribas tad daru – vienalga riits, diena, vakars visu laiku jutos vienaadi.

 • 08.11.2021 19:01
  katra
  0

  atcerieties pirms tam aši iztīrīt zobus 🙂

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
4458
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  
5
1825
10 vienkāršas pozas seksam trijatā
Padomi  
7
1574
Priekšspēles triki, kas ļaus iekarst 5 minūšu laikā
Aktualitātes  
6
1531
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
13
215
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
13
271
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
12
306
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
10
284
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
431
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  
3
194
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz
Aktualitātes  
7
334
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
5
193
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss