Tips  
4
382

Anālais sekss – mīti un nepatiesības

Neatkarīgi no Tava dzimuma, ir pavisam droši apgalvot, ka ne reizi vien savā dzīvē esi saskāries ar mītiem par vienu no lielākajiem latviešu tautas tabu jeb anālo seksu. Daži no tiem ir ārkārtīgi muļķīgi, taču citi liek šaušmās ieplest acis un anālā seksa ieviešanai reālajā dzīvē pārlikt milzīgu krustu. Kādi ir visizplatītākie mīti par tā…

Neatkarīgi no Tava dzimuma, ir pavisam droši apgalvot, ka ne reizi vien savā dzīvē esi saskāries ar mītiem par vienu no lielākajiem latviešu tautas tabu jeb anālo seksu. Daži no tiem ir ārkārtīgi muļķīgi, taču citi liek šaušmās ieplest acis un anālā seksa ieviešanai reālajā dzīvē pārlikt milzīgu krustu. Kādi ir visizplatītākie mīti par tā saukto ‘’dibenmīlu’’ un, vai šis pasākums patiesi ir tik nelāgs kā to mālē? Ieskatīsimies anālās mīlas aizkulisēs.

Anālie prieki ir sāpīgi

Šī, mūsuprāt, ir visbiežāk dzirdētā un tajā pašā laikā arī visnepatiesākā aplamība. Anālais sekss var būt ļoti baudāms gan vīrietim, gan sievietei un sniegt neaprakstāmi baudāmas izjūtas, kas nekad iepriekš nav pieredzētas. Nereti tieši skaistā dzimuma pārstāves ir tās, kuras nomāc bažas par anālā seksa sāpīgumu, taču tas ir tikai tāpēc, ka šim mītam piemīt nelāga tendence izplatīties gaismas ātrumā.

Jāteic, ka zināmu neērtumu un bažas var izraisīt partnera nemākulība, kas attiecas uz anālā seksa priekšspēles procesu. Tas aizņem laiku un pacietību, taču neapšaubāmi ir tā vērts.

‘’Dibenmīla’’ sniedz orgasmu tikai vīriešu dzimtas pārstāvjiem

Vēl viens, plašu popularitāti ieguvis, mīts vēsta par to, ka anālās spēles sniedz maksimālo baudu tikai un vienīgi vīriešiem. Jāsaka, ka orgasms pats par sevi ir visai sarežģīta tēma it īpaši sieviešu lokā, taču nevarētu teikt, ka ‘’dibenmīlas’’ laikā sievietes orgasms ir reta parādība. Tieši otrādi! Lielākā daļa sieviešu, kas vismaz reizi dzīvē ir nodevušās anālās mīlas spēlēm, atzīst, ka orgasms anālo prieku laikā ir iespējams – tam tikai nepieciešams laiks un pareiza stimulācija.

Pirms anālā seksa jāveic klizmas procedūras

Vārds ‘’klizma’’ izklausās visai biedējoši, piekritīsi, vai ne? Dažnedažādas vietnes interneta dzīlēs apgalvo, ka klizmas veikšana, pirms nodošanās anālajam seksam, ir nevis ieteicama, bet gan obligāta.

Nost ar klizmām! Šis mīts ir absolūti nepatiess un bažām sasmērēties nav pamata! Medicīnas eksperti uzsver, ka vīrieša locekļa saskaršanās ar fekālijām vai to gabaliņiem ir praktiski neiespējama, jo tās cilvēka organismā atrodas daudz augstāk par vietu, līdz kurai spēj nonākt vīrieša mantība.

Protams, silta duša pirms un pēc anālā seksa nekad nenāks par ļaunu un palīdzēs atbrīvoties no ceļā sastaptajām baktērijām.

‘’Saņemt’’ vēlas tikai sievietes

Kurš apgalvoja, ka ‘’saņemt’’ anālo penetrāciju vēlas tikai sievietes? Tieši tā – šis seksa veids var patīkami iepriecināt arī vīrieša sajūtas! Patiesību sakot, vīrieša anālā uzbūve ir daudz pateicīgāka ‘’dibenmīlas’’ prieku baudīšanai. Ko tas īsti nozīmē? Vīrieša prostata atrodas apmēram puspirksta (rādītājpirksts) attālumā no ieejas anālajā atverē, un tās stimulēšana ar kādu no seksa rotaļlietām, vai jau iepriekš minēto pirkstu , vīrietim var likties īpaši patīkama.

Ir pēdējais laiks atmest muļķīgo stereotipu par to, ka anālā seksa ‘’saņēmēja’’ lomā var iejusties tikai un vienīgi sieviete. Arī heteroseksuāli vīrieši gūst neaprakstāmu baudu no mīļotās sievietes pieskārieniem anālās zonas teritorijā. Ko Tu vēl gaidi? Rīkojies!

Raksta noslēgumā atliek vien minēt, ka anālais sekss ir viena no tām lietām, kas pavisam noteikti ir iekļaujama Tavā ‘’bucket list’’ jeb izmēģināmo lietu sarakstā. Jā, varbūt kādam tas nepatiks vai liksies neērts, taču lielākā daļa būs sajūsmā par jauniegūtajām baudas virsotnēm.

0/ 0

Most read

Tips  
3
447
Orālais sekss – labākās pozas sievietes baudai
Tips  
4
382
Anālais sekss – mīti un nepatiesības
Tips  
1
353
Orālais sekss
Tips  
1
252
Apgūsti draudzenes intīmākās ķermeņa zonas

Most commented

Tips  
4
382
Anālais sekss – mīti un nepatiesības
Tips  
3
447
Orālais sekss – labākās pozas sievietes baudai
Сurrent events  Tips  
1
65
Female ejaculation or squirt – what is it and how to achieve it?
Tips  
1
353
Orālais sekss

Most shared

Сurrent events  Tips  
0
34
Special Christmas sex poses that you should definitely try
Tips  Adventures  
0
27
Sex in the car – the best poses
Tips  
0
11
8 tips on how to talk naughty
Сurrent events  Tips  
0
4
Making love in the COVID-19 era – tips and valuable information