Padomi  
4
257

Attiecības ar vecāku sievieti – jā vai nē?

Grūti izskaidrot, kā radies stereotips, ka ideālajā variantā attiecībās sievietei jābūt jaunākai par vīrieti vai vismaz vienos gados, taču nav noslēpums, ka sabiedrība daudz pozitīvāk attiecas pret pāriem, kuros vecāks ir vīrietis, nevis sieviete. Lūk, būtiskākie ieguvumi un arī iespējamie klupšanas akmeņi, kurus der ņemt vērā, ja vēlies veidot attiecības ar vecāku sievieti.

Dzīves problēmas

40 gadu vecai sievietei jau ir pietiekami nopietna dzīves pieredze, viņai ir bērni, bijušie vīri, mīļākie. Viņa jau ir pārdzīvojusi šķiršanos, finanšu grūtības… Ja tu sāc attiecības ar šādu sievieti, tev jābūt gatavam pieņemt viņas dzīvi. Tas, protams, nenozīmē, ka tev būs jārisina viņas problēmas – paldies dievam, to jau viņa ir iemācījusies darīt pati. Taču tev jāzina: šāda vecuma sievietēm pietiek problēmu, par ko uztraukties.

Pārspīlēta sabiedrības uzmanība

Vidēja vecuma vīrieša un jaunas meitenes kopdzīvi sabiedrība uztver samērā normāli, taču to nevar teikt par jauna puiša un vecākas sievietes attiecībām. Ja esi iesaistījies attiecībās ar vecāku sievieti, rēķinies ar pastiprinātu sabiedrības uzmanību, radinieku un draugu neizpratni, taču – ja esi gatavs stāvēt tam pāri, viss ir kārtībā.

Vergs un bargā kundze

Ir viedoklis, ka sievietes izvēlas sev gados jaunus mīļākos tāpēc, ka ar viņiem ir vieglāk manipulēt. Bieži vien šādās attiecībās sieviete ir līderpozīcijā (bargā kundze), savukārt vīrietis veic verga lomu. Un nevajag to saprast burtiski! Esi gatavs, ka tava iecerētā centīsies tevi pabāzt zem tupeles, jo ir pieradusi, ka viņas vēlmes tiek piepildītas. Nekādā gadījumā nevēlamies teikt, ka tādas ir visas gados vecākās dāmas, taču risks šādu attieksmi sagaidīt no pieredzējušas dāmas vienmēr ir augstāks.

Seksuālā dzīve

Bieži vien šāda vecuma sievietes (35-40 gadu vecas), īpaši tās, kuras nesen piedzīvojušas šķiršanos, nemeklē nopietnas attiecības. Viņu mērķis ir gūt pēc iespējas vairāk baudas no seksuālām rotaļām. Jaunākiem puišiem ir vairāk spēka un enerģijas. Turklāt solīdāka vecuma sievietes spēj pārsteigt savu partneri ar vēl neredzētiem „trikiem”. Ja tev ir vēlēšanās izbaudīt jaunas, vēl nebijušas izjūtas, attiecības ar vecāku sievieti ir domātas tieši tev.

Dzīves pieredze

Pieredzes bagātas sievietes ir iemācījušās tikt galā ar savām neirozēm, bailēm, stresu un citiem „dēmoniem”. Viņām ir pietiekami daudz saprāta, lai zinātu, kas viņām dzīvē ir nozīmīgs, bet kas – otršķirīgs. Viņas zina, kā ģērbties, lai izskatītos slaidākas, un nemocīs tevi ar šādiem jautājumiem. Viņām ir pārliecība, ka pašas spēj tikt galā ar jebko, lai kas arī dzīvē atgadītos. Protams, tas nenozīmē, ka viņām nekad nav slikts garastāvoklis vai neveiksmīgu dienu. Taču vecākas sievietes zina, ka dzīvē ir pietiekami daudz svarīgāku lietu nekā ballītes, šopingi un nebeidzama īdēšana un kaprīzes, cenšoties sev pievērst vīrieša uzmanību.

4 komentāri

 • 12.04.2021 19:10
  YoungLover
  0

  Labākais bija tas, ka viņa zināja, ko vēlas, tāpēc man nekas nebija jāmin. Ja viņai kaut kas nepatika, viņa skaidri un gaiši to pateica. Man tas patika. Pilnīgi nekā negatīva seksā. Tās reāli bija manas labākās attiecības.

  • 12.04.2021 20:56
   punktiņš
   0

   kāpēc “bija”, ja jau bija tik laba?

   • 15.04.2021 15:59
    YoungLover
    0

    Dzīvojam pārāk tālu viens no otra

 • 08.12.2021 08:23
  Anna
  0

  Vīrieši, kurus saista vecākas sievietes praktiski vienmēr ir ar “mommy issues”.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7261
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
4615
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
3672
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3475
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Padomi  
11
892
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums
Padomi  
9
743
13 padomi, kā panākt spēcīgāku erekciju un saglabāt to ilgāk
Padomi  
9
610
Sekss trijatā – vai ir tā vērts?
Padomi  
8
305
Kailfoto sūtīšana: pamācība vīriešiem, kā to darīt pieklājīgi

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
2
1002
Sekss dušā – drošākās un ērtākās pozas
Padomi  Aktualitātes  
3
4615
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  Aktualitātes  
0
327
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Padomi  
6
435
Pazīmes, kas liecina par to, ka tu masturbē pārāk daudz