Padomi  Aktualitātes  
0
437

Biedējošie straponi – kas tie ir un ar ko tie atšķiras?

Alksti savā gultas dzīvē izmēģināt ko pavisam jaunu un nebijušu? Kā būtu ar piestiprināmā locekļa jeb strapona izmantošanu? Straponi lielā daļā sabiedrības tiek uzlūkoti kā biedējošas intīmlietiņas, kuru lietderība aprobežojas ar lesbiešu pāra izdarībām gultā vai ārpus tās. Taču straponu pielietojamība, neskatoties uz sabiedrības neizpratni, ir ārkārtīgi plaša. Sekss.lv ir gana pieredzējis šajā jomā un ir gatavs erotiskajā straponu pasaulē ievest arī Tevi. Nost ar raizēm – no straponiem nudien nav jābaidās!

Kas ir strapons un ar ko tas atšķiras no parastā dildo?

Biedējošie straponi

Strapons pēc būtības ir lielāka vai mazāka izmēra dildo, kuru iespējams piestiprināt pie atsevišķas gurnu jostas, speciāla veida apakšbiksītēm, virvēm vai arī ievietot pa taisno dāmas vaginālajā atverē. Jā, tieši tā! Straponi pārsvarā iedalās divās kategorijās – piestiprināmos un tādos, kas izmantojami bez jebkāda veida papildu stiprinājumiem.

Nereti cilvēki ir neizpratnē par to, ar ko tad īsti šī specifiskā intīmmantiņa atšķiras no tradicionālajiem dildo. Atbilde uz šo jautājumu ir pavisam vienkārša – atšķirība slēpjas vadības īpatnībās. Proti, ja dildo izmantošanai priekšspēles vai akta laikā bez roku palīdzības nu nekādi neiztikt, tad viss, kas nepieciešams veiksmīgai strapona izmantošanai ir intīmmantiņas valkātāja ritmiskas gurnu kustības.

Tas nozīmē vairāk brīvības rokām un atļauj vairāk laika veltīt citu partnera, vai partneres erogēno vietiņu stimulēšanai!

Strapona pārsteidzošā daudzveidība

Biedējošie straponi

‘’Straponus izmanto tikai nogribējušās lesbietes’’ – tik aprobežotu viedokli attiecībā uz strapona izmantošanas daudzveidību paudis, kāds aktīvs dīvāna eksperts vārdā Agris. Pašmāju strapona cienītāji labprāt steidz kliedēt šo aplamību sakot, ka piestiprināmais dildo ir lielisks baudas līmeņa paaugstināšanas rīks arī heteroseksuāliem pāriem.

‘’Mēs ar draudzeni straponu reizi pa reizei izmantojam jau kādu piekto mēnesi pēc kārtas. Protams, arī es sākotnēji biju pret šāda tipa dildo ienākšanu mūsu seksuālajā dzīvē, taču mana draudzene vienmēr spēj mani pārliecināt. Viņai patīk uzņemties vadību un brutāli paņemt mani ar strapona palīdzību! Es neliegšos – samērīgos daudzumos tas tiešām ir forši!’’ – pretēju viedokli portālam sniedz seksuāli atvērtais Dainis.

Papildu prostatas masāžas vajadzībām, straponu iespējams izmantot arī sievietes apmierināšanai, gadījumā, ja saskaries ar erektīlās disfunkcijas traucējumiem.

Jāpiemin, ka, pielāgojot strapona jostas izmērus un novietojumu, Tu savu mīļoto vari apmierināt ar veseliem diviem locekļiem vienlaikus! Vērts izmēģināt!

Dažādās tekstūras vs dubults neplīst

Dubultais strapons

Paturpinot par straponu iespaidīgo daudzveidību, noteikti jāpiemin arī šo piestiprināmo dildo atšķirīgās iezīmes. Ieejot kādā no mūsdienīgajiem pašmāju seksšopiem, noteikti pamanīsi, ka straponus iespējams iegadāties dažādu tekstūru un rieviņu izpildījumos. Patīkami slidens vai jutekliski grubuļains – izvēle ir tavās un tavas partneres rokās!

Ja kā pāris esat nolēmuši kopīgi sasniegt īpaši spilgtas emocijas, noteikti apdomājiet tā sauktā ‘’double’’ jeb dubultā strapona iegādi. Šāda tipa strapons ir aprīkots ar nevis vienu, bet veseliem diviem dildo! Kā tas izpaužas dzīvē? Viens dildo ir vērsts uz iekarojamā partnera pusi, taču otrs (izmēros mazākais dildo) viegli ieslīd sievietes vaginālajā atverē.

Tātad mīļotā, čakli kustinot gurniņus un iepriecinot tavu anālo atveri, vienlaikus uzbudina arī savu īpašo vietiņu.

Ekspertu ieteikumi baudpilnām izjūtām

Ekspertu ieteikumi

Visbeidzot esam nonākuši arī līdz ekspertu ieteikumiem strapona ieviešanai tavā mīlas ligzdiņā. Ja esi nopietns attiecība uz strapona iegādi, ņem vērā, ka:

  • Strapona ievietošana pieprasa lielus daudzumus lubrikanta! Ja vēlies izmēģināt eksotiski baudpilno prostatas masāžu, iegādājies speciāli anālajam seksam paredzēto lubrikantu. Ar siekalām vien šoreiz neies cauri!
  • Straponi pieprasa atbilstošas zināšanas! Sievietei, kura nekad iepriekš nav valkājusi šo pieliekamo dildo, nāksies veltīt nedaudz laika, lai apgūtu mākslīgā dildo ”grūšanas” iemaņas.
  • Heteroseksuāliem pāriem nebūtu ieteicams sākt ar pārāk branga izmēra straponiem. Sāciet ar mazumiņu un attīstiet dildo izmērus pakāpeniski! Šim nolūkam lieliski noderēs speciālās strapona biksītes, kas pieļauj attiecīgā dildo maiņu bez vajadzības katru reizi iegādāties jaunu jostas gurnu komplektu.

Tiem drosmīgajiem pāriem, kurus nebaida strapona dildo vai strapona jostas izmantošana jaunu baudas virsotņu sasniegšanai, Sekss.lv iesaka ielūkoties ŠEIT! Izvēlieties savu kaislīgo fantāziju īstenošanai atbilstošāko veidu, garumu, kā arī vēlamo tekstūru, un saņemiet konfidenciālu intīmmantiņas piegādi līdz pat sava mājokļa durvīm.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
7537
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
5312
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Padomi  
0
4403
45 labākās seksa pozas – 2. daļa
Padomi  
2
3909
45 labākās seksa pozas – 1.daļa

Komentētākie

Aktualitātes  
18
470
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
729
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
561
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Padomi  
11
952
Izspļaut vai norīt? Tāds ir jautājums

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  
3
602
Intīmas attiecības: izpētiet jutekliskas pozas dziļākām saitēm
Aktualitātes  
3
3755
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
503
Cik reizes nedēļā pārim vajadzētu mīlēties, lai abi partneri būtu laimīgi?
Padomi  
3
203
Diabēts un seksuālas problēmas – vīriešiem