Aktualitātes  
4
167

Es gūstu orgasmu tikai vienatnē. Vai tas ir normāli?

Droši vien daudzi no mums ir lasījuši kādu rakstu vai domājuši par to, ka orgasms dažkārt tiek uzskatīts par visu seksa būtību. Un, lai gan patiesībā mums nevajadzētu domāt, ka kulminācija ir seksa galvenais mērķis, mums, iespējams, nevajadzētu teikt, ka orgasms arī ir pilnīgi mazsvarīgs. Iespējams, tāpēc mēs jūtamies apmulsuši, kad dažos gadījumos orgasmu iespējams sasniegt tikai vienatnē, citreiz tas notiek ātrāk, citreiz lēnāk, un dažreiz to nemaz nevar sasniegt.

Ļoti bieži sieviete masturbējot viegli sasniedz orgasmu, taču, mīlējoties ar partneri(-iem), visa pieredze kļūst kā neatrisināms labirints, kas padara orgasmu neiespējamu. Pēc seksa terapeites Vanesas Merinas teiktā, diezgan bieži ir grūtāk sasniegt orgasmu ar partneri nekā masturbējot. To var izraisīt dažādi iemesli: nespēja atslābināties, neatbilstoša stimulācija, stress, emocionālais stāvoklis, hormoni un daudzi citi ‘nelabumi’.

Kāpēc es gūstu orgasmus tikai tad, kad esmu vienatnē?

Pirmkārt, jāatceras, ka katru reizi orgasmu var izjust savādāk, atkarībā no tādiem faktoriem kā: emocionālais un fiziskais stāvoklis, seksuālā aktivitāte, stimulācijas veids, mūsu enerģijas līmenis, uzbudinājuma pakāpe un pat menstruālais cikls.

Mūsu ķermeņi ir ļoti atšķirīgi. Dažas sievietes piedzīvo orgasmu vaginālā dzimumakta laikā, citas jūt baudu no ārējas klitora stimulācijas, krūtsgalu glāstīšanas. Vēl citas piedzīvo orgasmu, tikai izmantojot vibratoru – un tas ir pilnīgi normāli.

Mēs paši vislabāk pazīstam savu ķermeni, tāpēc nevajadzētu gaidīt, ka partneris jau pirmajās seksa minūtēs zinās, kuras ķermeņa “pogas” tev sagādās vislielāko baudu. Masturbācijas laikā mēs lieliski zinām, kad un kur sev pieskarties, kāda stimulācija, kādas kustības mums ir vispatīkamākās. Tāpēc ir daudz vieglāk sasniegt orgasmu vienam, nekā ar citu cilvēku, kurš nezina, kas tev patīk visvairāk.

Viens no iemesliem var būt arī nespēja atslābināties. Kad esam vieni, mēs nedomājam par to, kā izskatāmies – vienkārši aizveram acis un izbaudām. Kad esam iemīlējušies citā cilvēkā, mūs var piemeklēt daudzas nevēlamas domas. “Kā es izskatos no tās puses?”, “Ak nē, tagad viņš redzēs manu vēderu”, “Vai es visu daru pareizi?” un citas. Šaubas par sevi var liegt mums atslābināties, un, ja esam saspringti, būs ļoti grūti sasniegt baudu.

Kas var palīdzēt piedzīvot orgasmu, mīlējoties ar savu partneri?

Ir pat dažas metodes, kuras var izmēģināt, ja ir grūti sasniegt orgasmu, mīlējoties ar partneri.

Atklāta saruna pirms seksa

Ne vienā vien rakstā esam uzsvēruši sarunas spēku ne tikai labākām attiecībām, bet arī kvalitatīva seksa nodrošināšanai. Savu vajadzību izteikšana un partnera uzklausīšana var palīdzēt izveidot tādu intīmo dzīvi, par kādu tu sapņo.

Pirmkārt, esi godīga pret sevi. Padomā par savām vajadzībām: varbūt tev ir kādas fantāzijas, kuras vēlies realizēt? Varbūt tev patīk tikai klitora stimulēšana, un krūtsgalu stimulēšana rada nepatīkamas sajūtas? Kādus pieskārienus no sava partnera tu izbaudi visvairāk, un kurus tu vēlētos izslēgt no savas seksa rutīnas?

Kad esi padomājusi par “plānu”, mēģini sākt sarunu. Izsaki savas vajadzības un mudini partneri atvērties – uzmanīgi ieklausies viņa novērojumos un ieteikumos. Iesakām interesēties par šo tēmu – lasīt grāmatas, skatīties filmas, klausīties podkāstus par seksu un pēc tam pārrunāt visu informāciju kopā. Nemēģini pielāgoties kāda cita seksa normām vai likumiem – pielāgo tos savām attiecībām.

Sarunas laikā mēģiniet saglabāt pozitīvismu un nekādā gadījumā nevainojiet viens otru – ļaujiet uzslavām un labajām emocijām ieņemt lielāku vietu sarunā nekā negatīvas domas un sūdzības.

Ārējā klitora stimulācija

Dažkārt gadās arī tā, ka seksa laikā partneris aizmirst (vai nezina), cik lielu ietekmi uz sievietes baudu atstāj klitora ārējā stimulācija. Visi orgasmi: gan vaginālie, gan ārējie, gan anālie, rodas no klitora.

Iekļauj orālo seksu savā seksa rutīnā un neaizmirsti par klitora stimulāciju (to vari darīt gan tu, gan partneris). Ir arī ļoti noderīgi apsvērt iespēju iegādāties seksa rotaļlietas. Pāru vibratori, klitora masieri, vibrējoši dzimumlocekļa gredzeni vai G punkta vibratori var kļūt par īstu revolūciju tavā seksa dzīvē. Tie ir paredzēti, lai sniegtu daudz intensīvāku stimulāciju, nekā cilvēks var dot sev vai citam. Kāpēc gan vajadzētu atturēties no šādas baudas?

Relaksācija seksa laikā

Vēl viens svarīgs solis ceļā uz baudu ir pilnīga relaksācija seksa laikā. Jo atslābinātāki esam, jo ​​vieglāk sasniegt orgasmu (un jo intensīvāks tas kļūst).

Daži vienkārši padomi labākai atpūtai:

 •   Pievieno savai seksa rutīnai masāžu. Maigi pieskārieni sasildīs atslābinās saspringtos muskuļus, savukārt smaržīgā masāžas eļļa palīdzēs aizmirst visas negatīvās emocijas un pilnībā ļauties tam, kas notiek šeit un tagad. (Erotiskā masāža – padomi, kā to paveikt perfekti)
 •   Izbaudi garākus ievadus. Tie ne tikai palīdzēs atpūsties, bet arī padarīs jūs vairāk uzbudinātus. Skūpsti, glāsti, pieskārieni ir ļoti svarīga seksa sastāvdaļa, tāpēc iesakām to izbaudīt nedaudz ilgāk.
 •   Pieņem savu ķermeni. Kad esam nedroši par savu izskatu, kaunamies par savu ķermeni un slēpjam to, ir dabiski, ka nevar būt ne runas par relaksāciju vai tuvību. Lai gan saiknes meklēšana ar savu ķermeni notiek visu mūžu, ir ļoti svarīgi sākt jau tagad. 
 •   Neaizmirsti elpot. Dziļi! Velti tam laiku – tas palīdzēs nomierināties un atslābināties.

Ir vajadzīgas 20 līdz 30 minūtes pareizas klitora stimulācijas, lai sieviete sasniegtu orgasmu un pārpludinātu viņas vulvu ar asinīm. Šeit svarīgākais vārds ir: “pareizs”, un tā nozīme mainīsies ar katru sievieti. Tāpēc novēlam pacietību, jautrus eksperimentus un veiksmīgus orgasma meklējumus!

Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā

Kā es iemācījos orgasmu: Pieredzes stāsts

4 komentāri

 • 10.08.2023 13:51
  900
  0

  Latviešu vīriešiem vajadzētu piedomāt par mīlēšanās tehniku jo nedrīkst būt egoistam, bauda vajadzīga abiem , citādi nākamajā reizē dabūsi ragus!

  • 10.08.2023 20:01
   Tavs
   0

   Tu par sevi!? Kas tu tāds esi, ka atļaujies ķengāt visus vīriešus!?🤪

 • 13.08.2023 11:59
  AnnaVannā
  0

  Sastrīdējies ar vīrieti un ilgi turi sevī aizvainojumu? Kamēr problēmu neatrisināsi, baudu neizjutīsi!

 • 14.08.2023 00:15
  Jānis
  0

  Galvenais lai ir priekš-spēle.

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
6982
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Padomi  Aktualitātes  
3
3788
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?
Aktualitātes  
1
2439
Erotiskā masāža, tās veidi un piedāvājums
Aktualitātes  
7
1712
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē

Komentētākie

Aktualitātes  
18
417
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
15
635
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
13
508
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
11
280
Pat zinātnieki ir pārsteigti: sievietes seksa laikā var piedzīvot 3 dažādus orgasmus

Visbiežāk kopīgotie

Padomi  Aktualitātes  
0
295
5 jogas seksa pozas, kas uzlabos tava ķermeņa aprises
Aktualitātes  
0
296
Anālā seksa rotaļlietas: Kuru izvēlēties?
Aktualitātes  
0
483
Kā pareizi sniegt kunilingu? 2 svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā
Aktualitātes  
10
620
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?