Piedzīvojumi  
0
229

Kā es iemācījos orgasmu: Pieredzes stāsts

Izlasīju rakstu par seksu un biju ļoti pārsteigta: tikai 30 procenti britu sieviešu, saskaņā ar šīs valsts zinātnieku sniegto statistiku, seksa laikā spēj piedzīvot orgasmu. Aptaujā piedalījās 2000 sieviešu, kas nozīmē, ka 1,4 tūkstoši daiļā dzimuma pārstāvju nepiedzīvo šīs neaizmirstamās sajūtas. Kāpēc tas tā ir un ko darīt? Padalīšos pieredzē, kā orgasmu iemācījos es.

Mans pirmais orgasms nenāca roku rokā ar manu pirmo seksa partneri. Nevainību zaudēju 19 gados. Lai gan gaidīju uguņošanu un aplausus, jāsaka godīgi, biju vīlusies. Es nejutu neko, ne prieku, ne sāpes. Pēc tam sākās emociju un iespaidu meklējumi. Skūpsti un glāsti protams bija aizraujoši, bet pats sekss bija neinteresants. Nespēju iztēloties, kāpēc cilvēki zaudē prātu šī procesa dēļ. Laikam ejot jau vairs pat iztēloties nevarēju, kas tas orgasms tāds ir.

Dzīve ritēja. Viens vīrietis nomainīja citu, bet seksa sajūtas bija tādas pašas. Vienu brīdi sāku rakties sieviešu forumos. Izrādās, es nebiju vienīgā, kas gribēja uzzināt, kas ir orgasms – internetā šādu sieviešu bija simtiem.

Populārākais padoms – nomainīt vīrieti. Klīda baumas, ka ir tādi “apakšgalu meistari”, kas spēj iepriecināt jebkuru. Bonusā vēl uzdūros statistikai, ka sieviete spēj izjust orgasmu tikai 1,5-2 gadus pēc dzimumakta sākuma.

Padomam paklausīju – nomainīju vīrieti. Meistaru meklējot, nomainīju vairākus. Mīlestības nebija – tikai viegla intriga. Ar katru partneri bija kaut kas neaizmirstams. Šajā periodā sekss man sagādāja prieku, bet es joprojām “nepazinu” orgasmu. Es sapņoju par to, ka tad, kad tas notiks, es būšu laimīgākais cilvēks pasaulē un mana dzīve mainīsies līdz nepazīšanai.

Tad es iemīlējos. Viņš bija 10 gadus vecāks par mani. Seksa bija daudz. Man pietika ieelpot viņa aromātu, lai būtu gatava mesties gultā. Mēs izmēģinājām daudzas lietas: gan anālo seksu, gan traku “drāšanos” vilcienā. Un viņš ļoti labi saprata, ka es nekādi nevaru “beigt”, taču unikālais šajā vīrietī bija tas, ka viņš, tāpat kā es, ļoti vēlējās, lai es beidzot sasniedzu savu sapņu finišu. Es sapratu, ka uz pasaules ir vīrieši, kuri ir gatavi pat upurēt savu baudu, lai tikai iepriecinātu sievieti. Burtiski viss bija “augstā līmenī”, izņemot finālu. Mēs izšķīrāmies, lai gan mīlējām viens otru.

Katrs dzīvojām savu dzīvi, meklējot jaunas sajūtas. Nebijām redzējušies gadu, līdz nejauši satikāmies. Un atkal tā viņa smarža, viņa glāsti. Sekss bija neaprakstāms. Vēlāk naktī pamodos no tā, ka viņš skūpsta manu ķermeni. Un tad tas tā vienkārši notika. Es pirmo reizi piedzīvoju orgasmu. Orālā seksa orgasmu. Kāds tas bija? Es jutos laimīga, bet mazliet neparasti – kaut kā es biju gaidījusi, ka atkorķēšu triumfējošu šampanieti, bet biju neticami mierīga. Vienkārši gulēju, sapņaini blenzu griestos un smaidīju.

Mūžīgi būšu pateicīga šim vīrietim. Pēc tam orgasmi nāca regulāri. Tiesa, sākumā tas prasīja zināmas pūles. Bet tā jau ir tikai mana pieredze – kā ES iemācījos iegūt orgasmu. Vai pareizāk – kam bija jānotiek, lai tas pie manis atnāktu. Šeit ir divi padomi, kas man ir palīdzējuši:

1. Tas noteikti prasa laiku. Ir jāpieņem šis fakts un tas ir jāsaprot arī partnerim. Ātra seksa laikā nav iespējams iemācīties gūt orgasmu. Priekšspēle ir obligāta! Mēs vienkārši pavadījām daudz laika kopā, runājām, viņš mani mīļoja, mēs daudz skūpstījāmies. Sievietei sarunas ir ļoti svarīgas.

2. Tev ir jāpazīst savs ķermenis. Klausies tajā. Kurā pozā jūti maksimālu gandarījumu. Nekoncentrējies uz faktu, ka nevari sasniegt orgasmu – vienkārši izbaudi pieskārienus.

0/ 0

Lasītākie

Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2933
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2511
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus
Stāstiņi  Piedzīvojumi  
0
1864
Svingeru ballītes – pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
1
1700
48 stundu seksa izaicinājums: vai pāriem vajadzētu nodarboties ar seksu katru otro dienu?

Komentētākie

Piedzīvojumi  
16
439
Pērkamā mīla. Precēta vīrieša grēksūdze
Stāstiņi  Fantāzijas  Piedzīvojumi  
9
2933
Grupveida sekss – reāli iespaidi un pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
9
245
Un kāds ir bijis tavs sliktākais randiņš? Pieredzes stāsti
Piedzīvojumi  
7
2511
Seksa ballīte, kas mainīja manus pasaules uzskatus

Visbiežāk kopīgotie

Piedzīvojumi  
1
547
Kā es uzzināju, ka esmu anālā seksa karaliene. Pieredzes stāsts
Piedzīvojumi  
0
937
Mans izvirtules stāsts jeb erotika Itālijas krastos
Piedzīvojumi  Padomi  
1
490
Publiskais sekss – 60 idejas, kur to darīt
Piedzīvojumi  
3
281
Gandrīz 10 gadus mūsu attiecībās nav seksa. Ko darīt?