Aktualitātes  
0
157
Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Dzimumlocekļa izmērs ir ļoti jutīga un smalka tēma. Psihologi saka, ka vīrieša lepnums nosaka viņa pašapziņas pakāpi ne tikai intīmajā dzīvē, bet arī sabiedrībā. Mūsdienās šāda veida problēmas var atrisināt, izmantojot dzimumlocekļa izmēra koriģējošus pasākumus: vakuuma sūkņus, dzimumlocekļu gredzenus, stiepšanas paņēmienus, gelus un krēmus.  Vīrieša dzimumlocekļa izmērs un forma ir individuāls jautājums. Saskaņā ar statistiku,…

Dzimumlocekļa izmērs ir ļoti jutīga un smalka tēma. Psihologi saka, ka vīrieša lepnums nosaka viņa pašapziņas pakāpi ne tikai intīmajā dzīvē, bet arī sabiedrībā. Mūsdienās šāda veida problēmas var atrisināt, izmantojot dzimumlocekļa izmēra koriģējošus pasākumus: vakuuma sūkņus, dzimumlocekļu gredzenus, stiepšanas paņēmienus, gelus un krēmus. 

Vīrieša dzimumlocekļa izmērs un forma ir individuāls jautājums. Saskaņā ar statistiku, erekcijas stāvoklī vidējais garums svārstās no 10 līdz 17 centimetriem. Gadās, ka vīrieši ar normāla izmēra dzimumlocekli joprojām piedzīvo psiholoģiskas problēmas un uzskata, ka viņu lepnums ir nepietiekami liels. 

īss lepnums

Kad vīrieša dzimumloceklis uzceltā stāvoklī nav lielāks par 8 cm, šī pataloģiju tiek dēvēta par “micropenis” (latviski tas būtu – mikroskopisks dzimumloceklis). 

Teorija ir teorijas, un reālajā dzīvē katrs vīrietis atbilstoši savai estētiskajai gaumei pats izlemj par partneres seksuālajām vajadzībām, un vai viņa “lepnums” ir izmēros pietiekams. Ja izmērs vai apjoms nav pietiekams, palīgā var ņemt dažādus rīkus, kurus varat iegādāties arī Latvijas tiešsaistes intīmpreču veikalos:

Sūkņi

Šīs vakuuma ierīces ir paredzētas, lai uzlabotu audu asinsriti, palielinātu dzimumlocekļa apjomu un palīdzētu sasniegt erekciju. Šāds masieris ir īpaši piemērots asinsvadu traucējumiem. Vecākiem vīriešiem vakuuma sūkņi ir lielisks veids, kā ilgāk saglabāt viņu seksuālo spēku. Ilgtermiņa efekts tiek sasniegts, periodiski veicot nepieciešamās procedūras: vismaz divas nedēļas, 15-20 minūtes dienā. 

Dzimumlocekļa gredzens

Dzimumlocekļu gredzeni palīdz uzturēt spēcīgu erekciju un palielina tā izmēru, tāpēc tas ir labs līdzeklis “seksuālajā arsenālā”. Jo īpaši tāpēc, ka daudzas sievietes domā, ka vīrietis, kura lepnums ir rotāts ar erekcijas gredzenu, izskatās erotiski.

NSNovelties Firefly Halo - Cock Ring | Nox Shop | Nox Shop

Šīs terapijas būtība ir uzlikt erekcijas gredzenu uz paša dzimumlocekļa vai tā pamatnes, kad dzimumloceklis ir uzceltā stāvoklī. Gredzeni var būt dažādas virsmas – reljefi, kas sniegs papildu baudu arī partnerei, magnētiski – stimulē asinsriti, dubultie – ar sēklinieku fiksatoru utt.

Preparāti

Aizraujoši, iekāri veicinoši un asinsriti uzlabojoši krēmi un želejas sola palielināt dzimumlocekļa garumu un diametru. Lai gan to ietekme ir īslaicīga, to lietošana ilgāk par sešiem mēnešiem un apvienošana ar citiem instrumentiem, piemēram, gredzeniem vai sūkņiem, var sniegt labus rezultātus. 

Stiepšanas paņēmieni

Stiepšanas metode ir viena no vecākajām metodēm, ko izmanto, lai pielāgotu ausu, lūpu, deguna, kakla un, protams, dzimumlocekļa izmēru. Indijā dzīvojošie vēl joprojām uzskata, ka vīrieša lepnums ir apveltīts ar dievišķu spēku, tāpēc, lai mainītu falla formu, tiek izmantoti dažādi rituāli. Tiek uzskatīts, ka šādā veidā tiek panākta vienotība ar dievībām. Dzimumlocekļa forma un izmērs mainās, pakāpeniski palielinot slodzi, kas piestiprināta dzimumlocekļa galam. 

I Tried a Four-Week Workout Regimen to Strengthen My Dick

Mūsdienu medicīna ir sasniegusi tādus augstumus, ka vīriešiem nav nepieciešams staigāt ar svara bumbām biksēs. Andro-Penis ir viens no šādiem inovatīviem un drošiem risinājumiem, ko izstrādājusi Spānijas kompānija Andro Medical. Pateicoties šai ierīcei, dzimumlocekļa izmērs mainās audu stiepes iedarbības dēļ.

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
0
2290
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
0
1301
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
0
1267
Kaņepes un sekss – ko par to domā zinātnieki?
Fantāzijas  Aktualitātes  Vēsture  
0
568
Hentai – japāņu multfilmas pieaugušajiem

Komentētākie

Slavenības  Aktualitātes  
1
249
Piedauzīgā Keilija Svensone – nedēļas meitenes rubrika
Padomi  Aktualitātes  
1
216
Kā runāt ar tuviniekiem par savu seksuālo orientāciju?
Padomi  Aktualitātes  
1
307
Īpašās Ziemassvētku seksa pozas, kas tev noteikti jāizmēģina
Aktualitātes  
1
94
Skarbā patiesība: vīrieši atzīst, ka tieši sievietes bieži izvēlas seksu bez prezervatīva

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
0
132
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
0
1301
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Stāstiņi  Padomi  Aktualitātes  
0
152
Viss ir vienkārši – būs sekss, būs arī attiecības
Aktualitātes  
0
326
Kailfoto konkurss – ‘’Kluba meitene 2020’’!