Aktualitātes  
4
204

Kad vīrišķais lepnums šķiet pārāk mazs

Dzimumlocekļa izmērs ir ļoti jutīga un smalka tēma. Psihologi saka, ka vīrieša lepnums nosaka viņa pašapziņas pakāpi ne tikai intīmajā dzīvē, bet arī sabiedrībā. Mūsdienās šāda veida problēmas var atrisināt, izmantojot dzimumlocekļa izmēra koriģējošus pasākumus: vakuuma sūkņus, dzimumlocekļu gredzenus, stiepšanas paņēmienus, gelus un krēmus.  Vīrieša dzimumlocekļa izmērs un forma ir individuāls jautājums. Saskaņā ar statistiku,…

Dzimumlocekļa izmērs ir ļoti jutīga un smalka tēma. Psihologi saka, ka vīrieša lepnums nosaka viņa pašapziņas pakāpi ne tikai intīmajā dzīvē, bet arī sabiedrībā. Mūsdienās šāda veida problēmas var atrisināt, izmantojot dzimumlocekļa izmēra koriģējošus pasākumus: vakuuma sūkņus, dzimumlocekļu gredzenus, stiepšanas paņēmienus, gelus un krēmus. 

Vīrieša dzimumlocekļa izmērs un forma ir individuāls jautājums. Saskaņā ar statistiku, erekcijas stāvoklī vidējais garums svārstās no 10 līdz 17 centimetriem. Gadās, ka vīrieši ar normāla izmēra dzimumlocekli joprojām piedzīvo psiholoģiskas problēmas un uzskata, ka viņu lepnums ir nepietiekami liels. 

īss lepnums

Kad vīrieša dzimumloceklis uzceltā stāvoklī nav lielāks par 8 cm, šī pataloģiju tiek dēvēta par “micropenis” (latviski tas būtu - mikroskopisks dzimumloceklis). 

Teorija ir teorijas, un reālajā dzīvē katrs vīrietis atbilstoši savai estētiskajai gaumei pats izlemj par partneres seksuālajām vajadzībām, un vai viņa “lepnums” ir izmēros pietiekams. Ja izmērs vai apjoms nav pietiekams, palīgā var ņemt dažādus rīkus, kurus varat iegādāties arī Latvijas tiešsaistes intīmpreču veikalos:

Sūkņi

Šīs vakuuma ierīces ir paredzētas, lai uzlabotu audu asinsriti, palielinātu dzimumlocekļa apjomu un palīdzētu sasniegt erekciju. Šāds masieris ir īpaši piemērots asinsvadu traucējumiem. Vecākiem vīriešiem vakuuma sūkņi ir lielisks veids, kā ilgāk saglabāt viņu seksuālo spēku. Ilgtermiņa efekts tiek sasniegts, periodiski veicot nepieciešamās procedūras: vismaz divas nedēļas, 15-20 minūtes dienā. 

Dzimumlocekļa gredzens

Dzimumlocekļu gredzeni palīdz uzturēt spēcīgu erekciju un palielina tā izmēru, tāpēc tas ir labs līdzeklis “seksuālajā arsenālā”. Jo īpaši tāpēc, ka daudzas sievietes domā, ka vīrietis, kura lepnums ir rotāts ar erekcijas gredzenu, izskatās erotiski.

NSNovelties Firefly Halo - Cock Ring | Nox Shop | Nox Shop

Šīs terapijas būtība ir uzlikt erekcijas gredzenu uz paša dzimumlocekļa vai tā pamatnes, kad dzimumloceklis ir uzceltā stāvoklī. Gredzeni var būt dažādas virsmas - reljefi, kas sniegs papildu baudu arī partnerei, magnētiski - stimulē asinsriti, dubultie - ar sēklinieku fiksatoru utt.

Preparāti

Aizraujoši, iekāri veicinoši un asinsriti uzlabojoši krēmi un želejas sola palielināt dzimumlocekļa garumu un diametru. Lai gan to ietekme ir īslaicīga, to lietošana ilgāk par sešiem mēnešiem un apvienošana ar citiem instrumentiem, piemēram, gredzeniem vai sūkņiem, var sniegt labus rezultātus. 

Stiepšanas paņēmieni

Stiepšanas metode ir viena no vecākajām metodēm, ko izmanto, lai pielāgotu ausu, lūpu, deguna, kakla un, protams, dzimumlocekļa izmēru. Indijā dzīvojošie vēl joprojām uzskata, ka vīrieša lepnums ir apveltīts ar dievišķu spēku, tāpēc, lai mainītu falla formu, tiek izmantoti dažādi rituāli. Tiek uzskatīts, ka šādā veidā tiek panākta vienotība ar dievībām. Dzimumlocekļa forma un izmērs mainās, pakāpeniski palielinot slodzi, kas piestiprināta dzimumlocekļa galam. 

I Tried a Four-Week Workout Regimen to Strengthen My Dick

Mūsdienu medicīna ir sasniegusi tādus augstumus, ka vīriešiem nav nepieciešams staigāt ar svara bumbām biksēs. Andro-Penis ir viens no šādiem inovatīviem un drošiem risinājumiem, ko izstrādājusi Spānijas kompānija Andro Medical. Pateicoties šai ierīcei, dzimumlocekļa izmērs mainās audu stiepes iedarbības dēļ.

4 komentāri

 • 17.06.2021 23:02
  Olga Volga
  0

  Citēšu: “vīrieša lepnums nosaka viņa pašapziņas pakāpi ne tikai intīmajā dzīvē, bet arī sabiedrībā”. Tā ir taisnība! Manam paziņam ir tā sauktais micropenis un no malas uzreiz var pateikt, ka ar viņu kaut kas ir ne tā. Nav drosmes ne veidot attiecības, ne normālu patstāvīgu dzīvi uzsākt. Skumji vispār.

 • 20.08.2021 19:30
  Queen4u
  0

  Bija kaut kur pētījums, ka vīrieši, nosaucot sava garumu, vidēji "piemet" klāt 2 cm. 😀

 • 07.09.2021 13:33
  Kaut kas tāds
  0

  Neņemiet par draugu kuram mazāk par 18 cm tā ir pēdējā robeža,ja nespēj apmierināt sievieti kārtīgi tad neesi pelnījis seksu.Es ar nomocījos ar vienu mazo čibriku man pietiek,vibrators daudz labāks .Meklējot var atrast īstu vīrieti ar laba izmēra draudziņu vajag tik meklēt.

 • 08.09.2021 02:52
  Janis Smits
  0

  man ir liela pieredze daudzdažādās tehnikās un paņēmienos. labi saprotu kā funkcionē siev. organisms, tā saucamā bioķīmija. un tas viss ir tukša vieta, krītu bezgalīgajā pessimismā, līdz depressijai ir divi soļi, jo sievietes augstāk nokomentēja ka izmēram ir kautkāda turmistiskā nozīme. jūs jonī massāžā vismaz esat bijušas?)) man stipras aizdomas ka jums ne reizi mūžā nav bijis kārtīga seksa!;)

0/ 0

Lasītākie

Padomi  Aktualitātes  
1
2991
Eskorta pakalpojumi Latvijā – vietas un lietas, kas jāzina
Aktualitātes  
6
1415
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
5
1337
Kaņepes un sekss - ko par to domā zinātnieki?
Padomi  Aktualitātes  
1
874
Sieviešu ejakulācija jeb skvirts – kas tas ir un kā to panākt?

Komentētākie

Aktualitātes  
12
141
Kļūdas seksā, ko vīrieši nekad nepiedod!
Aktualitātes  
12
128
Ko vēlas vīrieši 20, 35, 45… gados
Aktualitātes  
7
100
Kāpēc sievietes krāpj?
Aktualitātes  
7
95
Atklāta, kas ir visbiežākā problēma, ar ko saskaramies attiecībās

Visbiežāk kopīgotie

Aktualitātes  
5
215
Perfekts dzimumloceklis: vai centimetriem patiešām ir nozīme?
Aktualitātes  
6
1415
Tas ir oficiāli! Šī ir vissarežģītākā seksa poza pasaulē
Aktualitātes  
7
121
Lietas, kas vīriešiem patīk katrā seksa pozā
Aktualitātes  
2
89
30 ievērības cienīgi ieguvumi, ko sniedz sekss